Ką galima pasodinti pavasarį Pietų Afrikoje?

Kada turėčiau nustoti laistyti pomidorų augalus?
Ar sodinant pomidorus į duobutę reikėtų berti trąšų?
Ar vandenilio peroksidas tinka pomidorų augalams?
Ar turėčiau laistyti pomidorus kasdien?
Ar galima sodinti agurkus su pomidorais?


Šparagai, pupelės, burokėliai, morkos, salierai, kukurūzai, agurkai, salotos, pastarnokai, žirniai, paprika, bulvės, moliūgai, ridikai, pomidorai, špinatai, šveicariniai mangoldai ir raketai.

Kokias gėles galiu sodinti pavasario Pietų Afrika?

Vasarą žydinčius vienmečius augalus galima sodinti jau dabar – skirtos medetkoms, celozijoms, diantinėms, verbenoms, saulėgrąžoms, šalavijoms, potulakėms, petunijoms ir penstemonėms saulėtoms vietoms. Jei norite šešėlių, rinkitės Begonijas ir Impatiens.

Kokias gėles galiu sodinti pavasarį Pietų Afrikoje?

Vasarą žydinčius vienmečius augalus galima sodinti jau dabar – skirtos medetkoms, celozijoms, diantinėms, verbenoms, saulėgrąžoms, šalavijoms, potulakėms, petunijoms ir penstemonėms saulėtoms vietoms. Jei norite šešėlių, rinkitės Begonijas ir Impatiens.

Kokias gėles galiu pasodinti kovo mėnesį Pietų Afrikoje?

Pasėkite Namaqualand ramunes, saldžiuosius žirnelius, aguonas, primulas, lapines skroblas, buožės, vėgėlės – nebijokite sėti mėgstamas gėles, tai paprasta ir sėkmė garantuota, jei tik laikysitės nurodymų ant sėklų pakelio glaudžiai.

Kada galiu pradėti sodinti gėles Pietų Afrikoje?

Subtropiniuose ir drėgnuose regionuose vasaros pabaiga, ruduo ir žiema yra geriausias laikas sodinti gėlyną; ir daugelis žieminių vienmečių, taip pat vasarą žydinčių vienmečių augalų sėjami šiais vėsesniais mėnesiais.

Kokias gėles dabar galiu sodinti Pietų Afrikoje?

Mūsų subtropiniuose vasaros kritulių regionuose vis dar galite sėti alyssum, cleome, dianthus, salvia ir nasturtium sėklas, taip pat galite sodinti kosmoso, impatiens, medetkų, vinca ir verbenų sodinukus.

Kurį mėnesį sodinate gėles pavasarį?

Paprastai kalbant, pavasarį žydinčius svogūnėlius reikėtų sodinti rudenį (likus kelioms savaitėms iki pirmųjų šalnų), o vasarą žydinčius – pavasarį (keletą savaičių).po paskutinių šalnų).

Kokios gėlės pavasarį pražysta pirmosios?

1. Snieguolės (Galanthus nivalis). Tai yra anksčiausiai pavasarį žydintys svogūnėliai, dažnai išnyrantys virš sniego jau sausio ar vasario mėnesiais, net šiaurės rytuose ir vidurio vakaruose. Snieguolės žiedai turi tris baltus žiedlapius, kurie nusvyra kaip pieno lašai, nuvarvėję nuo stiebų.

Ką galiu pasodinti liepos mėnesį Pietų Afrikoje?

Galite išbandyti tris rūšis: savojos kopūstus, špicinius kopūstus ir raudonuosius kopūstus. Nuėmus derlių, maitinkite citrusinius medžius santykiu 5:1:5 ir gerai pabarstykite Epsom druska. Trūktus lapus apipurkškite mikroelementais.

Ką galiu sodinti rugsėjį Pietų Afrikoje?

Daržovės: sėkite artišokus (Globe), krūmines pupeles, vijoklines pupeles, burokėlius, baklažanus, kopūstus, morkas, salierus, čili pipirus, agurkus, saldžiąsias paprikas, salotas, kukurūzus, (saldžiuosius kukurūzus), melionus (saldžiuosius ir arbūzus), žirneliai, moliūgai, ridikai, rabarbarai, špinatai (šveicariški mangoldai), moliūgai ir pomidorai.

Kokias gėles galiu sodinti pavasarį Pietų Afrikoje?

Vasarą žydinčius vienmečius augalus galima sodinti jau dabar – skirtos medetkoms, celozijoms, diantinėms, verbenoms, saulėgrąžoms, šalavijoms, potulakėms, petunijoms ir penstemonėms saulėtoms vietoms. Jei norite šešėlių, rinkitės Begonijas ir Impatiens.

Kada pradėti pavasario sodą?

Daugeliui pasėlių sėti lauke turėtumėte likus šešioms iki aštuonioms savaitėms iki paskutinių pavasario šalnų. Vidurio vakaruose pasodinkite sėklas patalpose nuo balandžio vidurio iki pabaigos. Pietuose paskutinės šalnos gali ištikti jau vasario pradžioje, todėl tuomet sodinkite savo kambarines sėklas.

Kada reikėtų sodinti pomidorus?

Kaip sodinti ir prižiūrėti pomidorus. Pomidorai bėga ant šilumos; sodinti vėlyvą pavasarį ir vasaros pradžioje, išskyrus 10 zoną, kur jie yra rudens ir žiemos pasėliai. Norėdami pradėti augti,vietoj sėklų sodinkite pradinius augalus.

Kada reikia sodinti agurkus?

Lauke agurkus sėti arba persodinti į žemę ne anksčiau kaip po 2 savaičių nuo paskutinių šalnų. Agurkai itin jautrūs šalčiui ir šalčiui; dirvožemis turi būti bent 70ºF (21ºC), kad sudygtų. Daigai taip pat geriausiai prigyja tokioje temperatūroje.

Kada turėčiau sodinti morkas?

Morkų sėklas galima sėti likus maždaug 2–3 savaitėms iki paskutinių pavasario šalnų. Čia rasite vietines šalčio datas. Idealiu atveju norite, kad žemė po žiemos būtų ir išdžiūvusi, ir šiek tiek įšilusi. Sėklos sudygsta, kai dirvos temperatūra yra ne žemesnė kaip 40°, o geriausiai dygsta 55-65°, ne aukštesnėje kaip 75°F.

Ką galiu pasodinti vasario mėnesį Pietų Afrikoje?

„Brassicas, pavyzdžiui, brokoliai, žiediniai kopūstai ir briuselio kopūstai bus paruošti iki žiemos, lima pupelės, pupelės ir prancūziškos pupelės turėtų būti paruoštos iki žiemos“, – sako Boshoffas. Taip pat tinkamas metas: pasėti kelias eiles burokėlių ir morkų sėklų bei pasodinti salotas, šveicarinius mangoldus, saldžiuosius bazilikus, lapinius kopūstus ir kopūstus; ir.

Ar galiu sodinti pupeles kovo mėnesį Pietų Afrikoje?

Sodinimo datos Pietų Afrikoje svyruoja nuo lapkričio iki sausio vidurio vietovėse, kuriose būna šalnų. Vietose, kuriose nėra šalnų, pupoms sodinti tinkamiausi kovo ir balandžio mėnesiai.

Ką galiu pasodinti balandžio mėnesį Pietų Afrikoje?

Balandžio mėn. yra pats tinkamiausias metas sodinti Pietų Afrikos vietines lemputes, tokias kaip vatsonijos, frezijos, iksijos, šinčerinčės ir sparksis, ir nevietinius svogūnėlius, tokius kaip narcizai, vilkdalgiai, tulpės ir hiacintai. Sodinkite daugiamečius augalus, tokius kaip lubinai, šasta ramunės ir akvilijos.

Kokios gėlės auga kovo mėnesį?

Pasodinkite vienmetes gėles kovo soduose Kovo pabaigoje daržininkai gali prasidėti regionuose, kuriuose nėra šalčiosodinti šiltojo sezono vienmečius augalus, tokius kaip angelonija, vaškinė begonija ir cinija. Šiaurės sodininkai gali pradėti rinkti vėsiojo sezono mėgstamiausius patiekalus, tokius kaip našlaitės, osteospermum ir alyssum.

Ar yra gėlių, kurios žydi ištisus metus?

Asters išlieka ištisus metus. Chrizantemos yra viena iš labiausiai paplitusių ištisus metus gėlių.

Kokias daržovių sėklas dabar sėti?

Sėkite dabar. Daržovės: įskaitant baklažanus, čili ir pomidorus, taip pat cukinijas, moliūgus, moliūgus, čiulpus ir porus. Burokėliai, morkos, salierai, žirniai, ridikai, salotos, špinatai, šveicarinis mangoldas, plačiosios pupelės, svogūnai, antrosios ankstyvosios ir pagrindinės sėklinės bulvės.

Ar kovo mėnesį per anksti sodinti gėles?

Kovo mėnuo, kai atšils, yra puikus metas pradėti ruošti gėlyną pavasariui. Nors kovo mėnesį šiose zonose negalite daug sodinti, gali būti, kad metai bus geri ir galėsite pasodinti nemažai.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0