...

Ar pomidorams reikia grotelių?

Ar nuspaudžiate geltonas gėles nuo pomidorų augalų?
Kada reikia nuimti lapus nuo pomidorų augalų?
Kiek vėlu yra per vėlu pradėti sėti pomidorus?
Ar galiu kartu sodinti 2 pomidorų sodinukus?
Kas laikomi tikraisiais lapais?


Grotelės yra tiesiog atramos sistema, skirta jūsų pomidorų augalams išlaikyti juos nuo žemės ir skatinti gerą oro cirkuliaciją. Grotelės yra svarbios, nes palaiko tvirtus stiebus, apsaugo nuo ligų ir leidžia lengviau pasiekti vaisius.

Kas atsitiks, jei nesmulkinsite pomidorų?

Nepritvirtinus prie kuolo, tvoros ar narvo, dauguma pomidorų augalų nukrenta ant žemės, kur šliužai ir kiti kenkėjai gali kramtyti lapus, o vėliau pasivaišinti vaisiais. Pakėlus šiuos augalus nuo žemės, oras taip pat gali cirkuliuoti per augalo lapiją, o tai padeda išvengti ligų.

Ar pomidorus geriau dėti į kuolus ar narveliuose?

Įkalimas užima mažiau vietos nei įkalimas į narvą. Paprasta įdiegti. Vynmedžiai & pomidorai pakyla nuo žemės, todėl vaisiai yra švaresni ir mažiau pūva. nesunku matyti pomidorus ir lengva nuimti derlių.

Kada turėčiau sudrėkinti pomidorų augalus?

Kai pomidorų augalas auga, pririškite jį prie grotelių, kad paskatintumėte augimą. Priklausomai nuo konstrukcijos, kurią naudojate kaip grotelę, galite ją įrengti sode dar gerokai prieš sodinant pomidorų augalus. Jei naudosite laikiną grotelę, kad paremtumėte savo augalą, padėkite jį į sodą prieš sodinimą arba iškart po jo.

Kokio aukščio grotelės Ar reikia pomidorams?

Norėdami pastatyti groteles, į žemę maždaug 10 pėdų atstumu įmeskite stulpus arba 4 colių medinius stulpus. Įsitikinkite, kad jie yra pakankamai gilūs ir tinkamai pritvirtinti, kad išlaikytų visų pomidorų svorį, kai jie apkrauti vaisiais. Stulpų viršūnės turi būti 5 arba 6 pėdų aukščio.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: