...

Ar turėčiau nuimti pomidorų augalų viršūnes?

Kiek laiko užtrunka pomidorai išaugti iš sėklų?
Ar kiaušinių lukštai tinka pomidorų augalams?
Ar pomidorų augalai gali gauti per daug saulės?
Ar sodinant pomidorus reikia įmušti kiaušinį?
Kodėl sodinate pomidorus aukštyn kojomis?


Pomidorų išspaudimas yra esminė pomidorų augalų priežiūros dalis. Taip yra todėl, kad pomidorų augalas yra iš prigimties krūminis augalas, ir jei leisite jam augti taip, kaip jis nori, jis visą savo dėmesį skirs žalumynų auginimui vaisių sąskaita.

Kada turėčiau augti. sugnybti mano pomidorų viršų?

Maždaug rugpjūtį / rugsėjį (priklausomai nuo to, kurioje šalyje daržote, ir auginimo sezoną) būtina „sustabdyti“ pomidorų augalus. Tai reiškia, kad reikia išspausti auginimo galiukus augalo viršuje ir sustabdyti augalo augimą.

Kokią pomidoro augalo dalį nugnybsite?

Kur gnybti pomidorų augalą? Išspaudžiate šoninius ūglius, kurie auga tarp pagrindinio vertikalaus stiebo ir vaisiaus santvarų.

Kas atsitiks, jei neišgnybsite pomidorų?

Tikrai svarbu iškirpti šoninius kordoninių pomidorų ūglius, nes palikus juos augti, jūsų derlius labai sumažės. Augalas sutelks dėmesį į daug augimo, o ne į vaisių auginimą.

Ar prieš sodinant reikėtų nuskabyti pomidorų žydėjimą?

Kad ir kaip būtų, jei pomidorų augalas pirmą kartą žydi, turite juos nuimti. Tai padeda pomidorų augalui sutelkti savo energiją į stipresnių šaknų ir lapijos auginimą. Stipresnės šaknys padės vystytis sveikesniems augalams ir apsaugoti nuo tokių elementų kaip vėjas.

Ar turėčiau sodinti pomidorų augalus?

Pagrindinis pomidorų augalo ant viršaus privalumas yra išlaikyti augalą tam tikrame aukštyje. Jei pomidorų augalams paremti naudojate kuolą, narvą ar groteles, nenorite, kad jie augtų toliau. Jei pomidorų augalai auga aukščiau už atramą, vėjas privers augalo viršūnę spragtelėti ir nukristi.

Kaip genėti pomidorų augalų viršūnes?

Jums reikia naudoti tinkamą techniką, kad nupjautumėte pomidorų augalų viršūnes. Tai užtikrins, kad nenugenėsite daugiau nei reikia. Ir nesuteikite per daug streso pomidorų augalui. Idėja yra nupjauti pagrindinio stiebo viršūnę, kuri yra storas pomidoro augalo kamienas. Taip pat norite nupjauti visus čiulptukus šalia viršaus.

Ką reiškia nugnybti lapus nuo pomidorų augalų?

Gnybtelėjimas reiškia lapų, čiulptukų ir net gėlių pašalinimą, siekiant pagerinti bendrą pomidorų augalo vystymąsi. Kai pomidorų daigai užauga 4–6 colių aukščio, galite nugnybti apatinius lapus. Tai skatina pomidorų augalą eikvoti energiją auginant daugiau žalumynų, todėl augalas auga greičiau.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: