...

Ar sėkloms sudygti reikia saulės šviesos?

Kas skatina pomidorų derėjimą?
Kaip dažnai turėčiau tręšti pomidorus?
Kokioje temperatūroje vazoniniai augalai užšąla?
Ar turėčiau sustabdyti pomidorų augalų augimą per aukštai?
Ar galiu sodinti pomidorus toje pačioje vietoje, kurią dariau pernai?


Dauguma sėklų nesudygs be saulės spindulių ir geriausiai išaugs po 12–16 valandų per dieną. Patalpoje sėklų talpyklas dėkite į saulėtą, į pietus nukreiptą langą ir kiekvieną dieną apverskite indą ketvirtadaliu apsisukimo, kad daigai nepasiektų šviesos ir nesusiformuotų silpni, pailgi stiebai.

Ar sėkloms dygti reikia saulės šviesos. ?

Ar sėkloms sudygti reikia šviesos ar šilumos?

Daugumai sėklų dygimui nereikia šviesos, todėl dygimui puikiai tinka pasodintų indų uždengimas, pastatymas ant šilumos šaltinio ir kasdienis tikrinimas (prireikus laistymas). Kai sėklos pradeda dygti, išimkite jas ir padėkite tiesiai po šviesos šaltiniu.

Ar sėklos geriau dygsta tamsoje?

Dauguma sėklų geriausiai sudygsta, kai jos dedamos tamsoje. Šviesa, kuri yra labai svarbi daigų vystymuisi, iš tikrųjų gali sustabdyti daigumo procesą.

Ar sėkloms sudygti būtina saulės šviesa?

Ar sėkloms reikia tiesioginių saulės spindulių, kad sudygtų vazonuose?

Ar sėkloms sudygti reikia tiesioginių saulės spindulių? Geriausias laikas sėkloms augti yra nuo 12 iki 16 valandų per dieną. Sėklų talpyklas padėkite į saulėtą, į pietus nukreiptą langą ir kiekvieną dieną pasukite ketvirtadalį apsisukimo, kad sėklos nepatektų į šviesą ir nesusiformuotų silpni stiebai.

Ar sėklos dygsta saulėje ar tamsoje?

Kartais saulė slopina sėklas, kurios dygsta tamsoje. Kai kurioms sėkloms nereikia šviesos, kad prasiskverbtų pro sėklų apvalkalus ir sudygtų. Dauguma sėklų geriausiai dygsta su kontroliuojamu UV spindulių kiekiu, tačiau yra sėklų, kurios dygsta ir be šviesos.

Kiek šviesos reikia, kad sėklos sudygtų?

Daugumai sėklų dygimui nereikia šviesos. Paprastai dygstanti sėkla gali įsitvirtintiiš po dirvožemio ar lapų pakratų sluoksnio, o tada nulaužkite paviršių į šviesą. Nėra jokio išlikimo pranašumo, kuris apribotų daigumą dirvos paviršiuje.

Ar saulėgrąžų sėkloms sudygti reikia šviesos?

Saulėgrąžų sėkloms dygti nereikia šviesos. Tačiau auginant patalpose vazonuose, pasirodžius pirmiesiems dygimo požymiams, plastikinė plėvelė nuimama, o neuždengti vazonai patalpinami ryškioje, netiesioginėje šviesoje. Ar sėkloms dygti reikia šviesos ir (arba) šilumos?

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: