...

Ar reikia pašalinti pomidorų žiedus?

Ar pomidorai nustoja augti?
Ar šliužai mėgsta koksą?
Kokį mėnesį geriausia sėti pomidorų sėklas?
Kodėl neturėtume sėti sėklų per giliai?
Ar po pasodinimo reikia laistyti sėklas?


Skatinkite lapų augimą. Pašalinus žiedpumpurius nuo jaunų pomidorų augalų, augalas ir toliau stengsis išauginti daugiau lapų ir stipresnio stiebo. Kol jūsų augalai vis dar yra mažuose vazonėliuose, jie mano, kad jiems trūksta dirvos vietos, ir pradeda derėtis.

Ar turėčiau nupjauti gėles nuo pomidorų augalų?

Kai jūsų pomidorų augalus nukentėjo kenkėjai ar ligos, tokiu metu pašalinus žiedus augalas greičiau atsigaus ir toliau žydės bei duoti vaisių. Gana aišku, kad vienintelė priežastis, dėl kurios kas nors nuskintų savo pomidorų augalų žiedus, yra paskatinti augalą sukurti stiprią šaknų sistemą.

Kada galiu nustoti skinti pomidorų žiedus?

Trumpai tariant, nustokite skinti pomidorų žiedus, kai augalai galutinėje vietoje bus 2–3 savaites. Iki to laiko pomidorai turėtų būti pritaikyti lauke, pasodinti dideliame vazone ar sodo lysvėje ir pradėti derėti. Atminkite, kad pomidorų žiedpumpurių genėjimo tikslas yra neleisti augalui per anksti derėti.

Ar turėtumėte nuimti pirmąjį pomidorų žiedų rinkinį?

Tiesą sakant, yra praktinių priežasčių, kodėl galbūt norėsite nugnybti pirmuosius neapibrėžtųjų pomidorų žiedus, ypač kai tai daroma prieš sodinant sode. Pirmojo pomidorų žiedų rinkinio nugnybimas prieš persodinimą padeda nukreipti augalo energiją.

Kas atsitinka, kai nuo vynmedžio nuimate pomidorų augalą?

Atminkite, kad išėmus pomidorą iš vynmedžio, cukrus nustos vystytis, todėl vaisiai pasikeis spalva, tačiau gali būti, kad jų saldumas nebus toks pat, kaip prinokęs. Nusprendus, kad laikas ištraukti pomidorų augalus iš sodo, kyla klausimas, ką daryti su pomidorų augalais sezono pabaigoje?

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: