Ar pomidorų lapai susisuka, kai jiems reikia vandens?

Kas atsitiks, jei per anksti pradėsite sėti viduje?
Ar pomidorus galima sodinti per giliai?
Ką galiu naudoti vietoj sodininkystės vilnos?
Kokios trąšos geriausiai tinka vaisiniams pomidorams?
Kokioje temperatūroje pomidorai nustoja sėti vaisius?


Karštas ir sausas vasaros mėnesiais gali sukelti sausros sąlygas, dėl kurių pomidorų lapai gali susiraityti. Pomidorų augalai susiraitys / susuks lapus, kad padėtų tausoti vandenį kaip savisaugos rūšį. Per daug vandens yra dar viena vandens streso forma, dėl kurios pomidorų lapai gali susiraityti.

Kodėl mano pomidorų augalų lapai susisuka?

Pakankamas laistymas yra daug labiau tikėtina priežastis. Kai dirvožemis nelaistomas dažnai, vanduo negali patekti į augalų ląsteles, todėl augalas išlieka standus. Lapai pradeda riestis į vidų, kad būtų išvengta tolesnio vandens praradimo dėl saulės poveikio.

Kaip atsikratyti pomidorų lapų garbanojimo?

Kad kovotumėte su pomidorų lapų garbanomis, auginkite uždarose patalpose, užtikrindami pastovią temperatūrą ir pakankamą drėgmę augalams pradiniame augimo etape. Pomidorų lapų garbanos kartais gali paveikti naujai besiformuojančius lapus arba visus augalo lapus.

Ar turėčiau laistyti savo pomidorų augalų lapus?

KLAUSIMAS: Ar turėčiau laistyti savo pomidorų augalų lapus? ATSAKYMAS: Nelaistykite pomidorų augalų lapų ir būkite ypač atsargūs, kad ant jų žalumynų nepatektų vandens lašelių, kai karšta saulė. Vietoj to, laistykite pomidorų augalus prie pagrindo, ratu aplink augalo stiebą.

Kuo skiriasi pomidorų lapų garbanos ir spygliuočiai?

Skirtumas tas, kad „Curly Top Virus“ sukelia lapų susisukus tik viršutiniuose lapuose. Pomidorų spygliuočiai sukels aukštyn susiraukšlėjusius kiekvieną lapą, kuriuo jie maitinasi nuo augalo pagrindo į viršų. Skirtingai nuo karščio streso sukeltų lapų vingiavimo į viršų, „Curly Top Virus“ taip pat keičia lapų spalvą, o naujas augimas tampa kojomis.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: