Ar sodinate pomidorų sėklas atskirai?

Ar galite nupjauti pomidorų augalą?
Kiek pomidorų užaugins 1 augalas?
Kodėl sodinant pomidorus į duobutę kišti kiaušinį?
Kiek laiko užtrunka pomidoras nuo žiedo iki vaisiaus?
Kokiu atstumu vienas nuo kito sodinate pomidorus pakeltoje lysvėje?


Norėdami kompensuoti visas, kurios gali nesudygti, vienoje ląstelėje suplanuokite pasėti nuo dviejų iki trijų sėklų. Įdėkite vieną sėklą ant dirvos paviršiaus ir pakartokite su kitomis, išskirdami jas vienodu atstumu viena nuo kitos. Kai kuriais atvejais pomidorų sėklas galite sodinti tiesiai į žemę lauke (tai vadinama tiesiogine sėja). Tačiau tam tikros sąlygos turi būti įvykdytos. Pomidorų sėklas galite sėti tiesiai į žemę, jei gyvenate šiltame klimate ir ilgą vegetacijos sezoną.

Ar galite sėti pomidorų sėklas kartu?

Į kiekvieną mažą talpyklą arba kiekvieną sėklų starterio ląstelę įdėkite dvi ar tris sėklas. Uždenkite sėklą maždaug 1/4 colio dirvožemio ir švelniai sutvirtinkite ant sėklų. Vanduo, kad sėkla būtų gerai sumaišyta. Galite naudoti augalų miltelius arba tiesiog lašinti vandens srove ant viršaus.

Ar turėčiau atskirti pomidorų daigus?

Jums tikrai nereikia jų atskirti iki paskutinės transplantacijos, bet tikriausiai geriau tai padaryti iš anksto, jei turite laiko ir išteklių. Daigai puikiai tiks tame pačiame inde, bet greičiau sunaudos maistines medžiagas ir neužaugs tokie dideli.

Ar galite auginti pomidorus iš sėklų?

Sužinokite, kaip sodinti pomidorų sėklas, prižiūrėti sodinukus ir galiausiai persodinti pomidorų daigus lauke į savo sodą. Gana lengva ir nebrangu daug pomidorų veislių pradėti iš sėklų, todėl eksperimentuokite su jums labiausiai patinkančiomis rūšimis.

Kaip daiginti pomidorų sėklas vazonuose?

Iš prinokusių pomidorų išimkite sėklas ir 14 valandų pamerkite į drungną vandenį. Išdžiovinkite juos ant popierinio rankšluosčio ir planuokite pasodinti per septynias dienas. Užpildykite atskirus vazonus tris ketvirtadalius iki viršaus aukščiausios kokybės vazonų mišiniu.

Kur nusipirkti sėklų pomidorų augalams?

Taip pat galite nusipirkti sėklųiš universalinės parduotuvės sodo skyriaus. Jei norite rinkti sėklas iš augalo, jums reikės bent vieno pomidoro iš to augalo. Įsitikinkite, kad pomidoras yra iš augalo, išaugusio iš palikuonių arba atvirų apdulkintų sėklų.

Kaip giliai sėjate pomidorų sėklas?

Pomidorų sėklos turėtų būti sėjamos maždaug tris kartus giliau nei sėklos dydis. Tai bus maždaug 1/8–1/4 colio (3–6 mm), atsižvelgiant į pasirinktą auginti pomidorų veislę.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: