...

Ar turėčiau pašalinti pirmuosius pomidorų žiedus?

Kada pavasarį galiu sodinti augalus lauke?
Ką reiškia gėlės ant pomidorų augalų?
Kodėl ūkininkai purškia vandenį ant augalų prieš naktinį užšalimą?
Kiek maišų žemės reikia 4×4 pakeltai lovai?
Ar pomidorų augalams reikia saulės ar šešėlio?


Žemesnėje nei 70 laipsnių temperatūroje žiedai mažiau imlūs tręšimui, mažiau aktyvių apdulkinančių vabzdžių. Užuot palikę šiuos energiją sugeriančius pirmuosius žiedus ant augalo, pašalinkite juos, kad augalas galėtų panaudoti savo energiją stiebams, lapams ir šaknims vystytis. Jei pomidorų augalai žydi praėjus savaitei po pasodinimo į galutinę vietą, neturėtumėte pašalinti jų. gėlės – paprastai sodinkite gėles geriausiu žydėjimo metu. Todėl, jei pomidorų augalas skleidžia ankstyvus žiedus, jūs dėl to nesijaudinkite. Jei augalas blogai vystosi, galite pašalinti ankstyvus pomidorų žiedus.

Ar turėčiau nupjauti žiedus nuo pomidorų augalų?

Kai jūsų pomidorų augalus nukentėjo kenkėjai ar ligos, tokiu metu pašalinus žiedus augalas greičiau atsigaus ir toliau žydės bei duoti vaisių. Gana aišku, kad vienintelė priežastis, dėl kurios kas nors nuskintų savo pomidorų augalų žiedus, yra paskatinti augalą sukurti stiprią šaknų sistemą.

Ar turėtumėte nuimti pirmąjį pomidorų žiedų rinkinį?

Tiesą sakant, yra praktinių priežasčių, kodėl galbūt norėsite nugnybti pirmuosius neapibrėžtųjų pomidorų žiedus, ypač kai tai daroma prieš sodinant sode. Pirmojo pomidorų žiedų rinkinio nugnybimas prieš persodinimą padeda nukreipti augalo energiją.

Kada galiu nustoti skinti pomidorų žiedus?

Trumpai tariant, nustokite skinti pomidorų žiedus, kai augalai galutinėje vietoje bus 2–3 savaites. Iki to laiko pomidorai turėtų būti pritaikyti lauke, pasodinti dideliame vazone ar sodo lysvėje ir pradėti derėti. Atminkite, kad pomidorų žiedpumpurių genėjimo tikslas yra neleisti augalui per anksti derėti.

Kaip iš gėlių išauginti pomidorus?

Prieš tai nuimkite pirmąjį pomidorų žiedų rinkinįpersodinimas padeda nukreipti augalo energiją. Būtent ši technika skatina augalą sukurti stipresnes šaknų sistemas, kol jie savo energiją ir išteklius nukreipia gėlių ir pomidorų auginimui.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: