Ar turėčiau sugnybti pomidorų augalo viršūnę?

Ar pomidorų augalai išsilaiko visus metus?
Kodėl neturėtumėte užšaldyti pomidorų?
Kas skatina sėklų dygimą?
Ar pomidorai gali atsigauti po perlaistymo?
Kiek sėklų reikia norint padaryti okra skylę?


Pomidorų išspaudimas yra esminė pomidorų augalų priežiūros dalis. Taip yra dėl to, kad pomidorų augalas yra natūraliai krūminis augalas, ir jei leisite jam augti taip, kaip jis nori, jis visą savo dėmesį skirs žalumynų auginimui vaisių sąskaita. Pomidorų gnybimas ar apibarstymas nėra geriausias būdas auginimui įprastomis aplinkybėmis, tačiau tai padės jūsų pomidorų augalams stipriau išauginti šoninius ūglius. Nepjaukite tol, kol pakankamai gerai išsivystys apatinės šakos ir šoniniai ūgliai. Šiuo metu galite jaustis saugūs nupjaudami dalį pomidoro viršūnės.

Ar būtina sodinti pomidorų augalus?

Sezono pradžioje užpilant pomidorus galima lengviau šakotis ir išauginti stipresnius centrinius stiebus. Šie stiebai yra atsparesni vėjo daromai žalai ir gali išlaikyti sunkesnių vaisių svorį.

Kokią pomidorų augalo dalį sugnybti?

Kur gnybti pomidorų augalą? Išspaudžiate šoninius ūglius, kurie auga tarp pagrindinio vertikalaus stiebo ir vaisiaus santvarų.

Ar reikia sodinti pomidorų augalus?

Sezono pradžioje užpilant pomidorus galima lengviau šakotis ir išauginti stipresnius centrinius stiebus. Šie stiebai yra atsparesni vėjo daromai žalai ir gali išlaikyti sunkesnių vaisių svorį.

Ar turėtumėte nuimti pomidorų augalus?

Ar turėtumėte nuimti pomidorų augalus? Turėtumėte nuimti determinuotus pomidorų augalus, nes tai padeda bendram augalų ir vaisių vystymuisi. Suspaudimas reiškia lapų, čiulptukų ir net gėlių pašalinimą, kad pagerintumėte bendrą pomidorų augalo vystymąsi. Kai pomidorų daigai užauga 4–6 colių aukščio, galite nuskabyti apatinius lapus.

Ar turėčiau sodinti pomidorų augalus?

Pagrindinis pomidorų augalo apibarstymo pranašumas – išlaikyti augalą tam tikrose riboseaukščio. Jei pomidorų augalams paremti naudojate kuolą, narvą ar groteles, nenorite, kad jie augtų toliau. Jei pomidorų augalai auga aukščiau už atramą, vėjas privers augalo viršūnę spragtelėti ir nukristi.

Ką reiškia nugnybti lapus nuo pomidorų augalų?

Gnybtelėjimas reiškia lapų, čiulptukų ir net gėlių pašalinimą, siekiant pagerinti bendrą pomidorų augalo vystymąsi. Kai pomidorų daigai užauga 4–6 colių aukščio, galite nugnybti apatinius lapus. Tai skatina pomidorų augalą eikvoti energiją auginant daugiau žalumynų, todėl augalas auga greičiau.

Kaip genėti pomidorų augalų viršūnes?

Jums reikia naudoti tinkamą techniką, kad nupjautumėte pomidorų augalų viršūnes. Tai užtikrins, kad nenugenėsite daugiau nei reikia. Ir nesuteikite per daug streso pomidorų augalui. Idėja yra nupjauti pagrindinio stiebo viršūnę, kuri yra storas pomidoro augalo kamienas. Taip pat norite nupjauti visus čiulptukus šalia viršaus.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0