Ar turėčiau persodinti perlaistytą augalą?

Kas sukelia rudus kambarinių augalų patarimus?
Kodėl mano augalas apniko?
Ar perlaistyti pomidorų augalai gali atsigauti?
Kokio gylio turėtų būti paaukštinta lysvė pomidorams?
Kaip atgaivinti pomidorų augalus po per daug lietaus?


Gali tekti persodinti augalą, kad išspręstumėte užmirkusio augalo dirvožemio problemą. Pirmiausia iš savo augalo šaknų pašalinkite kuo daugiau užmirkusio dirvožemio. Tada pašalinkite arba nupjaukite visas rudas ar purias šaknis. Kad išvengtumėte ligų plitimo, būtinai naudokite sterilizuotas genėjimus ar žirkles.

Kiek laiko užtrunka perlaistytas augalas sugyti?

Perlaistytų augalų atsistatymo laikas Daugeliu atvejų perlaistytas augalas atsigaus per 7–14 dienų, jei atliksite aukščiau nurodytus veiksmus. Jei buvo padaryta didelė žala, tai gali užtrukti ilgiau. Tačiau jei buvo pakankamai sveikų šaknų, pagerėjimas paprastai užtrunka tik apie dvi savaites.

Ar perlaistytas augalas gali pasitaisyti pats?

Augalų perlaistymas dažnai turi šalutinį poveikį, kad deguonis nebegali pasiekti augalo šaknų. Leisdami dirvai išdžiūti, deguonis vėl galės pasiekti šaknis. To dažnai pakanka, kad jūsų augalas atsigautų ir vėl galėtumėte jį laistyti.

Kaip pataisyti perlaistytą augalą?

Svarbu žinoti perlaistymo požymius, kaip to išvengti ir kaip sutvarkyti perlaistytą augalą, jei taip atsitiktų. Laikinai nustokite laistyti augalą ir pagerinkite drenažą.

Kodėl mano augalai persodinami perlaistydami?

Vienas dažnas perlaistymo scenarijus – persodinus į didesnį indą ir toliau tuo pačiu dažnumu. Žemei, kuriai prireikė savaitės išdžiūti mažame vazonėlyje, reikia ilgiau, kol jis pasiekia tą tašką didesniame inde.

Kas atsitiks, jei laistysite kambarinius augalus?

Pagrindinė perlaistymo problema yra šaknų sveikata. Kai šaknys pritrūksta deguonies, Phytophthora šaknų puvinys ir Pythium šaknų puvinys gali sukelti problemų ir sugadinti augalą. Vienintelis būdas apžiūrėti kambarinių augalų šaknis yrapašalinkite augalą iš dirvožemio, kad apžiūrėtumėte šaknų sistemą.

Kaip persodinti augalą?

Kai pirmą kartą persodinate augalą į vazoną, žemę užpilkite vandeniu, kad jis sudrėkintų. Tada patikrinkite dirvą prieš dar kartą laistydami augalą, kad įsitikintumėte, jog dirvožemis yra sausas, o tai reiškia, kad augalui reikia vandens. Laistydami augalą, pilkite vandenį tiesiai ant žemės, kad jis nutekėtų prie šaknų.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: