Ką dėti ant pomidorų augalų, kad vabzdžiai valgytų lapus?

Ar kiaušiniai tinka pomidorų augalams?
Koks yra pirmasis pomidorų augalo gyvavimo ciklo etapas?
Kaip pakoreguoti dirvą po pomidorų?
Ar pomidorų augalai duos antrą derlių?
Ar pomidoruose gali būti per daug saulės?


Kad kenkėjai nesurytų jūsų pomidorų, ieškokite sukramtytų lapų, stiebų ar vaisių. Geriausias bendrosios prevencijos būdas – lapus purkšti tinkamai atskiestu muiluotu vandeniu. Sumaišykite vieną ar du šaukštus švelnaus indų muilo su galonu vandens ir purškite lapus kartą per savaitę ir po lietaus.

Ką galiu dėti ant pomidorų augalų, kad nuo jų neatsirastų vabzdžių?

Daugiau žolelių ir amp; Gėlės, kurias reikia sodinti su pomidorais, kad išvengtumėte vabzdžių: nenustokite sodinti medetkų su pomidorais. Norėdami toliau apsisaugoti nuo kenkėjų, taip pat galite pasodinti baziliką, pupeles, bičių balzamą, agurklę, saldžiąją agurklę, laiškinius česnakus, česnakus, nasturtes, mėtas, anyžius, svogūnus ir petražoles.

Kas valgo mano pomidorų augalo lapus?

Tikriausiai jūsų augalą užpuolė raguočiai. Nepaisant didelio dydžio, šie ryškiai žali vikšrai gali lengvai pasislėpti tarp pomidorų lapų ir likti nepastebimi tol, kol suvalgo didžiąją augalo lapijos dalį.

Kodėl mano pomidorų lapuose yra skylių?

Žmonės dažnai mano, kad tokias skyles sukelia vabzdžiai, tačiau dažnai tai yra grybelinė problema. Šios skylutės yra lapų dėmių grybelis, kuris naikina mažas audinio daleles, kurios vėliau iškrenta. Tai daro augalui nedidelę žalą. Lapų dėmėtumas dažnai pablogėja dėl dažno laistymo ir lapijos aptaškymo vandeniu.

Kas valgo mano pomidorų augalų viršūnes?

Kai lapai augalo viršūnėje nulupami, o stiebai paliekami vietoje, tikriausiai turite pomidorų ar tabako raguolinių kirmėlių. Šios didelės lervos greitai suryja pomidorų, pipirų, bulvių ir baklažanų lapus ir gali užaugti iki 4 colių ilgio.

Kas valgo pomidorų augalus naktį?

Naktinės lesyklėlės, mėgstančios pomidorų augalus, yra skunksai, žiurkės, meškėnai ir elniai. Skunks daro mažiausiai žalos,kąsnelį nuo vieno žemai kabančio vaisiaus. Ganydami iš viršaus į apačią elniai padarys didelę žalą. Meškėnai ir žiurkės daugiau maitinsis žemesniais vaisiais.

Kaip apsaugoti pomidorus nuo vabzdžių?

Pomidorų apsaugos metodai Pomidorų narveliai ir spurgai – saugo nuo kirmėlių ir kitų vabzdžių, kurie prie jūsų pomidoro augalo prie stiebo pagrindo. Jie puikiai apsaugo augalą ir neleidžia kirmėlėms ir kitiems vabzdžiams užpulti stiebų. Jie taip pat neleidžia zuikiams ir žiurkėms.

Kuo geriausia purkšti pomidorų augalus?

Insekticidiniai muilai ir sodininkystės aliejai yra saugūs insekticidai, kurie gali būti naudojami daugeliui vabzdžių problemų, įskaitant amarus ir vabzdžius, gydyti. Kad šie purškalai būtų veiksmingi, jie turi tiesiogiai liestis su vabzdžiais, todėl kruopščiai purškite augalą ir nepamirškite apatinių lapų pusių.

Ar galima purkšti aušrą ant pomidorų augalų?

Apipurkškite visą pomidorų sodą, iš viršaus ir apačios, apliedami augalus skysčiu. Ypatingai atsargiai uždenkite vietas su matomomis klaidomis. Palikite Dawn indų muilo tirpalą ant augalų keturias valandas.

Kaip apsaugoti savo pomidorus nuo suvalgymo?

Paukščių tinklelis padeda apsaugoti pomidorų augalus sode. Užtvarai, pavyzdžiui, tvoros, neleidžia gyvūnams gauti prekių. Aplink vazoną arba augalų eilę galima įrengti viščiukų arba plastikinio tinklelio tvorą arba lengvą tinklelį paukščiams (galima įsigyti sodo centruose).

Kodėl mano pomidorų lapai ruduoja ir traška?

Jei pastebėsite, kad jūsų pomidorų augalo lapai atrodo traškūs su ruduojančiais kraštais, tikėtina, kad jį laistote. Vandens trūkumas ir netinkami laistymo metodai dažnai yra pati pirmoji problema, dėl kurios pomidorų augalai paruduoja.

Kaip padaryti natūralųpurškalas nuo klaidų?

Sumaišykite 1 dalį citrinų eukalipto arba levandų eterinio aliejaus su 10 dalių hamamelių. (Kiekvienam aliejaus lašui naudokite 10 lašų hamamelio.) Švelniai pakratykite, kad susimaišytų. Užtepkite purškimo.

Ar kavos tirščiai tinkami pomidorų augalams?

Dirvožemio pakeitimas – pomidorų sodinimas su kavos tirščiais skatina naudingų mikroorganizmų augimą. Sliekai suryja žemę ir traukia giliau į dirvą, o tai taip pat pagerina dirvožemio struktūrą.

Kaip dažnai turėčiau purkšti pomidorų augalus kepimo soda?

Siekdami apsisaugoti nuo grybelinių ligų, kas 7–14 dienų (arba po kiekvieno lietaus) augalus purkškite pomidorams skirtu kepimo soda, kol drėgmė nebeskatins infekcijų. Prieš purškimą pašalinkite užkrėstą lapiją ir visus augalus supančią sodo mulčią.

Ar vandenilio peroksidas tinka pomidorų augalams?

Vandenilio peroksido mišinys yra naudingas sprendimas visiems, auginantiems pomidorų augalus. Augalai iš tikrųjų sukuria vandenilio peroksidą kaip atsaką į grybelį ar bakterijas. Purškiant augalus, yra uždengti tipiški pomidorus puolantys grybai, tokie kaip lapų dėmėtligė ar ankstyvasis maras. Tada įvyksta oksidacija, žūva grybai.

Ar medetkos saugo vabzdžius nuo pomidorų augalų?

Tyrėjai atliko du didelius šiltnamio bandymus. Pirmajame eksperimente dirbę su prancūziškomis medetkomis, jie nustatė, kad veikia atbaidymo efektas ir kad medetkos yra veiksmingas pagalbinis augalas, apsaugantis baltasparnius nuo pomidorų augalų.

Ką kepimo soda padeda pomidorų augalams?

Kai pabarstysite juo aplink pomidorų augalus, kepimo soda sunaikins visas piktžoles, kurios bando ten augti. Kepimo soda ne tik apsaugo nuo piktžolių, bet ir padeda išlaikyti jūsų pomidorų augalus sveikus.

Ar cinamonas apsaugo nuo vabzdžiųiš augalų?

Pabarstykite augalus šiek tiek cinamono, kad išvengtumėte uodų ir kitų vabzdžių. Jie nemėgsta stipraus cinamono kvapo, todėl galėsite ramiai mėgautis sodu (net ir naktį). Arba galite pasodinti arbatos maišelį.

Ar cinamonas apsaugo nuo vabzdžių?

Cinamonas gali atbaidyti klaidas. „Cinamoną galite naudoti bet kurioje vidaus ar lauko erdvėje kaip apsaugą nuo kenkėjų.” Pasak Barretto, cinamonas atbaido ne tik skruzdėles, bet ir tarakonus, vorus, vaisines muses, žiurkes, vapsvas, ausines, sidabrines žuveles, uodus ir net lovas.

Kuo dengiate pomidorų augalus?

Kai nakčiai numatomas šalnas arba temperatūra (30 s ar net 40 ºF), uždenkite pomidorų augalus skaidriu plastiku arba brezentu. Jei susiduriate su ilgalaikiu šalčio modeliu, apsvarstykite galimybę reguliariai naudoti kokybišką apsaugą nuo užšalimo.

Kokie pomidorų augalų perlaistymo požymiai?

Perlaistytų augalų stiebai ir lapai gali nuvyti arba pageltę, lapuose gali atsirasti iškilimų ir pūslių arba jie gali visiškai nukristi, jei augalai ir toliau gaus per daug vandens. Kitas būdas atskirti perlaistytus augalus nuo perlaistytų augalų, kai atvejis pakankamai rimtas, yra patikrinti šaknis.

Ar turėčiau pašalinti geltonus pomidorų augalo lapus?

Naudodami visų veislių pomidorus, galite pašalinti negyvus arba pageltusius žalumynus, jei jie yra žemiau šio pirmojo žiedų rinkinio. Naudojant tam tikras pomidorų veisles, nėra jokios naudos pašalinus nudžiūvusius ar pageltusius lapus arba „siurbėlius“, kurie auga aukščiau augalo.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: