Ar pomidorai patys persėja?

Ar pomidorų sėkloms reikia šilumos?
Kokioje temperatūroje galiu sodinti augalus lauke?
Kaip dažnai purkšti pomidorų augalus nuo vabzdžių?
Kur gręžiate 5 galonų kibirą pomidorams?
Sodinate daigintą sėklą aukštyn ar žemyn?


Vyšniniai pomidorai bus iš naujo pasėti patys. Tiesą sakant, pomidorai apskritai yra turbūt labiausiai paplitęs augalas.

Ar pomidorai gali daugintis patys?

Sodininkai gali būti susipažinę su naujų daugiamečių augalų ir krūmų auginimu iš auginių, bet jūs negalite suprasti, kad daržoves taip pat galima pradėti auginti tokiu būdu! Pomidorų augalas ypač lengvai tinka pjovimui, nes net jo stiebų ląstelės gali tapti šaknimis.

Ar išaugs pomidorai iš praėjusių metų augalo?

Paprastai pomidorų augalai kasmet neatauga, nes neatlaiko šalčio. Vietose, kuriose nėra šalnų, pomidorų augalai gali gyventi ir duoti vaisių iki 2 metų.

Ar galiu sodinti pomidorus toje pačioje vietoje dvejus metus iš eilės?

Pirma, niekada nesodinkite pomidorų (ar bulvių) į tą pačią dirvą dvejus metus iš eilės. Jų buvimas pritraukia šakniavaisius nematodus, kurie pirmaisiais metais nėra problema, tačiau antraisiais metais didėjant jų populiacijai, augalai kenčia ir dažnai miršta.

Ar yra vyriškų ir moteriškų pomidorų sėklų?

Pomidorų augalų gėlės yra vyriškos ir moteriškos tuo pačiu metu. Tai vadinama vienanamiu. Pomidorų žieduose yra dulkinių ir piestelių. Dulkinės yra vyriškos reprodukcinės dalys, kuriose yra žiedadulkių, o piestelės yra moteriškosios dalys, kurios gauna žiedadulkes ir gamina vaisius bei sėklas.

Ar pomidorų augalai gali plisti?

Pomidorų sėklas taip pat gali išbarstyti paukščiai ir kiti padarai. Tiesą sakant, šie sutvėrimai netgi galėtų atsinešti sėklų iš kaimyno sodo į jūsų. Dėl to jūsų sode gali augti savanoriai augalai, kurių niekada anksčiau nesodinote!

Ko negalima sodinti po pomidorų?

Po pomidorų, kai kurių augalų, kurių turėtumėte vengtiJūsų sode sukasi brokoliai, kopūstai, kukurūzai ir bet kuris nakvišų šeimos augalas. Naktivinių šeimos augalai yra paprikos, baklažanai ir bulvės.

Ką geriausia sodinti po pomidorų?

Gerieji pomidorų kompanioniniai augalai Pomidorams sodinti rekomenduojami burnočiai, šparagai, bazilikas, pupelės, agurklės, medetkos (vazoninė medetka), morkos, salierai, laiškiniai česnakai, kleome, kosmosas, agurkai, česnakai, melisa, salotos, medetkos, mėtos, nasturtės, svogūnai, petražolės, šalavijai ir moliūgai.

Ką pomidorai ardo dirvą?

Pomidorų augalai greitai išeikvoja dirvą maistinėmis medžiagomis, nes jiems jų reikia daug. Mes kalbame apie fosforą, kalį ir kalcį. Kaip matote, jie yra sunkūs tiekėjai.

Ar man reikia persodinti pomidorus kasmet?

Pomidorai yra vienmečiai augalai, kuriuos žudo šalnos. Kasmet juos reikia persodinti.

Ar pomidorai gali sugrįžti kitais metais?

Greitas atsakymas: pomidorai yra daugiamečiai savo vietiniame atogrąžų klimate, tačiau šaltame klimate miršta nuo užšalimo. Pomidorai gali ataugti iš nukritusių sėklų, kai ateina šilti pavasario orai (savanoriški augalai), arba gali būti dauginami iš auginių rudenį.

Ar galite pakartotinai panaudoti pomidorų žemę?

A: Nenaudokite pomidorų vazonų dirvožemio, kad vėl augtumėte pomidorus mažiausiai 3 metus. Jie yra sunkūs tiekėjai, kurie iš dirvožemio ištraukia daug maistinių medžiagų. Be to, pomidorai yra linkę į ligas. Šios ligos dirvožemyje gali išlikti keletą metų.

Ar galite sodinti pomidorus per giliai?

Žinome, žinome. Tai prieštarauja viskam, ką girdėjote apie „nesodinkite per giliai, kitaip augalą nužudysite“. Pomidorai pažeidžia šią taisyklę, nes iš tikrųjų turi galimybę išdygti papildomų šaknų palei palaidotą stiebą.

Ar gnybtelite geltonąžydi nuo pomidorų augalų?

Praneškite visus žiedus ir visus vaisius mažiausiai mėnesį po persodinimo, kol augalas bus bent dviejų pėdų aukščio, todėl jis bus priverstas nukreipti savo energiją stiprios šaknų sistemos kūrimui.

Ar turėtumėte pašalinti geltonas gėles nuo pomidorų augalų?

Skatinkite lapų augimą. Pašalinus žiedpumpurius nuo jaunų pomidorų augalų, augalas ir toliau stengsis išauginti daugiau lapų ir stipresnio stiebo. Kol jūsų augalai vis dar yra mažuose vazonėliuose, jie mano, kad jiems trūksta dirvos vietos, ir pradeda derėtis.

Kodėl neturėtumėte sodinti agurkų šalia pomidorų?

Neturėtumėte sodinti agurkų šalia pomidorų, nes galimos bendros ligos, pvz., Agurkų mozaikos virusas ir Fitoftoros maras. Abi ligos greitai plinta iš vienos rūšies į kitą abiem būdais.

Ar galima kartu sodinti paprikas ir pomidorus?

Tikrybė yra tokia, kad kadangi abu turi panašius augimo poreikius, jie gali būti gana sėkmingai auginami kartu. Pomidorams ir pipirams būdingos ligos yra Verticillium wilt ir bakterinė dėmė.

Koks tinkamas pomidorų pasėlis?

Avižos ir žieminiai rugiai puikiai tinka pomidorų sodui. Nupjautus stiebus palikite vietoje ir persodinkite persodintus augalus.

Ar pomidorų maras išlieka dirvoje?

Putvė negali išgyventi dirvožemyje arba visiškai kompostuotoje augalinėje medžiagoje. Jis žiemoja gyvoje augalinėje medžiagoje, o kitais metais pasklinda vėjo. Labiausiai paplitęs būdas leisti, kad jūsų sode liktų maras, yra „savanoriškos bulvės“.

Ar galiu sodinti agurkus ten, kur buvo pomidorai?

Sodo ekspertai, įskaitant dr. Leonardą Githinji iš Virdžinijos valstijos universiteto, laiko agurkus suderinamus su pomidorais. Jųaugimo įpročiai yra pakankamai panašūs, kad papildytų vienas kitą, taip pat ir jų priešiškumas (ir pomidorai, nei agurkai nemėgsta augti šalia bulvių).

Ar galima kartu sodinti agurkus ir pomidorus?

Pomidorai Pomidorai ir agurkai puikiai auga kartu, ypač šiltnamyje, todėl yra idealūs kompanioniniai augalai. Jie gerai laikosi panašiomis dirvožemio sąlygomis, o užaugti ir paruošti derliui užtrunka maždaug tiek pat.

Kodėl sodinant pomidorus į duobutę įkišti kiaušinį?

Kaip pomidorų sodininkai žinos, pomidorai mėgsta kalcį. Įdėję kiaušinių lukštų į sodinimo duobę, laikui bėgant augalai gaus kalcio, nes kiaušinių lukštai suyra.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0