Ar turėčiau nuimti pomidorų žiedus?

Kaip užtikrinti, kad pomidorų augalai neužaugtų per aukšti?
Kas valgo skyles mano pomidoruose?
Ar sėklų paketai veikia?
Ar galiu kiaušinių lukštus dėti tiesiai į savo sodą?
Ar sėkloms sudygti reikia tamsos?


Nuskynus gėles, kol jos dar nespėjo žydėti ar neapdulkinti, augalo hormonai sureguliuojami taip, kad toliau augtų žalumynai. Užkirsti kelią ankstyvam vaisiui. Nors gali kilti pagunda ant augalo laikyti ankstyvus vaisius, kad derlius būtų greitas, aš to nerekomenduoju.

Ar prieš skynimą reikėtų nuskabyti pomidorų žiedus?

ATSAKYMAS: jei manote, kad pomidorai nėra pakankamai toli, kad galėtų dėti vaisius, nedvejodami nuimkite gėlių kekę, kurioje stiebas prisitvirtina prie vynmedžio. Jauni pomidorų augalai dažnai numeta pirmą žiedų skepetą, kurią vis tiek formuoja.

Ar turėčiau nupjauti gėles nuo pomidorų augalų?

Kai jūsų pomidorų augalus nukentėjo kenkėjai ar ligos, tokiu metu pašalinus žiedus augalas greičiau atsigaus ir toliau žydės bei duoti vaisių. Visiškai aišku, kad vienintelė priežastis, kodėl kas nors nuskintų savo pomidorų augalų žiedus, yra paskatinti augalą sukurti stiprią šaknų sistemą.

Kodėl mano pomidorų žiedai nuskabomi?

Blogas, mozaika ir kitos ligos gali užkrėsti pomidorų augalus bet kuriuo sezono metu, todėl būtinai palaikykite gerą oro srautą aplink augalų pagrindą genėdami apačioje. Tikiuosi, kad šis straipsnis padėjo jums sužinoti viską apie pomidorų žiedų nugnybimą.

Ar galima sugnybti atgal neapibrėžtus pomidorus?

Gerai sugnybti neapibrėžtus pomidorų augalus, kad būtų galima juos formuoti ir kontroliuoti. Kai kurie sodininkai sugriebia „siurbtukus“, augančius vingyje tarp šakos ir pagrindinio stiebo, todėl pomidorai būna didesni, bet iš viso užauginama mažiau.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: