...

Ar turėčiau nupjauti pomidorų augalų viršūnes?

Kaip paskatinti pomidorus žydėti?
Ar galiu sodinti pomidorus ir paprikas kartu?
Kokio aukščio turėčiau leisti augti pomidorų augalui?
Kokioje temperatūroje vazoniniai augalai užšąla?
Ar pomidorai gali derėti antrus metus?


Norėdami paspartinti nokimą sezono pabaigoje, nuimkite kiekvieno pagrindinio stiebo augantį galiuką likus maždaug keturioms savaitėms iki pirmųjų numatomų rudens šalnų. Dėl šio tipo genėjimo augalas nustoja žydėti ir dėti naujus vaisius, o visas cukrus nukreipiamas į likusius vaisius.

Ar pomidorų augalus reikia apibarstyti?

Sezono pradžioje užpilant pomidorus galima lengviau šakotis ir išauginti stipresnius centrinius stiebus. Šie stiebai yra atsparesni vėjo daromai žalai ir gali išlaikyti sunkesnių vaisių svorį.

Kas atsitinka, kai nupjaunate pomidoro augalo viršūnę?

Jei norite, kad jūsų augalas būtų krūmesnis, nupjaukite augalo viršūnę. Tai leidžia likusiai augalo daliai nukreipti energiją į kitas sritis, o tai leidžia užpildyti, o ne toliau augti. Viršutiniai pomidorų augalai taip pat paprastai duos didesnius vaisius ir padidins vaisių derlių.

Kaip užtikrinti, kad pomidorų augalai neužaugtų per aukšti?

ATSAKYMAS: galite neleisti pomidorams užaugti per aukštai juos genėdami. Genėjimas taip pat skatina augalą auginti vaisius, o ne sukurti daugiau žalumynų. Genėdami visada naudokite švarias, sterilizuotas žirkles, kad išvengtumėte ligų plitimo jūsų sode.

Kaip genėti pomidorų augalų viršūnes?

Jums reikia naudoti tinkamą techniką, kad nupjautumėte pomidorų augalų viršūnes. Tai užtikrins, kad nenugenėsite daugiau nei reikia. Ir nesuteikite per daug streso pomidorų augalui. Idėja yra nupjauti pagrindinio stiebo viršūnę, kuri yra storas pomidoro augalo kamienas. Taip pat norite nupjauti visus čiulptukus šalia viršaus.

Kaip neleisti pomidorų augalams užaugti per aukšti?

Užauginkite augalą, kol jis užauga per aukštas. Padėkite ant pomidoro augalo, kai jis užauga iki narvelio ar kuolo viršaus. Tai darydami, taileidžia daugiau augalo energijos nukreipti į vaisių auginimą, o ne į stiebus.

Kaip dažnai reikia pjauti pomidorų augalų viršūnes?

Geriausia kasdienybė – kas savaitę nupjauti pomidorų augalų viršūnes. Taip augalai išlaikys geriausią formą, daugiausia dėmesio skiriant gėlių ir pomidorų auginimui. Ir mažiau dėmesio skiriant naujos lapijos auginimui. Ar turėtumėte nuimti pomidorų augalus? Turėtumėte nuimti determinuotus pomidorų augalus, nes tai padeda bendram augalų ir vaisių vystymuisi.

Ar pomidorų augalai turėtų būti viršuje ar apačioje?

o uždėkite pomidorų augalus, jei pomidorų auga daug ir jie auga labai aukšti. Augalas apvirs dėl vaisiaus svorio, todėl geriausia jį nupjauti. Šalčiui užklupus pomidorų augalą, lapai ir pomidorai sušals ir žus.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: