...

Ką sodinti pomidorais, kad išvengtumėte vabzdžių?

Ar sėklos gali išgyventi užšalus?
Dėl ko pomidorai nesudaro vaisių?
Kokios trąšos padidina pomidorų dydį?
Kada turėčiau pradėti matyti pomidorus?
Ar per vėlu pradėti auginti pomidorus iš sėklų?


Nenustokite sodinti medetkų su pomidorais. Norėdami toliau apsisaugoti nuo kenkėjų, taip pat galite pasodinti baziliką, pupeles, bičių balzamą, agurklę, saldžiąją agurką, laiškinius česnakus, česnakus, nasturtes, mėtas, anyžius, svogūnus ir petražoles.

Kaip apsaugoti savo pomidorus nuo valgymo?

Paukščių tinklelis padeda apsaugoti pomidorų augalus sode. Užtvarai, pavyzdžiui, tvoros, neleidžia gyvūnams gauti prekių. Aplink vazoną arba augalų eilę galima įrengti viščiukų arba plastikinio tinklelio tvorą arba lengvą tinklelį paukščiams (galima įsigyti sodo centruose).

Kaip natūraliai atsikratyti pomidorų vabzdžių?

Jei nenorite savo sode naudoti chemikalų, kitas būdas, kaip ekologiškai naikinti pomidorų raguolius, yra sumaišyti skysto muilo ir vandens derinį. Užpurkškite mišinio ant augalo lapijos prieš dėdami kajeno pipirų – taip atsikratysite vabzdžių ir atbaidysite jas į tikrąją.

Kodėl neturėtumėte sodinti agurkų šalia pomidorų?

Neturėtumėte sodinti agurkų šalia pomidorų, nes galimos bendros ligos, pvz., Agurkų mozaikos virusas ir Fitoftoros maras. Abi ligos greitai plinta iš vienos rūšies į kitą abiem būdais.

Ar galima kartu sodinti paprikas ir pomidorus?

Tikrybė yra tokia, kad kadangi abu turi panašius augimo poreikius, jie gali būti gana sėkmingai auginami kartu. Pomidorams ir pipirams būdingos ligos yra Verticillium wilt ir bakterinė dėmė.

Kokios medetkos gerai auga su pomidorais?

Mūsų mėgstamiausia pomidorų apsauga yra prancūziškų medetkų veislė. Daugelis šios šeimos veislių yra ne tik kompaktiškos (todėl puikiai tinka konteineriniams augalams apsaugoti), bet ir yra žinomos kaip vienos iš geriausių medetkų, kai reikia atgrasyti.kenkėjai.

Kas valgo mano pomidorus naktį?

Kenkėjai, kurie naktį gali valgyti jūsų pomidorų augalus, yra sraigės ir šliužai, raguočiai, lapus pjaustančios bitės, kirmėlės, Kolorado vabalas, triušiai ir elniai. Norėdami nustatyti, kas naktį valgo jūsų pomidorų augalus, patikrinkite ant jų paliktas žymes.

Kas ėda mano pomidorus?

ATSAKYMAS: Pomidoruose esančias skylutes ėdantis gyvūnas yra pomidorų vaisinė kirmėlė. Šis paprastasis vikšras vaisiuose suėda maždaug cigaretės skersmens skylutes. Skylės gali būti seklios arba gilios. Žaizdos dažnai padidėja, kai užsikrečia antriniais grybais ir pradeda pūti.

Kaip neleisti žiurkėms valgyti mano pomidorų mano sode?

Neinvazinės žiurkių atgrasymo priemonės Išvalykite visas šiukšles, šiukšles, vamzdžius, sodo įrankius, dėžes, dėžes ar kitus daiktus šalia augalų ir išretinkite augmeniją. Taip pat reikia pašalinti viską, ant ko gali lipti žiurkės, pavyzdžiui, pakibusias medžių šakas, gyvatvores ir groteles. Taip pat galite įsigyti graužikams atsparią šiukšliadėžę su dangčiu.

Ar kavos tirščiai tinkami pomidorų augalams?

Dirvožemio pakeitimas – pomidorų sodinimas su kavos tirščiais skatina naudingų mikroorganizmų augimą. Sliekai suryja žemę ir traukia giliau į dirvą, o tai taip pat pagerina dirvožemio struktūrą.

Ar galiu purkšti pomidorų augalus muiluotu vandeniu?

Nors daugelis buitinių muilų yra veiksmingi naikinant vabzdžius, jie neturėtų būti naudojami kaip pomidorų augalų kenkėjų repelentai, nes jie nėra skirti naudoti soduose ir gali būti tokie pat toksiški naudingiems vabzdžiams kaip ir kenkėjams. , teigia Floridos universiteto IFAS plėtinys.

Kas sukelia skylutes mano pomidoruose?

Kas yra valgyti skyles mano pomidoruose? Pomidorai turi tris rimtus kenkėjus, kurie daro didžiausią žalą – pomidorusvaisinės kirmėlės, pomidorų raguolės ir moliūgų blakės. Visi jie sukelia problemų ir gali sukelti mažas skylutes pomidoruose, tačiau labiausiai tikėtinas kaltininkas yra pomidorų vaisinė kirmėlė.

Kas ėda mano pomidorus?

ATSAKYMAS: Pomidoruose esančias skylutes ėdantis gyvūnas yra pomidorų vaisinė kirmėlė. Šis paprastasis vikšras vaisiuose suėda maždaug cigaretės skersmens skylutes. Skylės gali būti seklios arba gilios.

Ką sodinti su agurkais, kad neliktų vabzdžių?

Medetkos. Medetkos yra vienas iš populiariausių kompanioninių augalų, nes atbaido įvairius kenkėjus, įskaitant amarus – dažną agurkų lapų kenkėją.

Ko negalima sodinti šalia paprikų?

Pipirai – pipirų augalai yra geri šparagų, baziliko, morkų, agurkų, baklažanų, endivijų, raudonėlių, petražolių, rozmarinų, moliūgų, šveicariškų mangoldų ir pomidorų kaimynai. Niekada nesodinkite jų šalia pupelių, brassica ar pankolių.

Ar galima sodinti agurkus su pomidorais?

Pomidorai Pomidorai ir agurkai puikiai auga kartu, ypač šiltnamyje, todėl yra idealūs kompanioniniai augalai. Jie gerai laikosi panašiomis dirvožemio sąlygomis, o užaugti ir paruošti derliui užtrunka maždaug tiek pat.

Kaip arti turėčiau sodinti medetkas nuo pomidorų?

Tarp medetkos ir pomidoro augalo palikite 18–24 colių (46–61 cm) atstumą, kuris yra pakankamai arti, kad medetkos būtų naudingos pomidorui, tačiau palieka daug vietos pomidorui augti.

Kokias klaidas atbaido medetkos?

Medetkos – turbūt labiausiai žinomas vabzdžius atbaiantis augalas. Prancūziškos medetkos atbaido baltasparnius ir naikina bloguosius nematodus. Teigiama, kad meksikietiškos medetkos taip pat pažeidžia daugybę žalingų vabzdžių ir laukinių triušių.

Ar medetkos plinta?

Ar medetkos plinta? Medetkos yra sparčiai augantys augalai ir daugumaveislės yra savaime sėjamos, o tai reiškia, kad jos išmes sėklas ir pasklis po visą jūsų kiemą ar sodą. Apribokite galimybę savarankiškai sėti, nuskindami prieš žydėjimą.

Ar galima valgyti pomidorų augalo lapus?

Priešingai populiariai nuomonei, taip – ​​pomidorų lapai yra kvapnūs, kvapnūs ir 100 procentų valgomi. Šviežius, jaunus lapus galite virti kaip ir daugumą kitų tvirtų sodo žalumynų, tokių kaip lapiniai kopūstai, žiedlapiai ar kopūstai (lapinius žalumynus, kuriems reikia šiek tiek ilgiau virti, kad jie taptų minkšti).

Kodėl pūva mano pomidorų dugnas?

Pomidorų dugno puvinys yra gamtos būdas pasakyti, kad vaisiai negauna pakankamai kalcio, nors pačioje dirvoje ir augalo lapuose jo gali būti daug. Pomidorų augalo šaknys turi sugebėti nešti turimą kalcį aukštyn link vaisių. Taip atsitinka, kai augalas laistomas.

Ar Sevino dulkės atsikratys pomidorų kirminų?

Atsakymas: Sevin koncentratas padės gydyti vaisines kirmėles, pomidorų spygliuočius ir pomidorų raguolius, kai naudojamas pagal etiketėje pateiktas instrukcijas.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: