Ar turėčiau pašalinti pomidorų žiedus?

Ar užauginus pomidorus galima pakartotinai panaudoti dirvą?
Ar pomidorai geri balandžio mėnesį?
Kaip išlaikyti pomidorų augalus gyvus?
Kaip pomidoras prisitaiko prie gyvūnų išplitimo?
Ar galite pasakyti, ar sėklos yra vyriškos ar moteriškos?


Skatinkite lapų augimą. Pašalinus žiedpumpurius nuo jaunų pomidorų augalų, augalas ir toliau stengsis išauginti daugiau lapų ir stipresnio stiebo. Kol jūsų augalai vis dar yra mažuose vazonėliuose, jie mano, kad jiems nėra vietos dirvoje, ir pradeda derėtis.

Ar turėčiau nupjauti gėles nuo pomidorų augalų?

Kai jūsų pomidorų augalus nukentėjo kenkėjai ar ligos, tokiu metu pašalinus žiedus augalas greičiau atsigaus ir toliau žydės bei duoti vaisių. Gana aišku, kad vienintelė priežastis, dėl kurios kas nors nuskintų savo pomidorų augalų žiedus, yra paskatinti augalą sukurti stiprią šaknų sistemą.

Kada turėtumėte pašalinti pomidorų pumpurus nuo augalo?

Prieš augalui subrendus: nuo augalo reikia pašalinti ankstyvus pomidorų žiedpumpurius. Kadangi gėlėms reikia daug energijos, kad vystytųsi vaisiai, tai sulėtins augalų vystymąsi, o tai turės įtakos augalo sveikatai ir vystymuisi, o augimas silpnėja.

Ar reikia nuimti pomidorų augalų žiedus?

Kai perkate pomidorų užkandžius internetu arba darželyje, ekspertai pataria rinktis augalus, kuriuose nėra nei žiedų, nei vaisių. Jei neturite kito pasirinkimo, kaip tik įsigyti augalą, kuriame yra vienas arba abu, turėsite juos abu nuimti.

Kaip genėti pomidorų augalus, kad jie duotų vaisių?

Augalui augant nupjaukite visus susikryžiuotus, susigrūdusius, pažeistus ar ligotus stiebus ir lapiją, kad augalas būtų atviras, erdvus ir be kenkėjų bei ligų. Pašalinus pomidorų augalo lapus, kurie auga tiesiai po gėlių rinkiniais, vaisių formavimuisi bus suteikta daugiau energijos.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0