...

Iš kokios pomidorų veislės užauginama daugiausia pomidorų?

Ar sodinant pomidorus į duobutę reikėtų berti trąšų?
Ar derinant pomidorus reikia tręšti?
Kada turėčiau tręšti pomidorų augalus?
Ar turėčiau nuimti ankstyvus pomidorų žiedus?
Ar galiu pakartotinai panaudoti seną dirvą vazonams?


„Supersweet 100“ ir „Sungold cherry“ yra dvi pomidorų veislės, iš kurių galima užauginti daugiausiai pomidorų. Veislės su mažais vaisiais paprastai užaugina daugiau pomidorų nei veislės su dideliais vaisiais. Vyšnių ir vynuogių pomidorų veislės paprastai užaugina daug pomidorų iš vieno augalo.

Kokio pomidoro derlius yra didžiausias?

Šios naujos aukštos kokybės pomidorų gamintojos pavadinimas yra „ARKA RAKSHAK“. Indijos sodininkystės tyrimų instituto mokslininkai tokį derlių pasiekė iš aukštos kokybės augalo, auginamo amunicija. Šis metodas yra didžiausias pomidorų derliaus lygis.

Kokią pomidorų rūšį geriausia auginti?

Reikia rinktis krūmines (determinuotas) veisles, tokias kaip Roma, Bush 506, Liepos 4 d., Brandywine, Juliet arba bet kokias veisles, kurių pavadinime yra žemaūgis, mini ar mažylis. Taip pat labai tiks bet kokia vyšninių pomidorų veislė. Užauginkite pomidorų augalą kuo didesniame inde, kad derlius būtų geriausias.

Kokia yra populiariausia pomidorų rūšis?

Gaulis. Rutuliniai pomidorai yra dideli, apvalūs ir raudoni – kartais geltoni – ir yra dažniausiai pasitaikantys pomidorai. Tai vidutinio dydžio pomidorai, kuriuos rasite bet kurioje parduotuvėje.

Kas lemia, kad pomidorai yra labiau determinuoti ar neapibrėžti?

Indeterminantiniai pomidorai yra sunkūs augintojai ir duos daug daugiau vaisių nei determinantų veislių. Paprastai jie pradeda gaminti ilgiau. Bet kai jie pradės, jie ir toliau išgyvens šalną. Daugumos neapibrėžtų veislių vaisiai yra didesni, tačiau gali subręsti daug lėčiau.

Kaip padidinti pomidorų derlių?

Vienas paprastas būdas padidinti pomidorų derlių – įrengti atramas, geriausia tuo pačiu metu, kai persodinate sodinukus. Pomidorų augalų palaikymas ne tik padeda sutaupyti vietosir palaiko tvarką sode, bet taip pat palengvina ravėjimą ir derliaus nuėmimą.

Koks pomidorų augalas bręsta greičiausiai?

Jet Star F1 pomidorų sėklos Jie yra atsparūs karščiui ir gali toleruoti šaltesnį klimatą. Vienas iš greičiausiai augančių pomidorų, hibridinis „Bush Early Girl Tomato“ yra vienas iš pirmųjų pomidorų, nuimamų vos per 59 dienas!

Kokie pomidorai auga visą vasarą?

Indeterminantiniai pomidorai auga ir gamina pomidorus visą vasarą. Augalai itin dideli; kai kurios veislės siekia iki aštuonių pėdų aukščio. Vaisiai pasirodo per visą auginimo sezoną, todėl visą vasarą turėsite šviežių pomidorų, kai tik augalai subręs.

Ar turėčiau nupjauti lapus nuo pomidorų augalų?

Brendant pomidorų augalui, pradeda gelsti apatiniai jo lapai. Suspauskite arba genėkite pageltusius lapus, kad išvengtumėte ligų, pagerintumėte pomidorų augalo išvaizdą ir padėtumėte augalui sutelkti savo energiją vaisių auginimui. Karštame klimate per daug negenėkite.

Kodėl determinuoti pomidorai yra geresni?

Nereikia genėti. Galiausiai, svarbiausia priežastis, kodėl ryžtingi pomidorai yra geresni už jų vynuoges augančius pusbrolius, yra genėjimas. Kaip ir, su ryžtingais pomidorais to mažai. Nepamirškite, kad jie turi nustatytą augimo dydį ir nustos augti, kai tik pradės derėti.

Ar turėtumėte genėti determinuotus pomidorus?

Determinuotų pomidorų augalų dydis (kaip ir mes) yra iš anksto nustatytas pagal jų genetinę sudėtį. Jie auga kaip krūmai ir jiems nereikia genėti, išskyrus lapus, esančius žemiau pirmos gėlių kekės, kad nė vienas neliestų žemės. Jie linkę vaisius sunokti anksčiausiai, dažnai visus iš karto.

Kokio tipo pomidorai duoda daugiau vaisių?

Neapibrėžtos pomidorų veislėspaprastai būna aukštesni už determinuotas veisles. Neapibrėžtos veislės taip pat duoda daugiau vaisių per sezoną per ilgesnį laiką. Neapibrėžtos pomidorų veislės duoda daug vaisių per visą vegetacijos sezoną.

Kodėl determinuoti pomidorai yra geresni?

Nereikia genėti. Galiausiai, svarbiausia priežastis, kodėl ryžtingi pomidorai yra geresni už jų vynuoges augančius pusbrolius, yra genėjimas. Kaip ir, su ryžtingais pomidorais to mažai. Nepamirškite, kad jie turi nustatytą augimo dydį ir nustos augti, kai tik pradės derėti.

Ar pomidorams reikia Epsom druskos?

Epsomo druska yra natūralus mineralinis junginys, sudarytas iš magnio ir sulfato. Jis dažnai rekomenduojamas kaip savitarnos priemonė esant raumenų skausmams, peršalimo simptomams ir gydomiesiems tepalams. Daugelis sodininkų taip pat rekomenduoja pomidorų augalus dėti Epsom druska, nes ji turi nuostabią naudą pomidorų gyvybingumui, sveikatai ir skoniui.

Kokios trąšos užaugina daugiau pomidorų?

Pasirinkite trąšas, kuriose yra subalansuotas trijų pagrindinių elementų santykis, pvz., 10-10-10, arba kurių vidurinis skaičius (fosforas) yra didesnis nei pirmasis skaičius (azotas), pvz., 2-3-1. . Pomidorai yra sunkūs tiekėjai ir paprastai jiems reikia trąšų, nebent jūsų dirvožemis yra labai turtingas.

Ar romų pomidorai ir toliau augs?

Jie taip pat žinomi kaip „vynuogienieji pomidorai“. Jie toliau augs ir žydės visą auginimo sezoną. Jie suteikia pastovų pomidorų tiekimą, o ne vieną didelį derlių. Jie auga išsidriekusiuose vynmedžiuose, siekiančiuose iki 10 pėdų, todėl jiems reikia tvirto įkalimo ar įkalinimo į narvą.

Kokie pomidorai geriausiai tinka karštam orui?

Vyšniniai pomidorai yra geriausia veislė auginti karštame klimate, nes jie gerai atsparūs karščiui ir drėgmei. Paveldimi pomidorai taip pat gali būti geras pasirinkimas, nors ir yrašiek tiek mažiau atsparus karštam, drėgnam klimatui.

Koks yra geriausias sumuštinis pomidoras?

Geras klasikinis pomidoras yra „Beefsteak Tomato“. Jis, kaip sakoma pavadinime, yra tirštas ir sodrus – užtikrina, kad jūsų sumuštinis būtų sultingo skonio. Yra daugybė skirtingų rūšių jautienos kepsnių pomidorų.

Kokius pomidorus geriausia valgyti žalius?

Purpuriniai ir juodieji pomidorai Cherokee Purple yra viena iš populiariausių atmainų ir užaugina didelius, tamsius vaisius, tačiau taip pat galite rasti vyšninio dydžio violetinių pomidorų, tokių kaip Black Cherry ir Black Pearl. Šiuos pomidorus geriausia valgyti žalius, todėl supjaustykite keletą griežinėlių, kad gautumėte BLT arba skanaukite į salotas.

Kodėl paveldimi pomidorai yra geresni?

„Jie tarsi šviesus alus“, – sako jis. „Net jei ten yra visos cheminės medžiagos, jų lygis yra mažesnis.” Veisdami arba genetiškai modifikuodami pomidorus, kad juose būtų daug lakiųjų junginių, kuriems patinka skonio tikrintojai, mokslininkai galėtų pagaminti itin saldžias ir kvapnias veisles nedidindami cukraus kiekio.

Ar kavos tirščiai tinkami pomidorų augalams?

Dirvožemio pakeitimas – pomidorų sodinimas su kavos tirščiais skatina naudingų mikroorganizmų augimą. Sliekai suryja žemę ir traukia giliau į dirvą, o tai taip pat pagerina dirvožemio struktūrą.

Ar turėtumėte nugnybti pomidorų žiedus?

Praneškite visus žiedus ir visus vaisius mažiausiai mėnesį po persodinimo, kol augalas bus bent dviejų pėdų aukščio, todėl jis bus priverstas nukreipti savo energiją stiprios šaknų sistemos kūrimui.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: