Ar Sevin dulkės atsikratys pomidorų kirminų?

Ar nustojate laistyti pomidorus, kad prinoktų?
Ar turėčiau laistyti savo pakeltas lovas kasdien?
Kiek sėklų yra salotų duobutėje?
Ar pomidorų augalai nuolat žydi?
Ką dėti ant pomidorų augalų, kad jie augtų?


Laimei, „GardenTech Sevin“ prekės ženklo insekticidai lengvai valdo raguočius. Sevin Insect Killer Ready to Use2 ir jo paprasta naudoti purkštuvo talpykla leidžia lengvai apdoroti konkrečius augalus ir sunaikinti raguolius, kai jie liečiasi su tiksliniu purškimu.

Kaip naudoti Sevin dulkes ant pomidorų augalų?

Sevin Dust naudojimas ant pomidorų Norėdami užtepti, tiesiog iš talpykloje įmontuoto purtytuvo lengvai, tolygiai apšlakstykite visą pomidorų augalą Sevin dulkėmis. Tai tarsi pyrago apibarstymas cukraus pudra; nesunkiai pamatysite dulkes ant augalo lapų ir vaisių.

Kuo purkšti pomidorus nuo kirminų?

Užkrėstus augalus užtepus Bacillus thuringiensis arba Bt, sunaikinsite ir pomidorų kirmėles. Bt yra organinis pesticidas, saugus augalams ir kitiems gyvūnams, bet prarytas naikina lervas vabzdžius. Taip pat galite apipurkšti augalus insekticidiniu muilu, kad sunaikintumėte ant jų esančius pomidorų kirminus.

Ar Sevinas dirba su pomidorų augalais?

Atsakymas: Taip, Sevin Dust gali būti naudojamas ant pomidorų, skirtų įvairiems vabzdžiams. Šis produktas yra paženklintas tik naudoti iki 7 kartų per metus. Prieš nuimdami derlių, palaukite bent 3 dienas.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0