Kada persodinti pomidorus?

Kaip duoti augalui kavą?
Kodėl mano pomidorai labai maži?
Ar koksas tinka kompostui?
Kodėl mano sodinukai neaugina tikrųjų lapų?
Kiek laiko sodinukai gali išsilaikyti be vandens?


Kada reikėtų persodinti pomidorų daigus? Pomidorų daigai yra paruošti persodinti, kai jie yra bent 3 colių aukščio ir turi pirmuosius tikruosius lapus, kurie yra antrasis ir vėlesni lapų rinkiniai.

Kokio dydžio turi būti pomidorų augalai prieš persodinti?

Pomidorai yra paruošti persodinti į sodą, kai daigai yra 3–4 colių aukščio, o nakties temperatūra nuolat viršija 50 laipsnių.

Kiek metų turi būti pomidorų daigai prieš persodinant?

Prireikia 2–3 savaičių auginimo laiko, kad sodinukai būtų paruošti persodinti į savo vazonus. Pomidorų daigai yra paruošti persodinti, kai turės pirmąjį tikrųjų lapų rinkinį. #1 Palaukite bent tris savaites, kol jūsų pomidorų sėklos sudygs ir užaugs pirmieji tikrieji lapai.

Kaip persodinate pomidorus?

Pakaskite pomidorų augalą giliai – arba sodinkite į šoną. Švelniai bakstelėkite jauną pomidorų augalą iš vazono, kuriame jis laimingai augo, ir įdėkite šaknis bei kuo daugiau žemės į savo sodinimo duobę. Po dirvos linija užkaskite nemažą dalį stiebo – ne mažiau kaip pusę, bet iki dviejų trečdalių stiebo.

Kiek laiko po pomidorų pasodinimo galima persodinti?

Paprastai, norint persodinti pomidorų daigus reikėtų sodinti praėjus šešioms–aštuonioms savaitėms po sėklų pasodinimo. Norėdami nustatyti konkretų laiką, planuokite juos persodinti po paskutinių šalnų datos.

Ar turėčiau laistyti pomidorų augalus prieš persodinant?

Prieš ką nors darydami, svarbu atsiminti, kad neturėtumėte laistyti pomidorų augalų tą dieną, kai norite juos persodinti į naują indą. Drėgna dirva linkusi prilipti prie šaknų. Šlapias dirvožemis taip pat yra sunkesnis, todėl padidėja šaknų lūžimo tikimybėkol persodinate.

Kada galiu sodinti pomidorų sodinukus po šalnų?

Kai šalnų grėsmė praeis ir dirvožemio temperatūra bus bent 50 laipsnių pagal Farenheitą, galėsite saugiai persodinti pomidorų sodinukus į sodą. Jei sodinant dirvą bus per šalta, jūsų pomidorų daigai augs lėčiau ir bus imlesni ligoms.

Ar galima pomidorų daigus persodinti iš vieno konteinerio į kitą?

Yra keletas priežasčių, kodėl norėtumėte persodinti savo sodinukus iš konteinerio, kuriame jie sudygo, į antrinį konteinerį: kiekvienam pomidorų augalui suteikti atskirą konteinerį. Perkelti į didesnį indą, nes šaknims nebelieka vertikalios vietos augti.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0