...

Ar reikia laistyti pomidorus kiekvieną dieną?

Kodėl mano pomidorų augalas žydi, bet nežydi?
Kokie yra geriausi dirvožemio pakeitimai pomidorams?
Ar galima sodinti pomidorus 1 pėdos atstumu?
Kokie yra 3 reikalavimai, kad sėkla sudygtų?
Kaip atrodo pomidorų stiebų puvinys?


Pomidorų augalus reikia laistyti kasdien arba kas antrą dieną, nebent neseniai buvo lietus. Augalams reikia 1–1,5 colio vandens per savaitę, tačiau konteineriuose auginamus pomidorų augalus reikia laistyti du kartus per dieną. Geriausias laikas laistyti augalus yra anksti ryte, kol saulė dar nekaista.

Kokie yra pomidorų augalų perlaistymo požymiai?

Perlaistytų augalų stiebai ir lapai gali nuvyti arba pageltę, lapuose gali atsirasti iškilimų ir pūslių arba jie gali visiškai nukristi, jei augalai ir toliau gaus per daug vandens. Kitas būdas atskirti perlaistytus augalus nuo perlaistytų augalų, kai atvejis pakankamai rimtas, yra patikrinti šaknis.

Kiek laiko pomidorai gali išsilaikyti be vandens?

Pasodinti į konteinerį ar sodo dirvą pomidorų augalai gali išbūti be vandens 36 valandas. Norite to vengti, nes tai sukelia augalui stresą, kuris turi įtakos jo augimui. Norėdami išvengti šios problemos, galite naudoti savaiminio laistymo indą arba lašelinio drėkinimo sistemą.

Kaip dažnai laistote pomidorus?

Vandenkite pomidorus tik tada, kai jiems to tikrai reikia. Galbūt jums reikia laistyti du kartus per dieną, iš pradžių tiesiog sudrėkinkite dirvą (neužtvindykite augalo). Šaknims taip pat reikia oro, todėl nenuskandinkite augalų. Laistykite prie stiebo, o ne ant lapų. Stenkitės laistyti ne tiesiai ant pomidoro augalo stiebo, o aplink jį,…

Ar turėčiau laistyti pomidorų augalus iš viršaus ar iš apačios?

Visada laistykite pomidorų augalus prie pagrindo, o ne iš viršaus. Jei turite įprotį laistyti augalus žarna, labai tikėtina, kad laistote ir augalo lapus, užuot nukreipę žarną į žemę aplink stiebą. Kai kurie iš mūsų linkę laistyti lapus, nes taip augalai atrodo geriau 😉

Koks yra pomidorų laistymo tikslasaugalai?

Pagrindinis pomidorų augalų laistymo tikslas yra užtikrinti, kad jie turėtų pakankamai vandens, kad galėtų išsilaikyti ir atlikti būtiną fiziologinę veiklą. Todėl laistant nesinori augalo užtvindyti, tik kad didžioji dalis vandens nubėgtų (su maistinėmis medžiagomis ir viršutine žeme).

Kaip rūpinatės pomidorų augalais?

Stenkitės laistyti ne tiesiai ant pomidoro augalo stiebo, o aplink jį, nes tai skatina šaknų plitimą. Laistykite anksti dieną, jei naudojate žarną, kibirą ar kitą rankinio laistymo būdą. Nelaistykite naktį, nes drėgnos sąlygos ir žema temperatūra padidina pomidorų augalų ligų tikimybę.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: