Kada pomidorų augalus galima perkelti į lauką?

Ar galiu praleisti dieną laistyti augalus?
Ar gerai laistyti pomidorus per dieną?
Kokiu paros metu geriausia laistyti pomidorus?
Kiek pomidorų augalų galite pasodinti į penkių galonų kibirą?
Kas atsitiks, jei augalams naudosite per daug vandenilio peroksido?


Pomidorai yra paruošti persodinti į sodą, kai daigai yra 3–4 colių aukščio, o nakties temperatūra nuolat viršija 50 laipsnių.

Ar galiu išnešti pomidorų augalus į lauką?

Jų perkėlimas į lauką turėtų būti laipsniškas procesas, kad jūsų sodinukai prisitaikytų prie išorinės aplinkos. Iš tiesų, net jei to nesuvokiate, išorinio pasaulio sąlygos jūsų pomidorų augalams gali būti atšiaurios. Galite perkelti pomidorus į sodą, penkių galonų kibirą ar net vaikų baseiną!

Ar galite auginti pomidorus patalpose ar lauke?

Pradžioje turėtumėte perkelti augalą iš patalpų į sodą tik tada, kai jis yra maždaug 4–5 colių aukščio. Be to, lauko temperatūra turi būti aukštesnė nei 55 F, o naktį nenukris. Paprastai, kuo šiltesnė žemė, tuo geriau jūsų pomidorams.

Kaip persodinti pomidorų augalą į naują vietą?

Paruoškite naują sodinimo vietą. Jei planuojate perkelti pomidorų augalą į konteinerį, užpildykite indą maždaug iki pusės dirvožemio, kurį pašalinate iš tos vietos, kur šiuo metu auga pomidorų augalas (kad sumažintumėte persodinimo šoką).

Kaip auginti pomidorus konteineryje?

Jei sodinate jį į talpyklą, įpilkite papildomo dirvožemio, kurį pašalinote iš žemės, į pomidoro augalo šaknis ir aplink jas, sodindami jį tame pačiame gylyje, kaip ir anksčiau. Perkelkite pomidorų augalą iš dėžutės į paruoštą skylę ir naudokite papildomą dirvą, kurią pašalinote, kad užpiltumėte pomidoro augalo šaknis.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: