Ar turėčiau nupjauti geltonus pomidorų augalų lapus?

Ar turėčiau nupjauti geltonus pomidorų augalų lapus?

Sodinate daigintą sėklą aukštyn ar žemyn?
Kiek laiko užtrunka, kol pomidorai užauga iki pilno dydžio?
Ar perlaistyti augalai gali atsigauti patys?
Ką daryti, jei sėklos pasodintos per arti vienas kito?
Kas yra sėjomainos metodas?


ATSAKYMAS: kai jūsų pomidorų augalai pasieks 12–18 colių aukščio, galite pastebėti, kad kai kurie lapai miršta arba pagelsta. Gerai tuos lapus pašalinti, kol jie yra žemiau pirmojo rinkinio…

Ar turėtumėte nupjauti geltonus lapus?

Geltonus lapus nuo augalo nupjaukite tik tada, kai pagelsta visas lapas. Tai gali būti dėl senėjimo, kenkėjų, ligų, vandens trūkumo, prastos saulės šviesos arba maistinių medžiagų trūkumo. Šių lapų nupjovimas duoda signalą augalui nusiųsti maistines medžiagas į žalius ir sveikus lapus.

Ar turėčiau nupjauti apatinius pomidorų augalų lapus?

KLAUSIMAS: Ar turėtumėte nupjauti apatinius pomidorų augalų lapus? ATSAKYMAS: kai jūsų pomidorų augalai pasieks 12–18 colių aukščio, galite pastebėti, kad kai kurie lapai miršta arba pagelsta. Puiku pašalinti tuos lapus, kol jie yra žemiau pirmojo pomidorų augalo žiedo.

Kodėl mano pomidorų augalo apatiniai lapai pagelsta?

Dėl šoko keli apatiniai augalo lapai gali pageltonuoti. Laimei, tai tik trumpas prisitaikymo etapas. Kol naujas augimas žalias ir sveikas, nerimauti nėra jokios priežasties. Geltonieji lapai ilgainiui nukris ir augalas bus sveikas.

Ar saugu nuo augalų pašalinti geltonus lapus?

Atminkite, kad tai yra pusiausvyra (menas prieš mokslą), nes lapai reikalingi fotosintezei, kuri maitina augalą, todėl nenorite per daug nuimti. Jūsų atveju pageltusius lapus greičiausiai saugu pašalinti, nes matau tik kelis.

Kaip prižiūrite pomidorų augalą?

Teisingas laistymas yra būtinas jūsų pomidorų augalų sveikatai. Kasdien tikrinkite dirvą ir laistykite tik tada, kai augalui to būtinai reikia – maždaugkai išdžiūvo viršutinis 1 ar 2 coliai dirvožemio. Laistykite ryte, kad neišgaruotų ir nepažeistumėte lapų.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0