...

Ar turėčiau nupjauti gėles nuo pomidorų augalo?

Kiek laiko užtrunka pomidorų augalų auginimas?
Ar sodinant pomidorus turėčiau naudoti Epsom druską?
Ar turėčiau nuimti pirmuosius pomidorų žiedus?
Kaip dažnai turėčiau dėti kavos tirščius ant savo augalų?
Kiek laiko derės pomidorų augalas?


Pašalinkite gėles, kol augalai bus 12–18 colių aukščio, kad augalai galėtų nukreipti daugiau energijos į šaknis. Pašalinkite visus lapinius čiulptukus, esančius po pirmuoju vaisiaus skepe, kad jie nelėtėtų vaisiaus vystymosi.

Ar turėčiau nugnybti pomidorų žiedus?

Praneškite visus žiedus ir visus vaisius mažiausiai mėnesį po persodinimo, kol augalas bus bent dviejų pėdų aukščio, todėl jis bus priverstas nukreipti savo energiją stiprios šaknų sistemos kūrimui.

Ar visos pomidorų augalų gėlės virsta pomidorais?

Tačiau daugelis gėlių neduos pomidorų arba neduos labai mažų pomidorų (jie neturi sėklų). Kiekvienai pomidorų veislei jis skiriasi. Vieną reikia aktyviai apdulkinti, antraip pomidorai neatkeliaus, o kitos veislės vaisiai kekėje subręs be vargo.

Ar nupjaunate pomidorų augalų viršūnes?

Taip, tikrai, jūs nupjaunate visas savo pomidorų augalų viršūnes. Svarbu atkreipti dėmesį, kad pomidorų augalų papildymas paprastai taikomas tik neapibrėžtiems pomidorams, nebent jūsų tikslas yra subrandinti vaisius, nes ateina šalnos. Priešingu atveju, genėdami tam tikrus pomidorų augalus, jūsų derlius labai sumažės.

Kada galiu nustoti skinti pomidorų žiedus?

Trumpai tariant, nustokite skinti pomidorų žiedus, kai augalai galutinėje vietoje bus 2–3 savaites. Iki to laiko pomidorai turėtų būti pritaikyti lauke, pasodinti dideliame vazone ar sodo lysvėje ir pradėti derėti. Atminkite, kad pomidorų žiedpumpurių genėjimo tikslas yra neleisti augalui per anksti derėti.

Ar turėtumėte nugnybti pomidorų žiedus?

KLAUSIMAS: Ar turėčiau nugnybti pomidorų žiedus? ATSAKYMAS: Daugelis sodininkų rekomenduoja nuimti pirmąjį pomidorų augalo žiedų rinkinį vėlyvą pavasarį, prieš pasodinant augalą.buvo persodintas į sodą.

Kodėl pomidorų augalus genimi prieš sodinimą?

Suprasdami, kodėl atliekamas šis ir kiti genėjimo būdai, galite nuspręsti, ar šie veiksmai yra būtini jūsų pomidorų sodui. Pomidorų augalų žiedus nugnybę prieš persodinant vėlyvą pavasarį, augalai gali išvystyti stipresnes šaknų sistemas.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: