Ar pomidorai žydi daugiau nei vieną kartą?

Ar bulvės ir pomidorai gali kryžmiškai apdulkinti?
Ar pomidorų augalus laistyti ryte ar vakare?
Kada turėčiau persodinti pomidorų daigus į didesnius vazonus?
Ar turėčiau uždengti sėklas, kad sudygtų?
Kas atsitinka, kai per daug laistote pomidorų augalus?


Determinantiniai pomidorai Ryškūs pomidorų augalai yra „užprogramuoti“ augti, žydėti ir vaisinti tik vieną kartą per auginimo sezoną, rašoma „The Old Farmer’s Almanac“. Po to, kai šių kompaktiškų augalų vaisiai užauga, augalai nebeduoda vaisių ir galiausiai miršta.

Ar pomidorai ir toliau derina?

Pomidorų augalai atauga ne kiekvienais metais. Pomidorų augalui yra dvi galimybės: arba išgyvena žiemą, arba ne. Pomidorai yra daugiamečiai, bet kitais metais jie gali išgyventi tik tada, kai išgyvens šalčius! Jei apsaugote pomidorų augalą nuo šalčio, jis gali išgyventi žiemą.

Ar pomidorai žydės du kartus?

Pomidorų augalai nebežydi, jei jiems kas nors atsitiks; jie išsivystė tik vienam derliui per metus.

Ar pomidorų augalai nuolat žydi?

Ne visos pomidorų veislės duoda daugiau gėlių. Determinuota veislė žydi tik vieną kartą, o neapibrėžta veislė ir toliau žydės visą sezoną.

Ar ataugs pomidorų žiedai?

Greitas atsakymas: pomidorai yra daugiamečiai vietiniame atogrąžų klimate, tačiau šaltame klimate jie miršta nuo užšalimo. Pomidorai gali ataugti iš nukritusių sėklų, kai ateina šilti pavasario orai (savanoriški augalai), arba gali būti dauginami iš auginių rudenį.

Ar pomidorai vaisius duoda du kartus per vieną auginimo sezoną?

Kadangi sodinate ir esate linkę auginti pomidorų augalus, jums gali kilti klausimas, ar jie gali duoti vaisių du kartus per vieną auginimo sezoną. Jei sodinsite vadinamąsias determinuotas (arba krūminių) pomidorų veisles, turėsite tik vieną pomidorų derlių, kol augalai numirs.

Kokio dydžio užauga pomidorų augalai?

Pomidorų augalas gali užaugti iki 6 pėdų aukščio ir turėti tamsiai žalius lapus bei žalius vaisius. Augalasreikalauja daug priežiūros per visą savo gyvavimo ciklą ir yra žinoma, kad jis yra ypač jautrus oro pokyčiams, kenkėjams ir augalų ligoms. Ar pomidorų augalai atauga kiekvienais metais? Ar pomidorų augalai ataugs nupjauti iki žemės?

Kodėl mano pomidorai nežydi?

Žydėjimo tarpsnis – žiedų lašas, kai gėlės nesustingsta, yra didelė problema, kai drėgmė ar stresas veikia apdulkinimą. Vaisiaus stadija – žiedų galų puvinys įvyksta, kai pomidorų apačioje (žydėjimo gale) atsiranda odinių dėmių dėl kalcio trūkumo, kai pomidorai brinksta.

Kaip gauti daugiau vaisių iš pomidorų augalų?

Tolygiai laistykite pomidorų augalus, kad išvengtumėte žiedų puvinio ir kitų vaisių auginimo problemų. Tokiu būdu pomidorų augalas išsiugdys gilias šaknis, kad vanduo, esantis giliau po žeme, patektų. Didesnė, stipresnė šaknų sistema padės augalui išgyventi sausrą. Tai slaptas būdas gauti daugiau vaisių iš pomidorų augalų.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0