Ar turėčiau nustoti laistyti pomidorus, kad jie sunoktų?

Kiek Epsom druskos turėčiau dėti ant pomidorų?
Kuo skiriasi vandenilio peroksidas ir maistinis vandenilio peroksidas?
Kaip priversti pomidorus sunokti ant vynmedžio?
Kaip sužinoti, ar mano pomidorų augalams reikia trąšų?
Kiek pomidorų augalų galiu dėti į 4×4 pakeltą lysvę?


Pomidorai yra puikaus skonio su sumažintu drėkinimu. Paslaptis yra gerai laistyti augalus, kai jie įsitvirtina, ir sumažinti laistymą, kai vaisiai pradeda nokti. Pradėkite gausiai laistydami vandeniu, maždaug du ar tris kartus per savaitę, priklausomai nuo vietos klimato, oro ir dirvožemio sąlygų.

Ar pomidorai sunoks, jei nustosiu laistyti?

Sumažinkite laistymą, bet visiškai jo nenutraukite. Pomidorai yra 90+% vandens – jiems ir toliau reikia vandens, kai jie sunoksta. Tačiau tiesa, kad sumažinus jų gaunamos drėgmės kiekį, jie paspartins nokimą. Būtinai stebėkite kritulių kiekį.

Kaip priversti pomidorus sunokti?

Klasikiškiausias būdas nokinti pomidorus – padėti juos ant saulėčiausios palangės savo virtuvėje. Pomidorus dėkite stiebu žemyn, kad jie nesivoliotų ir sumažės tikimybė, kad jie susibraižys ant kieto paviršiaus. Po kelių dienų, praleistų saulėje, jie bus subrendę ir paruošti mėgautis.

Ar galima per daug laistyti pomidorus?

Per daug vandens Tinkamas pomidorų augalų laistymas yra pomidorų sėkmės raktas. Per daug vandens ir augalai nuskęsta – per mažas kiekis gali sukelti žiedų puvinį, kai pomidorai pajuoduoja dugne. Nenuoseklus laistymas taip pat gali sukelti žiedų puvinį, pomidorų skilimą ir įtemptus augalus.

Ar pomidorai sunoks, jei nustosiu laistyti?

Sumažinkite laistymą, bet visiškai jo nenutraukite. Pomidorai yra 90+% vandens – jiems ir toliau reikia vandens, kai jie sunoksta. Tačiau tiesa, kad sumažinus jų gaunamos drėgmės kiekį, jie paspartins nokimą. Būtinai stebėkite kritulių kiekį.

Kokie pomidorų augalų perlaistymo požymiai?

5gauti per daug vandens. Kitas būdas atskirti perlaistytus augalus nuo perlaistytų augalų, kai atvejis pakankamai rimtas, yra patikrinti šaknis.

Kodėl mano pomidorai taip ilgai parausta?

Pomidorai nebus raudoni, jei bus per karšta (virš 85 F) arba per šalta (žemesnė nei 50 F). Tai bene didžiausias kaltininkas daugumai žmonių, ypač karščio bangos metu. Be to, pomidorų augalams bręstant vasarą, jie gali tapti didžiuliai ir peraugti.

Ar lapų pašalinimas padeda pomidorams sunokti?

Apatinių lapų pašalinimas Pomidorų augalo apatiniai vaisiai bus pirmi; Kai ji bus paimta, energija bus nukreipta į kitas santvaras, todėl prasminga viską paspartinti. Lapus, kurie šešėliuoja apatines santvaras, geriausia pašalinti, kad šviesa patektų į bręstančius vaisius.

Kaip dažnai reikia laistyti pomidorus karštu oru?

Venkite perlaistyti pomidorus vasaros oru Pomidorų augalams reikia 1–2 colio vandens per savaitę, o gilus mirkymas yra geriau nei šiek tiek vandens kiekvieną dieną. Reguliarus laistymas padeda išvengti pomidorų įtrūkimų. Per daug vandens uždusins ​​augalų šaknis.

Ar galiu laistyti pomidorus saulėje?

Pomidorų augalus galima laistyti saulėje, nors geriau juos laistyti ryte prieš patekant saulei. Pomidorų augalus laistant saulėje, dalis vandens gali išgaruoti anksčiau, nei augalas jo pasieks, o jei vanduo pateks ant lapų, kai per šilta, jie gali būti pažeisti.

Ar karštu oru pomidorus reikėtų laistyti kiekvieną dieną?

Pomidorus, net ir esant palankioms sąlygoms, reikia reguliariai laistyti. Jei oras per karštas, augalus gali tekti laistyti du kartus per dieną. Geriau tai padaryti vieną kartą ryte ir vieną kartą vakare. Laikydami dirvą drėgną ir drėgną, išvengsite vaisiųtrūkinėjant.

Kaip dažnai turėčiau laistyti pomidorus vazonuose?

Pomidorų augalus reikia laistyti atsižvelgiant į jų poreikius ir dirvožemio tipą. Tačiau svarbiausia auginant pomidorus yra augalų drėkinimas. Turėtumėte juos laistyti du kartus per dieną, kad išvengtumėte šaknų problemų ir paskatintumėte sveiką augimą, jei temperatūra pakyla.

Kodėl pomidorai skyla dar neprinokę?

Skilimas ir skilimas atsiranda, kai dėl greitų dirvožemio drėgmės pokyčių vaisiai plečiasi greičiau, nei gali užaugti pomidorų odelė. Yra du skirtingi šios žalos modeliai. Vertikalūs skilimai išilgai vaisių šonų yra žinomi kaip radialinis įtrūkimas ir yra rimčiausi.

Ar pomidorai sunoks, jei nustosiu laistyti?

Sumažinkite laistymą, bet visiškai jo nenutraukite. Pomidorai yra 90+% vandens – jiems ir toliau reikia vandens, kai jie sunoksta. Tačiau tiesa, kad sumažinus jų gaunamos drėgmės kiekį, jie paspartins nokimą. Būtinai stebėkite kritulių kiekį.

Ką reiškia, kai pomidorų lapai susisuka?

Labai susisuka labai dažnai ir visiškai nepakenks jūsų pomidorų augalui. Šio tipo lapų garbanos yra atsakas į aplinkos problemas beveik 100% laiko. Jei jūsų augalas yra veikiamas per daug saulės, per karšta, per stiprus vėjas arba trūksta vandens, lapai susiraitys, kad apsisaugotų.

Ar geriau perlaistyti ar povandeninius pomidorų augalus?

Patarimas: jei laistėte nereguliariai, pastebėjote, kad nuvyto arba turite pagrindo manyti, kad laistyti galėjo būti nepakankamai, kol lapai pagelto, laistymą padidinkite. Pomidorų augalai renkasi tolygiai drėgną dirvą su nedideliu išdžiūvimu tarp laistymo kartų. Prastas drenažas ir stovintis vanduo: tai turi tokį patį poveikį kaip perlaistymas.

Ar turėtumėte skinti pomidorus, kai jie žali?

Tai yravisiškai tinkama nuimti žalių pomidorų vaisius. Tai nepakenks augalui ir nepakenks vaisiams. Žalių pomidorų derliaus nuėmimas neskatins augalo duoti daugiau vaisių, nes ši funkcija yra susijusi su oro temperatūra ir maistinių medžiagų kiekiu dirvožemyje.

Ar turėtumėte nupjauti apatines pomidorų augalų šakas?

Jei planuojate pomidorų augalus sodinti giliai (pomidorai gali suformuoti šaknis išilgai stiebo, jei jis yra užkastas), tuomet turėtumėte pašalinti lapus. Tačiau tai nėra kritiška. Jei lapai bus užkasti, jie nespės fotosintezuoti, todėl augalui iš jų nebus jokios naudos.

Ar turėtumėte skinti pomidorus, kol jie neparaudo?

Tradiciškai sodo pomidorai skinami visiškai subrendę, tačiau iš tikrųjų jie gali sunokti ant vynmedžio arba ant virtuvės stalo. Tiesą sakant, aš pastebėjau, kad pomidorų derliaus nuėmimas jiems visiškai neprinokus turi pranašumų; mažiau problemų su kenkėjais, mažiau įtrūkimų ir skilimų bei patikimas nokinimas.

Ar nuskynus pomidorai tampa saldesni?

Viena iš neįprastų pomidorų savybių yra ta, kad jie gali ir toliau nokti ir saldėti net ir nuskinti. Dažniausiai žalių, bet minkštinančių vaisių skonis gali būti ne toks saldus, kaip ilgiau ant vynmedžio palikto vaisiaus, tačiau jis vis tiek toliau dažys ir sunoks nuo vynmedžio.

Kaip greitai subrandinti pomidorus nuo vynmedžių?

Įdėkite pomidorus į kvėpuojančią talpyklą, pvz., popierinį maišelį ar kartoninę dėžę. (Nekvėpuojančios medžiagos, tokios kaip plastikas, sulaiko drėgmę ir padidina puvimo tikimybę.) Apsvarstykite galimybę į indą įdėti kitų nokinamų produktų – tiek bananai, tiek obuoliai taip pat išskiria etileną.

Kaip padidinti pomidorų vaisių dydį?

Palaikius 3 lapų ploto indeksą, vaisiai augs maksimaliai. Rankų retinimasPomidorai ant santvaros galo užtikrina vienodesnio dydžio, didesnius vaisius. Augimo reguliatorių, pvz., auksinų, naudojimas prie anttezės gali paskatinti vaisių sėkmę ir padidinti vaisių dydį, ypač esant prastam apšvietimui ir žemai temperatūrai.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: