Ar turėtumėte genėti vyšninius pomidorus?

Ar turėtumėte genėti vyšninius pomidorus?

Ką duoti pomidorams derinant?
Kiek laiko pomidorai gali išsilaikyti be vandens?
Ar galima užpilti kavos ant pomidorų augalų?
Kaip palikti kambarinius augalus 2 savaitėms?
Kodėl mano pomidorų augale nėra pomidorų?


Neapibrėžtus vyšninius pomidorus paprastai reikia genėti, nes jie yra vaisingi augintojai. Jei nepaliesti, visi čiulptukai pavirs stiebais, sukurdami perkrautą augalą, kuris užtemdys aplinką. Palikite pagrindinį stiebą ir 1–2 čiulptukus, kad rezultatai būtų optimalūs, ir reguliariai genėkite naujus atžalas.

Ar galiu nupjauti vyšninį pomidorą?

Vyšninių pomidorų augalus, kurie svyruoja nuo žemaūgių veislių iki augalų, galinčių užaugti daugiau nei 6 pėdų aukščio, dažnai naudinga genėti, kad būtų galima kontroliuoti augalų dydį ir formą. Reguliarus genėjimas arba gnybimas taip pat gali pagerinti augalo užaugintų vaisių kokybę.

Kaip prižiūrite vyšninių pomidorų augalus?

Laistykite kas dvi ar tris dienas, kad dirvožemis būtų tolygiai drėgnas (karštu ir sausu oru gali tekti laistyti kiekvieną dieną). Kartą per savaitę maitinkite augalų trąšomis pagal nurodymus. 7. Augalui augant šakos pradės kištis pro skyles jūsų pomidorų narvelyje.

Kaip genėti vyšninių pomidorų augalą?

Be to, lapai greičiau nudžiūna, kai augalas genamas ir remiamas, todėl sumažėja bakterinių ir grybelinių infekcijų rizika. Vyšninių pomidorų augalą nugenėkite iki vieno ar daugiausia dviejų pagrindinių stiebų ir pašalinkite apatines šakas, kad išvengtumėte ankstesnių metų purve likusių patogenų pakartotinio užsikrėtimo.

Ar turėčiau genėti pomidorų augalą?

Jei jūsų pomidorų augalas yra tam tikros veislės, tai reiškia, kad jo gyvavimo ciklas trumpesnis, iš anksto nustatytas, jo genėti nereikia. Jei auginate neapibrėžtą veislę, pašalinkite visas gėles nuo augalo, kol jis bus 12–18 colių (30–45 cm) aukščio, o tai siųs daugiau energijos šaknims.

Kas nutiks, jei negenėsite vyšninių pomidorų?

Vyšninių pomidorų augalai gali užaugti labai aukšti ir lūžti nuo savo svorio. Jei negenima, čiulptukai išdygsžemė, o vaisiai gali pūti arba užsikrėsti ligomis; Tačiau genėjimas gali būti daug darbo reikalaujantis, todėl daugelis sodininkų jaučiasi priblokšti ir leidžia savo pomidorų lopinėliui išaugti į džiungles.

Kaip sužinoti, kada mano vyšniniai pomidorai yra paruošti derliui?

Reguliariai stebėkite, ar vyšninių pomidorų augalas neatsiranda ligos ar kenkėjų veiklos simptomų, pvz., dėmių ar neryškių lapų augimo, lapų su vingiuotomis linijomis arba kenkėjų, kurie matomai minta augalu, ir suimkite arba nupjaukite paveiktas augalo dalis. augalas.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: