Ar turėtumėte pašalinti geltonas gėles nuo pomidorų augalų?

Ar pomidorų augalus reikia laistyti kasdien?
Kuo maitinti pomidorus žydint?
Kiek pomidorų sėklų pasodinate į vieną duobutę?
Ar turėtumėte purkšti pomidorų augalus vandeniu?
Ar galiu praleisti dieną laistyti augalus?


Skatinkite lapų augimą. Pašalinus žiedpumpurius nuo jaunų pomidorų augalų, augalas ir toliau stengsis išauginti daugiau lapų ir stipresnio stiebo. Kol jūsų augalai vis dar yra mažuose vazonėliuose, jie mano, kad jiems trūksta dirvos vietos, ir pradeda derėtis. ATSAKYMAS: kai jūsų pomidorų augalai bus maždaug 12–18 colių aukščio, galite pastebėti, kad kai kurie lapai yra žemiau pirmojo rinkinio. žiedų pradėjo gelsti arba žūti. Naudodami visų veislių pomidorus, galite pašalinti nudžiūvusius arba pageltusius žalumynus, kol jie yra žemiau šio pirmojo žiedų rinkinio.

Ar nupjaunate geltonas gėles nuo pomidorų augalų?

Praneškite visus žiedus ir visus vaisius mažiausiai mėnesį po persodinimo, kol augalas bus bent dviejų pėdų aukščio, todėl jis bus priverstas nukreipti savo energiją stiprios šaknų sistemos kūrimui.

Ar turėtumėte nupjauti gėles nuo pomidorų augalų?

Šalinkite gėles, kol augalai bus 12–18 colių aukščio, kad augalai galėtų nukreipti daugiau energijos į šaknis. Pašalinkite visus lapinius čiulptukus, esančius po pirmąja vaisių skepe, kad jie nesulėtėtų vaisiaus vystymosi.

Ką reiškia, kai pomidorų augalas turi geltonus žiedus?

Pomidorų augalas turi mažų geltonų žiedų grupes. Kiekvienoje geltonoje gėlėje yra piestelė (moteriškas lytinis organas) ir kuokeliai (vyriški lytiniai organai). Taigi pomidorų augalo žieduose yra ir vyriškų, ir moteriškų reprodukcinių organų. Norint gauti pomidorų, geltonos gėlės turi būti apdulkintos.

Ar turėčiau nupjauti geltonus pomidorų augalų lapus?

KLAUSIMAS: Ar turėčiau nupjauti geltonus pomidorų augalų lapus? ATSAKYMAS: kai jūsų pomidorų augalai bus maždaug 12–18 colių aukščio, galite pastebėti, kad kai kurie lapai, esantys žemiau pirmojo žiedų rinkinio, pradėjo geltonuoti arba miršta.

Ar turėtumėte pašalinti gėles nuo pomidorųaugalai?

Toli gražu ne pomidorai yra šilto oro daržovės. Dėl šios priežasties, jei perkate pomidorų augalus, kurie jau pražydo, o vasara jau įsibėgėjo, persodinant gėles patartina palikti. Tiesą sakant, nėra jokios esminės priežasties pašalinti gėles.

Kada galiu nustoti skinti pomidorų žiedus?

Trumpai tariant, nustokite skinti pomidorų žiedus, kai augalai galutinėje vietoje bus 2–3 savaites. Iki to laiko pomidorai turėtų būti pritaikyti lauke, pasodinti dideliame vazone ar sodo lysvėje ir pradėti derėti. Atminkite, kad pomidorų žiedpumpurių genėjimo tikslas yra neleisti augalui per anksti derėti.

Kodėl nugnybti pomidorų žiedus?

Pagrindinės priežastys, kodėl reikia nugnybti pomidorų žiedus nuo augalo, yra sumažinti energijos švaistymą ir leisti augalui jau žydėti, kad derlius būtų sveikas. Kadangi gėlės sunaudoja daug augalo energijos, jei šios gėlės yra nenaudingos, neturėtumėte eikvoti turimų maistinių medžiagų. Ar turėčiau nugnybti pomidorų čiulptukų žiedus?

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: