Ką daryti, jei sėklos pasodintos per arti vienas kito?

Kas nutiks, jei nupjausite pomidoro augalo viršūnę?
Ar kiaušinių lukštai tinka pomidorams?
Kiek laiko užtrunka, kol pomidorai pasirodo po žydėjimo?
Kaip dažnai turėčiau tręšti pomidorus vazonuose?
Kodėl mano pomidorų augalas žydi, bet neturi vaisių?


Taip galite prarasti šaknis. Švelniai ištraukite juos vienas nuo kito ir turėtumėte būti pasiruošę. Aš naudoju mažą plastikinį šaukštelį, kad ištraukčiau mažus augalus. Jūs nesate vienintelis, turintis tiek daug sodinukų mažoje erdvėje, kai galėsite atiduoti augalus, nebesijausite kaip naujokas. Per daug sėklų pasodinimas vienoje vietoje gali būti išspręstas retinant arba persodinant išdygusius sodinukus. jiems visiems pakankamai vietos. Jei sodinukai bus palikti per arti vienas kito, daigai konkuruos dėl išteklių ir neturės pakankamai vietos išaugti produktyviems augalams.

Kas atsitiks, jei sėklos bus pasodintos per arti?

Jei sėklos sėjamos arti viena kitos, augantys augalai negaus pakankamai saulės šviesos, maistinių medžiagų ir vandens iš dirvožemio. Todėl kai kurie arba visi augalai silpnai augs.

Kas atsitiks, jei neatskirsite sodinukų?

Neretinti sodinukai, esantys ankštose vietose, konkuruos tarpusavyje dėl maistinių medžiagų, vandens, oro ir šaknų vietos. Tai nėra dalykai, kuriuos norite atimti iš savo sodinukų! Be susirūpinimo dėl konkurencijos, sodinukų susigrūdimas taip pat padidina ligų riziką.

Kaip atskirti du sodinukus?

1. Švelniai padėkite lazdelės galiuką šalia sodinukų ir švelniai juo išskirkite vieną sodinuką. 2. Valgymo lazdele padarykite skylutę naujame puode, užpildytame bedrėmiu mišiniu, ir įmeskite daigą, paglostydami žemę aplink jį, kad laikytųsi vietoje.

Kas atsitinka, kai augalai yra perpildyti?

Perpildymas gali pakenkti augalams reikalingos vietos šaknims augti. Taip pat gali sumažėti maistinių medžiagų, kurias bet kuris perpildytas augalas gali pasisavinti iš dirvožemio, kiekis, sukeldamas visų augalų vystymosi problemų.

Ar galite tiesiog išsklaidytisėklos?

Tiesiog lengvai sugrėbkite žemę grėbliu arba rankine šakute, kad ją atlaisvintumėte, išbarstykite sėklas ir vėl grėbkite, kad jos apsemtų. Net jei šliužai paima dalį (ar daugumos) augalų, turėtų likti daug žydėti. Arba netgi galite pamiršti grėbimą ir tiesiog svaidytis!

Ar turėčiau atskirti pomidorų daigus?

Jums tikrai nereikia jų atskirti iki paskutinės transplantacijos, bet tikriausiai geriau tai padaryti iš anksto, jei turite laiko ir išteklių. Daigai puikiai tiks tame pačiame inde, bet greičiau sunaudos maistines medžiagas ir neužaugs tokie dideli.

Kaip išretinti sodinukus jų nenužudžius?

Silpusius daigus nupjaukite prie pagrindo – labai svarbu, kad stiebus nupjautumėte prie pagrindo, o ne ištrauktumėte. Ir niekada nesistenkite daigų ištraukti iš dirvos retinant. Taip darydami galite pažeisti kitų gležnas šaknis, o tai gali baigtis ir jų mirtimi.

Kada reikėtų padalinti sodinukus?

Kai daigai išauga antras tikrasis lapų rinkinys, laikas juos persodinti arba retinti. Jei jums nereikia daug augalų, galite juos retinti vietoje: tiesiog suimkite arba nuskabykite sodinukų perteklių, o likusius palikite maždaug 2 colių atstumu vienas nuo kito.

Kaip atskirti sodinukus jų nenužudžius?

Sėjinukų stiebai yra labai trapūs ir lengvai pažeidžiami. Jei reikia atskirti sodinukus, kurie buvo išauginti kartu dėkluose, švelniai šakute arba pirštais atplėškite šaknis. * Pažymėkite viską! Manote, kad atsiminsite, kuris butas yra kuris, bet neprisiminsite.

Kaip atskirti augalus, kurie auga kartu?

Kai jūsų augalas išeis iš seno vazono, padėkite kambarinį augalą ant saugaus paviršiaus ir pirštais atlaisvinkite šaknies gumulėlį. Tada paimkite aštrų peilį ir supjaustykitepasodinti į dalis. Įsitikinkite, kad kiekvienoje dalyje yra sveika šaknų dalis ir keli lapai. Padalijimus kuo greičiau persodinkite į šviežią vazonų mišinį.

Ar galima į vieną duobutę pasodinti kelias sėklas?

Neviršykite trijų sėklų vienoje skylėje. Jei sudygsta daugiau nei vienas, nupjaukite priedus ir nuo dirvos linijos. Taip išvengsite sėjinukų šaknų pažeidimo toje, kurią retinant ir toliau augsite. Į duobutę neįpilkite daugiau nei vienos didelės sėklos.

Kas atsitiks, jei sodinukus persodinsite per anksti?

Kas atsitiks, jei per anksti persodinsite sodinukus? Jei jie persodinami per anksti, sodinukai rizikuoja mirti nuo vėlyvo pavasario šalčio. Net ištvermingi startai greičiausiai mirs, jei temperatūra kurį laiką nukris žemiau nulio.

Ar iš vienos sėklos gali išauginti du augalai?

Iš vienos kanapių sėklos kartais gali atsirasti dvigubos šaknys. Tai tarsi jūsų sėkla, turinti dvynius, nes kiekviena nauja šaknis gali susiformuoti į atskirą augalą! Dvynių susilaukimas nėra labai retas atvejis, bet labai smagu matyti, kad tai atsitinka asmeniškai!

Kas atsitiks, jei į duobutę įbersite per daug sėklų?

Turėtumėte atlikti daigumo testą, kiek procentų sėklų sudygsta. Jei išdygsta pusė jūsų pasėtų. Tada pasodinkite kelias sėklas į duobę. Paprastai, jei į duobutę pasodinsite kelias sėklas, jei abu augalai išaugs, antrinį (dažniausiai silpnesnį) augalą turėsite nupjauti, nužudyti arba persodinti.

Ką lemia sėklų perpildymas?

sėklų perpildymas lemia, kad augalai konkuruoja dėl saulės šviesos, oro, maistinių medžiagų ir vandens. taigi, dėl visų šių komponentų trūkumo augalai ilgainiui žūva.

Kodėl svarbu užkirsti kelią sėklų perpildymui?

Kadangi dėl perpildymo gali atsirastisėklų konkurencija dėl vandens, saulės šviesos ir maistinių medžiagų. Tai gali uždrausti jaunų augalų augimą, nes konkurencija jiems kenkia.

Ar galite perpildyti sodintuvą?

Neperpildykite konteinerių. Šie maži jauni augalai gali greitai augti auginimo sezono metu, todėl kurdami konteinerį atsižvelkite į subrendusį dydį. Mažose talpyklose augalų augimas gali sulėtėti, nes šaknų sistemos neturi pakankamai vietos pilnai vystytis.

Kaip arti augalai gali būti kartu?

Jei nerandate informacijos apie konkretų augalą, paprastai mažus daugiamečius augalus dėkite 6–12 colių atstumu, 2–3 pėdų aukščio daugiamečius augalus 12–18 colių atstumu, o aukštesnius – 18–36 colių atstumu. atskirai. Ar šis puslapis buvo naudingas?

Kas atsitiks, jei pasodinsite saulėgrąžų sėklas per arti vienas kito?

Jei sodinsite arčiau, galite gauti aukštesnius stiebus, bet mažesnes galvas. Jei sodinsite toliau vienas nuo kito, sėklos galvutė gali būti didesnė, bet galbūt per sunki, kad stiebas galėtų nešti. Jei turite mažai vietos, Tomas rekomenduoja sėti į nedidelį gumulėlį, kuris ilgainiui bus išretintas iki vieno augalo.

Ar sėklos išaugs, jei tik išmesite jas ant žemės?

Pradėkime nuo paprasto klausimo, ar sėkla užaugs, jei tik bus išmesta ant žemės? Atsakymas paprastas – taip. Be vien tik sėklos išmetimo į veją ir žolės neprižiūrėjimo, yra visas vejos priežiūros pasaulis. Nors sėkla yra viena iš atspariausių.

Ar galiu kartu pasodinti 2 pomidorų daigus?

Netinkamas tarpas tarp pomidorų lems nepakankamą šaknų plotą. Kai šaknys susipainioja, nei vienas pomidoras negaus pakankamai maistinių medžiagų. Du pomidorų augalai badaus vienas kitą, padidindami ligų, tokių kaip maro grybelis, riziką. Geriausia viename vazone sodinti tik vieną pomidorą, kad to išvengtumėteproblemų.

Kas atsitiks, jei pasodinsite sodinukus kartu?

Sėjinukai auginami mažuose konteineriuose tankesniu kiekiu nei didesni augalai didesniuose vazonuose, pavyzdžiui, medžių sodinukai. Per arti vienas kito augantys augalai konkuruoja dėl tų pačių saulės spindulių, vandens ir dirvožemio maistinių medžiagų. Pirmasis pastebėtas efektas yra konkurencija dėl šviesos.

Kodėl augalus reikia sodinti arti vienas kito?

Kenkėjai, įskaitant amarus ir erkes, taip pat gali lengviau judėti tarp augalų, jei jie yra išdėstyti taip arti, kad liečiasi. Kai augalai auga tinkamais atstumais, oras gali laisvai judėti tarp augalų, stiebų ir lapijos, o tai išdžiovina lapus ir apsaugo nuo grybelinių infekcijų.

Ar galima vienu metu sodinti kelis sodinukus?

Pabandyti visada verta. Jei daigai neauga per arti, augalą palaistykite tikrai gerai (turi būti purvinas). Dabar galite švelniai traukti papildomus daigus, vėl nepažeisdami pagrindinio daigelio, kurį norite išlaikyti, šaknų ir iš karto pasodinti, užkasdami daugiau stiebo.

Kaip persodinti sodinuką iš sėklos?

Atkreipkite dėmesį, kad tai geriausia padaryti, kai augalai dar jauni ir ką tik išvysta pirmieji tikrieji lapai. Jei pasodinote 3 sėklas ir dvi išdygo ir auga labai arti viena kitos, tiesiog švelniai nupjaukite vieną iš jų, nepažeisdami pagrindinio daigelio, kurį norite išlaikyti, šaknų, įmeskite auginį į vandenį ir netrukus turėsite antrą sodinuką.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: