Ar turėtumėte nuimti pomidorų augalus?

Ar turėtumėte nuimti pomidorų augalus?

Ar pomidorams pakanka 10 colių gylio?
Kaip padaryti, kad mano pomidorų augalų dirvožemis būtų rūgštesnis?
Kokie pomidorai auga visą vasarą?
Kaip atrodo po laistytų pomidorų augalai?
Kokioje temperatūroje pomidorai nustoja sėti vaisius?


Pomidorų išspaudimas yra esminė pomidorų augalų priežiūros dalis. Taip yra todėl, kad pomidorų augalas yra iš prigimties krūminis augalas, ir jei leisite jam augti taip, kaip jis nori, jis visą savo dėmesį skirs žalumynų auginimui vaisių sąskaita.

Kada turėčiau augti. sugnybti mano pomidorų augalus?

Genėti pomidorų čiulptukų ūglius, kai jie jauni ir minkšti, geriau nei laukti, kol čiulptukas subręs ir sustiprės. Atsargiai suimkite čiulptuko pagrindą tarp nykščio ir smiliaus. Suimkite arba švelniai sulenkite čiulptuką pirmyn ir atgal, kol jis užsifiksuos. Šis metodas vadinamas „paprastu genėjimu“.

Kokią pomidoro augalo dalį nugnybsite?

Kur gnybti pomidorų augalą? Išspaudžiate šoninius ūglius, kurie auga tarp pagrindinio vertikalaus stiebo ir vaisiaus santvarų.

Kas atsitiks, jei neišgnybsite pomidorų?

Tikrai svarbu iškirpti šoninius kordoninių pomidorų ūglius, nes palikus juos augti, jūsų derlius labai sumažės. Augalas sutelks dėmesį į daug augimo, o ne į vaisių auginimą.

Ar turėtumėte iškirpti pomidorų augalų šoninius ūglius?

5 Jei pomidorus auginate naujokas, nepanikuokite, tai tikrai labai paprasta.

Kodėl čiupinėjate pomidorų žydėjimą?

Daugelis sodininkų nuskina naujus žiedus ir nesubrendusius vaisius iki vasaros pabaigos, nes mažai tikėtina, kad pomidorai subręs ir sunoks prieš šalnas. Šiuo metu juos ištraukus, augalo energija nukreipiama į esamus vaisius ir gali padidėti jų dydis. Kokius lapus pašalinate nuo pomidorų augalo?

Ar lengva augintipomidorai iš Pinches?

5 Jei nesate tikri, kada ir kaip pradėti išgnybti savo augalus – ar net ką tai reiškia – turime jums visus atsakymus. Ką reiškia išspausti pomidorus?

Ar turėtumėte nugnybti pomidorų čiulptukus?

Kartais genint pomidorų augalus reikia pakišti koją. Tikriausiai daugelis esate girdėję, kad pomidorų čiulptukus reikėtų nugnybti. Tai darome, kad padėtume pomidorų augalui daugiausia dėmesio skirti pagrindinio stiebo ir pomidorų auginimui, užuot auginus daug mažų atžalų. Nuimti pomidorų čiulptukus tikrai lengva.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: