...

Ar pomidorų augalas gali žydėti per daug?

Ką daryti su žaliais pomidorais po šalnų?
Ar iš vienos sėklos gali išauginti du augalai?
Ar turėčiau skinti žalius pomidorus spalio mėnesį?
Ar per anksti sodinti augalus lauke?
Kurį mėnesį pomidorai paruošti derliui?


Pomidorų žiedai gali turėti per daug žiedų, tačiau pomidorų augalai paprastai tuo pasirūpina patys. Per daug žiedų kai kuriems gali pritrūkti maistinių medžiagų, todėl pomidorų augalai numeta žiedus, todėl jiems nereikia, kad užaugintų kuo daugiau vaisių.

Ar turėčiau pašalinti pomidorų žiedus?

Šalinkite gėles, kol augalai bus 12–18 colių aukščio, kad augalai galėtų nukreipti daugiau energijos į šaknis. Pašalinkite visus lapinius čiulptukus, esančius po pirmąja vaisių skepe, kad jie nesulėtėtų vaisiaus vystymosi.

Ar turėčiau pašalinti žiedus nuo mažų pomidorų augalų?

Skatinkite lapų augimą. Pašalinus žiedpumpurius nuo jaunų pomidorų augalų, augalas ir toliau stengsis išauginti daugiau lapų ir stipresnio stiebo. Kol jūsų augalai vis dar yra mažuose vazonėliuose, jie mano, kad jiems trūksta dirvos vietos, ir pradeda derėtis.

Ar turėtumėte nugnybti pomidorų žydėjimą?

Praneškite visus žiedus ir visus vaisius mažiausiai mėnesį po persodinimo, kol augalas bus bent dviejų pėdų aukščio, todėl jis bus priverstas nukreipti savo energiją į stiprios šaknų sistemos sukūrimą.

Kiek gėlių turėtų būti pomidorų augalas?

Pomidorų žiedų anatomija Vienoje pomidoro šakoje gali būti net keliolika geltonų gėlių arba tik viena. Potencialus žiedas pirmiausia pasirodo ant šakos galo kaip mažas sandariai uždarytas pumpuras, kurį laiko išoriniai lapai, vadinami taurėlapiais, dar vadinami taurelėmis.

Ar pomidorų augalas gali turėti per daug žiedų?

Pomidorų augalas gali turėti per daug žiedų, bet dažniausiai augalas šią problemą išspręs pats. Pomidorų augalas, turintis per daug žiedų, dažnai numes perteklių. Jei pomidorų augalas turi per daug žiedų, jis dažniausiai pats numeta papildomų žiedų. Tai palieka tik tiek gėlių, kiek augalasgali padėti subręsti vaisiams.

Kas atsitiks, jei pasodinsite pomidorus prie pastato?

Nesodinkite šalia pastato ar statinio. Vietoj to, pasodinkite pomidorus ten, kur iš visų pusių yra atviras oras. Per daug gėlių ant pomidorų augalo sukels konkurenciją dėl maistinių medžiagų tarp gėlių. Kaip konservavimo būdas, pomidorų augalas automatiškai nutrūks ir numes žiedus.

Kodėl mano pomidorai nežydi?

Pastebėję, kad pomidorų augalas neduoda vaisių, gali būti apmaudu. Tas pats pasakytina ir tada, kai matote, kad pomidorai nežydi. Štai kodėl jūs turite žinoti geriausius vaisinius ir lapinius pomidorų augalus dirvos paruošimo, tręšimo ir įterpimo būdus.

Kaip priversti pomidorų augalus žydėti?

Pabandykite naudoti trąšas, pvz., Jobe organines pomidorų trąšas, kad paskatintumėte gėlių auginimą. Taip pat galite apsvarstyti galimybę purkšti lapus, pvz., Feed the Leaf Organic Blooms. Kai siaučia žalias augimas dėl per daug azoto ir nėra žiedų, galbūt norėsite nugenėti kai kuriuos lapus ir pašalinti čiulptukus.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: