...

Kada pomidorų augalus galima perkelti į lauką?

Kaip padaryti, kad mano pomidorai žydėtų?
Ar turėčiau laistyti pomidorus kasdien?
Kaip galiu sutirštinti pomidorų augalus?
Ar perlaistyti pomidorų augalai atsigaus?
Ką daryti, jei aš užkasu savo sėklas per giliai?


Pomidorai yra paruošti persodinti į sodą, kai daigai yra 3–4 colių aukščio, o nakties temperatūra nuolat viršija 50 laipsnių.

Ar galiu išnešti pomidorų augalus į lauką?

Jų perkėlimas į lauką turėtų būti laipsniškas procesas, kad jūsų sodinukai prisitaikytų prie išorinės aplinkos. Iš tiesų, net jei to nesuvokiate, išorinio pasaulio sąlygos jūsų pomidorų augalams gali būti atšiaurios. Galite perkelti pomidorus į sodą, penkių galonų kibirą ar net vaikų baseiną!

Ar galite auginti pomidorus patalpose ar lauke?

Pradžioje turėtumėte perkelti augalą iš patalpų į sodą tik tada, kai jis yra maždaug 4–5 colių aukščio. Be to, lauko temperatūra turi būti aukštesnė nei 55 F, o naktį nenukris. Paprastai, kuo šiltesnė žemė, tuo geriau jūsų pomidorams.

Kaip persodinti pomidorų augalą į naują vietą?

Paruoškite naują sodinimo vietą. Jei planuojate perkelti pomidorų augalą į konteinerį, užpildykite indą maždaug iki pusės dirvožemio, kurį pašalinate iš tos vietos, kur šiuo metu auga pomidorų augalas (kad sumažintumėte persodinimo šoką).

Kaip auginti pomidorus konteineryje?

Jei sodinate jį į talpyklą, įpilkite papildomo dirvožemio, kurį pašalinote iš žemės, į pomidoro augalo šaknis ir aplink jas, sodindami jį tame pačiame gylyje, kaip ir anksčiau. Perkelkite pomidorų augalą iš dėžutės į paruoštą skylę ir naudokite papildomą dirvą, kurią pašalinote, kad užpiltumėte pomidoro augalo šaknis.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: