Ar vyšninius pomidorus reikia genėti?

Kokia temperatūra per karšta pomidorams?
Kaip neleisti pomidorų augalams išdžiūti?
Ar pomidorų augale gali būti per daug pomidorų?
Kaip sužinoti, kiek laistyti savo augalus?
Ar šaltu oru sėklos sudygs?


Neapibrėžtus vyšninius pomidorus paprastai reikia genėti, nes jie yra vaisingi augintojai. Jei nepaliesti, visi čiulptukai pavirs stiebais, sukurdami perkrautą augalą, kuris užtemdys aplinką. Palikite pagrindinį stiebą ir 1–2 čiulptukus, kad rezultatai būtų optimalūs, ir reguliariai genėkite naujus atžalas.

Ar galiu nupjauti vyšninį pomidorą?

Vyšninių pomidorų augalus, kurių įvairovė svyruoja nuo žemaūgių veislių iki augalų, galinčių užaugti daugiau nei 6 pėdų aukščio, dažnai naudinga genėti, kad būtų galima kontroliuoti augalų dydį ir formą. Reguliarus genėjimas arba gnybimas taip pat gali pagerinti augalo užaugintų vaisių kokybę.

Kaip genimi raudonieji vyšniniai pomidorai?

Vyšnių pomidorų augalą nugenėkite iki vieno arba daugiausia dviejų pagrindinių stiebų ir pašalinkite apatines šakas, kad išvengtumėte ankstesnių metų purve likusių patogenų pakartotinio užsikrėtimo. Suimkite naujus čiulptukus netrukus po to, kai jie pasirodys. Geriausias būdas tai padaryti yra pirštais, sukant čiulptuką, kol jis nutrūks.

Ar genėte Sweet 100 vyšninius pomidorus?

Sweet 100 vyšninių pomidorų dideliems vaisių rinkiniams reikia nemažai palaikyti. Genėti nereikia, nebent auginate ant kuolų. Jei auginate ant kuolo, genėkite atgal iki vieno ar dviejų pagrindinių stiebų ir toliau genėkite atžalas ar papildomus stiebus.

Kodėl turėčiau genėti vyšninių pomidorų augalus?

Taip pat daroma siekiant kontroliuoti augalo augimą, kad jis neužspringtų kitų sodo augalų. Nors jūsų augalo atveju vyšninių pomidorų augalų genėjimas yra plačiai laikomas tabu, genėjimas gali padėti kontroliuoti augalo dydį ir formą.

Ar turėčiau genėti pomidorų augalus?

Pomidorų augintojai turi galimybę genėti arba negenėti pomidorų augalus. Ne visus pomidorus reikia genėti, tiesą sakant, kai kurių nereikėtų genėti, išskyrus apatinius lapus ir galbūt pabaigojeauginimo sezono. Kai kurie augintojai nusprendžia visai negenėti, o kai kurie genima per daug.

Ar galite sumažinti ryžtingus vyšninius pomidorus?

Kaip minėta anksčiau, ryžtingų vyšninių pomidorų pjaustyti negalima, išskyrus nedidelį jų pagrindo pjovimą. Kalbant apie neapibrėžtuosius, svarbu vengti per daug genėti pomidorų. Per didelis genėjimas gali nepataisomai sugadinti jūsų augalą ir jūs „kassite savo kapą“.

Ar sunku auginti smulkius vyšninius pomidorus?

Užkąsti saldų, sultingą vyšninį pomidorą – vienas iš vasaros džiaugsmų, o kai pats augini pomidorus, jis kažkaip dar skanesnis. Vyšninius pomidorus nėra sunku auginti namų sode, tačiau tai, kad vyšniniai pomidorai yra smulkūs, dar nereiškia, kad augalai yra tokie.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: