...

Ar turėtumėte nuimti lapus nuo pomidorų augalų?

Kokios yra geriausios sąlygos dygti?
Dėl ko pomidorai nustoja augti?
Ar pomidorai mėgsta tiesioginius saulės spindulius?
Kiek laiko užtrunka, kol pomidorai išauga pirmieji tikrieji lapai?
Kuo maitinti pomidorus derinant vaisius?


Pomidorų augalui bręstant pradeda gelsti apatiniai jo lapai. Suimkite arba genėkite pageltusius lapus, kad išvengtumėte ligų, pagerintumėte pomidorų augalo išvaizdą ir padėtumėte augalui sutelkti energiją vaisių gamybai.

Ar turėčiau nugnybti pomidorų lapus?

Pomidorų išgnybimas yra esminė pomidorų augalų priežiūros dalis. Taip yra todėl, kad pomidorų augalas yra natūraliai krūminis augalas, ir jei leisite jam augti taip, kaip nori, jis visą savo dėmesį skirs lapijos auginimui vaisių sąskaita.

Ar išspaudžiate pomidorų augalų viršūnes?

Santvaros išauga iš pagrindinio stiebo, kaip šakos, ir jos neša vaisius. Taip pat galite nuspausti pagrindinio stiebo (vertikalaus pomidoro kamieno) viršūnę, kad pomidorų augalas neišaugtų. Kada reikėtų pradėti čiulpti? Šoniniams ūgliams palaukite, kol ant vaisiaus santvaros pasirodys pirmieji žiedai.

Ar turėčiau nupjauti apatinius pomidorų augalų lapus?

KLAUSIMAS: Ar turėtumėte nupjauti apatinius pomidorų augalų lapus? ATSAKYMAS: kai jūsų pomidorų augalai pasieks 12–18 colių aukščio, galite pastebėti, kad kai kurie lapai miršta arba pagelsta. Puiku pašalinti tuos lapus, kol jie yra žemiau pirmojo pomidorų augalo žiedo.

Kodėl mano pomidorų žiedai nuskabomi?

Blogas, mozaika ir kitos ligos gali užkrėsti pomidorų augalus bet kuriuo sezono metu, todėl būtinai palaikykite gerą oro srautą aplink augalų pagrindą genėdami apačioje. Tikiuosi, kad šis straipsnis padėjo jums sužinoti viską apie pomidorų žiedų nugnybimą.

Kaip genėti pomidorų augalus, kad jie duotų vaisių?

Augalui augant nupjaukite visus susikertančius, susigrūdusius, pažeistus ar ligotus stiebus ir lapiją, kad augalas būtų atviras, erdvus ir be kenkėjų bei ligų.Pašalinus pomidorų augalo lapus, augančius tiesiai po gėlių rinkiniais, vaisiaus formavimuisi bus suteikta daugiau energijos.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: