Ar turėtumėte nupjauti apatinius pomidorų augalų lapus?

Ar turėtumėte nupjauti apatinius pomidorų augalų lapus?

Kokie turėtų būti pomidorų puodai?
Kokia medžiaga geriausia apsaugoti augalus nuo šalčio?
Ar laistote pomidorų augalus kasdien?
Ar per vėlu dėti į narvelius pomidorus?
Kaip arti galite dėti pomidorų augalus?


Augalams augant, reguliariai apsilankykite juos ir laikykite apačią nuo 6 iki 12 colių. Nupjaukite šiuos apatinius lapus ir stiebus, kol jie maži, o ne leiskite jiems augti. Taip tausojami augalo ištekliai, o mažesnė genėjimo žaizda sumažina galimybę patekti į ligas.

Ar turėčiau nupjauti apatinius pomidorų augalų lapus?

Jei planuojate pomidorų augalus sodinti giliai (pomidorai gali suformuoti šaknis išilgai stiebo, jei jis bus užkastas), tuomet turėtumėte pašalinti lapus. Tačiau tai nėra kritiška. Jei lapai bus užkasti, jie nespės fotosintezuoti, todėl augalui iš jų nebus jokios naudos.

Kada turėčiau pašalinti apatinius pomidorų augalų lapus?

ATSAKYMAS: kai jūsų pomidorų augalai pasieks 12–18 colių aukščio, galite pastebėti, kad kai kurie lapai miršta arba pagelsta. Puiku pašalinti tuos lapus, kol jie yra žemiau pirmojo pomidorų augalo žiedo.

Kiek lapų nuimate pomidorų augalą?

Pagrindinis jo pardavimo taškas yra manyti, kad pomidorų augalai gali sėkmingai augti su labai mažais lapais, todėl mokoma pašalinti daugumą jų, tai yra pašalinti visus, išskyrus šešis lapus viršuje! Primygtinai rekomenduočiau nenuplėšti augalo lapų, paliekant tik kelias viršutines šakas.

Ar turėtumėte pašalinti lapus nuo pomidorų augalų?

Auginant neapibrėžtus pomidorų augalus, kartais reikia nuimti lapus augalo centre, kad galėtų cirkuliuoti oras. Tačiau turėtumėte būti atsargūs ir nepašalinti lapų virš ir žemiau vaisių kekių, nes šie lapai maitina vaisius ir suteikia šešėlį nuo saulės.

Kaip tinkamai genėti pomidorų augalus?

Kad tai padarytumėte, reikia pašalinti nuo šešių iki 12 apatinių pomidorų augalo lapųskatina oro cirkuliaciją ir neleidžia augalams užsikrėsti per dirvą plintančiomis ligomis. Norint tinkamai genėti pomidorų augalus, svarbu žinoti, ar auginate determinuotus, ar indeterminuotus pomidorus.

Ar norint gauti didžiausią derlių, pomidorų augalus reikia nupjauti?

Šių rūšių pomidorų apatinių lapų niekada nereikia nuimti, kad derlius būtų kuo didesnis. Neapibrėžtų augalų dydis priklausys nuo to, kur jie bus auginami. Ilgas auginimo sezonas išaugins aukštesnius augalus. Šiauriniame klimate mes stengiamės, kad augalai duotų vaisių prieš pirmąsias šalnas.

Ar nuo augalų reikia pašalinti apatinius lapus?

Bendras patarimas sodininkams yra pašalinti apatinius lapus, kad dirvožemio plintančios ligos nepatektų ant augalų lapų. Tai tikrai atrodo prasminga, bet ar tai tiesa?

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0