Ar šliužai mėgsta koksą?

Kada galiu persodinti pomidorus lauke?
Kiek laiko užtrunka augalui atsigauti?
Kokia šviesa geriausia sėkloms daiginti?
Ar pomidorų augalų papildymas padidina derlių?
Kaip duoti augalui kavą?


Kadangi Coca Cola yra patraukli šliužams, savaime suprantama, kad ji gali vilioti kitus vabzdžius. Atrodo, kad tai tiesa, ir jūs galite sukurti „Coca Cola“ vapsvų spąstus taip pat, kaip darėte savo šliužų gaudykles. Vėlgi, tiesiog pripildykite žemą dubenį ar puodelį kolos arba net išmeskite visą atidarytą skardinę.

Ar šliužai gali gerti sodos?

Dabar, kadangi koksas iš pradžių buvo naudojamas kaip sveikatos tonikas, galite paklausti: „Kokia jo nauda galėtų būti mūsų soduose? Pasirodo, koksas iš tikrųjų gali būti naudojamas šliužams naikinti! Kai kurie sodininkai naudoja alų, o kiti – nuodus, tačiau „Coca Cola“ veiks lygiai taip pat.

Ar sraigės gali gerti koksą?

Atsikratykite sraigių ir šliužų Jei jūsų veranda kiekvieną vakarą pavasarį ir vasarą atrodo kaip šliužų suvažiavimas, retkarčiais apsvarstykite galimybę ten įdėti nedidelį dubenėlį Coca-Cola. Sodoje esantis cukrus pritrauks šliužus ir sraiges, o rūgštis juos nužudys.

Koks koksas naudojamas šliužams gydyti?

Dalintis yra rūpestis! Supilkite nedidelį kiekį Coca Cola į dubenį (gali būti plokščia soda), sraigės ir šliužai pritrauks soda. Sodoje esanti rūgštis sunaikins šiuos kenkėjus.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: