Ką reiškia tarpai ant sėklų pakelių?

Ar pomidorų lapai susisuka, kai jiems reikia vandens?
Ar paprikoms patinka kavos tirščiai?
Kada reikia genėti pomidorų augalus?
Ar „Dawn“ indų muilas yra saugus pomidorų augalams?
Ar per daug azoto gali susisukti pomidorų lapai?


Sėklų atstumas yra atstumas vienas nuo kito, kad jūsų sėklos būtų atskirtos viena nuo kitos sodinant. Erdvė nustatoma pagal tai, kiek vietos augalui reikia jo šaknims po žeme arba išsiskleisti virš žemės. Sėklos / tarpai tarp augalų Galite matyti abu šiuos dalykus savo pakelyje arba tik vieną. Atstumas tarp sėklų reiškia, kaip arti turėtumėte pasodinti sėklas viduje vazonuose arba lauke savo sode. Šie skaičiai paprastai pateikiami žemais coliais, 2 coliais, 3 coliais ir kt.

Ką reiškia sėklos erdvė?

Kai kurios sėklos nedygsta, todėl kartais sėklų pakelyje bus nurodytas skaičius, kurį reikia sodinti. Pavyzdžiui, medetkų sėklų pakelyje po tarpais tarp sėklų parašyta sėti 3 sėklas kas 12 colių. Tai reiškia, kad toje pačioje vietoje reikia pasodinti 3 sėklas.

Kas yra sodinimo tarpai?

Ką reiškia tarpai po retinimo?

Atstumas tarp augalų po retinimo: standartinis sodinimo būdas yra į žemę įsėti daugiau sėklų, nei reikia, jei kai kurios nepriaugtų, tada augalus „retinti“ iki rekomenduojamo atstumo.

Koks yra sėklų pakelio dydis?

5 labiau tikėtina, kad jis bus įtrauktas į daugiamečius krūmus ir augalus, kurie kai kurie metai iš metų grįžta.

Kas yra tarpas tarp sėklų ir kaip jis apskaičiuojamas?

Sėklų atstumas – tai atstumas vienas nuo kito, kad sėklos būtų viena nuo kitos sodinant. Erdvę lemia tai, kiek vietos augalui reikia jo šaknims po žeme arba išsiskleisti virš žemės. Atstumas tarp augalų skiriasi – skaitykite daugiau:

Ką reiškia retinti sėklų pakelį?

Ką reiškia plonas ant sėklų pakelių? Tai reiškia, kad turėtumėte suteikti augalams pakankamai vietosaugti pašalinant silpniau atrodančius sodinukus. Retinimas (retinimas) – tai per arti vienas kito esančių daigų pašalinimas, kad atsirastų daugiau erdvės. Tai galima padaryti ištraukiant daigą arba nukirpus daigą žirklėmis lygiai su žeme.

Kaip skaityti sėklų paketą pradedantiesiems?

Panagrinėkime, kaip skaityti sėklų paketą pradedantiesiems. Kiekviena įmonė savo sėklų paketo išdėstymą kuria skirtingai. Tačiau paprastai kiekvienas sėklų paketas apims 4 sritis: parduodamos sėklos aprašymą, kada sėti sėklas, kaip sėti sėklas ir ko tikėtis iš auginamo augalo.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: