Dėl ko pomidorų lapuose atsiranda mažų skylučių?

Ar galiu pradėti auginti pomidorus sausio mėnesį?
Koks yra vandenilio peroksido ir vandens santykis augalams?
Ar galima ant seno dirvožemio dėti naują dirvą?
Kaip priversti pomidorus sunokti ant vynmedžio?
Ar galiu sodinti pomidorus toje pačioje vietoje, kurią dariau pernai?


Žmonės dažnai mano, kad tokias skyles sukelia vabzdžiai, tačiau dažnai tai yra grybelinė problema. Šios skylutės yra lapų dėmių grybelis, kuris naikina mažas audinio daleles, kurios vėliau iškrenta. Tai daro augalui nedidelę žalą. Lapų dėmėtumas dažnai pablogėja dėl dažno laistymo ir lapijos aptaškymo vandeniu. Supratimas, kas sukelia skylutes pomidorų lapuoseVabzdžiai ir kenkėjai. Pomidorai turi tris kenkėjus, kurie daro didelę žalą: vaisių kirminus, raguočius ir moliūgų klaidas. Šie…Vaisių kirmėlės. Su šiais vabzdžiais nėra smagu kovoti. Jie yra vikšrai, valgantys pomidorų lapus ir vaisius…Blusų vabalai. Blusų vabalai ant pomidorų lapų palieka labai mažytes skylutes, o pasak…Daugiau …

Kaip gydote skylutes pomidorų augaluose?

Apdorokite rankiniu būdu arba natūraliu insekticidu. Blusų vabalai. Šie bičiuliai palieka daugybę mažų skylučių. Pomidorų lapai atrodo kaip sietelis arba kaip juos galėjo užpulti miniatiūrinis šautuvas.

Dėl ko lapuose susidaro mažos skylutės?

Kramtymo vabzdžių skylės Kramtantys vabzdžiai valgo lapus ir daro skylutes kramtydami ar plėšydami lapus ir susmulkindami juos į dantis panašiais apatiniais žandikauliais. Kai kurie augalai ar augalų dalys yra saugūs nuo kramtomųjų vabzdžių žalos. Dieną besimaitinantys japoniniai vabalai skeletuoja šimtų augalų rūšių lapus.

Kaip gydote skyles pomidorų augaluose?

Apdorokite rankiniu būdu arba natūraliu insekticidu. Blusų vabalai. Šie bičiuliai palieka daugybę mažų skylučių. Pomidorų lapai atrodo kaip sietelis arba kaip juos galėjo užpulti miniatiūrinis šautuvas.

Kas ėda skylutes pomidorų lapuose?

Lašuose ir vaisiuose sukramtytos skylės gali rodyti pomidorų raguolį. Šis didelis vikšras turi baltas įstrižas juosteles ir juodą ragą, išsikišusią iš galo.Išrinkite šiuos vikšrus rankomis (rinkdami įmeskite juos į muiluotą vandenį).

Kuo galiu purkšti pomidorų augalus, kad išvengčiau vabzdžių?

Kas yra geriausias purškalas nuo vabzdžių pomidorų augalams? Norėdami namuose pasigaminti purškalo nuo vabzdžių pomidorų planams, sumaišykite 10 uncijų vandenilio peroksido, 1 galoną vandens ir 10 uncijų cukraus. Gerai išmaišykite ir purškite ant pomidorų augalo ir lapų bei aplink juos.

Ar turėčiau nupjauti lapus su skylutėmis?

Turite pašalinti lapus su skylutėmis, jei jie atsirado dėl ligos. Tai padės išvengti ligos plitimo, jei tai grybelinė problema. Taip pat galite pašalinti lapus su skylutėmis, jei auginate augalą dėl estetinio patrauklumo. Jei pažeista didžioji lapo dalis, turėtumėte pašalinti lapus su skylutėmis.

Kuo purkšti augalus su skylutėmis lapuose?

Lapų kalnakasiai kasa besisukančius tunelius per lapus. Abiem atvejais apdorokite insekticidiniu muilu arba sodo aliejumi. Siurbiantys vabzdžiai išduria lapuose mažas skylutes ir ištraukia iš jų sultis. Įprasti čiulpia vabzdžiai yra amarai, moliūgų blakės ir voratinklinės erkės.

Kaip atsikratyti lapų valgymo klaidų?

Insekticidiniai muilai Purškiamuose insekticidinio muilo tirpaluose yra riebiųjų rūgščių, kurios slopina ir kontroliuoja minkštus lapus valgančių kenkėjų, įskaitant tripsus, žvynus, amarus, erkes ir rupūžes.

Kaip atrodo pomidorų vaisinė kirmėlė?

Suaugusios pomidorų vaisinės kirmėlės yra vidutinio dydžio kandys, kurių sparnų ilgis yra apie 1–1,3 colio (25–35 mm). Jie yra nuo šviesiai gelsvos iki vidutinio rudos spalvos arba kartais turi šiek tiek žalsvą atspalvį.

Ar galima valgyti pomidorus su sliekinėmis skylutėmis?

Pomidorus su skylutėmis ir randais valgyti paprastai vis dar saugu. Tada tiesiog pamėginkite šiuos skylėtus, randuotus pomidorus ir jie apdovanos jus daugybe paveldimo skonio! Jei matai tik skylę,ir jokios susijusios linijos, galite žiūrėti į vaisinės kirmėlės sužalojimą.

Kaip gydote skyles pomidorų augaluose?

Apdorokite rankiniu būdu arba natūraliu insekticidu. Blusų vabalai. Šie bičiuliai palieka daugybę mažų skylučių. Pomidorų lapai atrodo kaip sietelis arba kaip juos galėjo užpulti miniatiūrinis šautuvas.

Koks yra geriausias fungicidas pomidorų augalams?

Cheminiai fungicidai Veiklioji medžiaga chlortalonilas yra mums labiausiai rekomenduojama cheminė medžiaga nuo pomidorų grybelio. Jis gali būti naudojamas iki dienos prieš pomidorų skynimą, o tai aiškiai rodo mažą jo toksiškumą.

Ar galiu ant pomidorų augalų purkšti muiluoto vandens?

Nors daugelis buitinių muilų yra veiksmingi naikinant vabzdžius, jie neturėtų būti naudojami kaip pomidorų augalų kenkėjų repelentai, nes jie nėra skirti naudoti soduose ir gali būti tokie pat toksiški naudingiems vabzdžiams kaip ir kenkėjams. , teigia Floridos universiteto IFAS plėtinys.

Ar „Dawn“ indų muilas yra saugus pomidorų augalams?

Dawn indų muilas yra vienas iš daugelio indams skirtų skysčių, kurie yra idealus muilo tirpalas, nesunkiai padedantis net pradedantiesiems sodininkams kovoti su grybais pomidorų sode.

Ką reiškia skylutės lapuose?

Daugeliu atvejų skylės jūsų gėlių lapuose reiškia vabzdžius kenkėjus, tokius kaip vikšrai ar šliužai. Pažiūrėkite, ar lapų apačioje nėra vabzdžių, arba apžiūrėkite žemę, ar nėra kitų įspėjamųjų ženklų. Pavyzdžiui, vikšrai palieka žalias išmatų granules, o šliužai ir sraigės – blizgantį pėdsaką.

Kaip vadinamos mažytės skylutės lapuose?

Stomos (vienaskaita, stoma) randamos lapų paviršiuose – taip pat stiebų ir žiedų. Stoma yra pora arba skylė. Jį supa dvi ląstelės, vadinamos sarginėmis.

Kaip vadinamos mažytės skylutės augalo lapuose?

Butaslapo paviršiuje yra daug mažų angų, vadinamų stomatomis. Tai tarsi labai mažos skylutės, per kurias anglies dioksidas patenka į lapą ir išeina deguonis. Viename lapo colyje gali būti daugiau nei 100 000 stomų!

Kokios klaidos daro skyles lapuose?

Visuose lapuose yra mažos skylutės. Blusų vabalai ėda skyles daugelyje augalų rūšių, įskaitant rožes, hortenzijas, brokolius, kopūstus, kopūstus, pomidorus, paprikas, baklažanus ir net kvapiąsias mėtas. Kiti smulkūs vabalai, tarp jų ir agurkų vabalai, sukelia panašiai atrodančias lapų skylutes.

Ką galiu purkšti ant lapų, kad išvengčiau vabzdžių?

Actas yra tikrai veiksmingas natūralus augalų kenkėjų naikintuvas. Atskieskite jį vandeniu santykiu 1:1 purškimo buteliuke ir purškite ant pažeistų augalų lapų ir po jų. Taip pat galite jį naudoti namuose, kad atgrasytumėte klaidas viduje; acto kvapas greitai išsisklaidys.

Kas vis valgo mano pomidorų augalus?

Kas vyksta? Kenkėjai, kurie naktį gali valgyti jūsų pomidorų augalus, yra sraigės ir šliužai, raguočiai, lapus pjaustančios bitės, kirmėlės, kolorado vabalas, triušiai ir elniai.

Kaip natūraliai atsikratyti pomidorų raguolių?

Jei nenorite savo sode naudoti chemikalų, kitas būdas, kaip ekologiškai naikinti pomidorų raguolius, yra sumaišyti skysto muilo ir vandens derinį. Užpurkškite mišinio ant augalo lapijos prieš dėdami kajeno pipirų – taip atsikratysite vabzdžių ir atbaidysite jas į tikrąją.

Kodėl pomidoruose yra skylių?

Pomidorai turi tris rimtus kenkėjus, kurie daro didžiausią žalą – pomidorų vaisinės kirmėlės, pomidorų raguolės ir moliūgų vabzdžiai. Visi jie sukelia problemų ir gali sukelti mažas skylutes pomidoruose, tačiau labiausiai tikėtinas kaltininkas yra pomidorų vaisinis kirmėlė. Kas yra pomidorų vaisinės kirmėlės?

Kas valgo mano pomidorąaugalų lapai?

Atėjus pavasario temperatūrai, vabalas pradeda maitintis jauno pomidoro augalo lapais, todėl augalo lapuose susidaro mažos skylės. Nors dauguma augalų išaugs už blusų vabalo daromą žalą, jums gali tekti purkšti insekticidą, kad pomidorų augalai atsikratytų šių kenkėjų, jei…

Kodėl mano pomidorų augalo lapai yra lipnūs?

Kenkėjai yra dažna pomidorų lapų problemų priežastis. Jie dažnai taip pat yra pomidorų ligų nešiotojai, todėl protinga stebėti, ar ant pomidorų nėra vabzdžių. Skaitykite apie kai kurias klaidas, kurias radau savo pomidoruose. Amarai mėgsta pomidorų augalus, todėl lapai pagelsta, neformuoja ir lipna.

Kodėl mano pomidorų augalai turi žiedus?

Ankstyvas pūtimas pirmiausia sukelia tamsių koncentrinių žiedų dėmes ant apatinio augalo lapų ir stiebo. Ankstyvasis pūtimas dažniausiai užklumpa jūsų pomidorų augalus, kai jie prikrauti vaisių, o dienos drėgnos ir šiltos. Prevenciniai purškimai gali padėti sulėtinti ligos atsiradimą ir plitimą, tačiau užkrėstus augalus reikia pašalinti ir sunaikinti.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0