...

Ar pomidorai gali išgyventi be tiesioginių saulės spindulių?

Ar pomidorai mėgsta tiesioginius saulės spindulius?
Ar pomidorai geriau sunoksta ant vynmedžio ar nuo jo?
Kaip arti galite sodinti bazilikus nuo pomidorų?
Kaip sužinoti, ar mano augalui reikia trąšų?
Kaip dažnai turėčiau dėti kavos tirščius ant savo augalų?


Pomidorų augalai vis tiek gali duoti vaisių be tiesioginių saulės spindulių, tačiau jiems reikia dirbtinio šviesos šaltinio, kad jie augtų patalpose, arba netiesioginių saulės spindulių lauke. Atminkite, kad visada gausite geresnį derlių, jei jūsų pomidorų augalai gaus visą saulės šviesą. Pomidorų augalai geriausiai auga tiesioginiuose saulės spinduliuose – optimaliam vaisių auginimui idealiai tinka 6–8 valandos per dieną. Pomidorų augalai vis tiek gali duoti vaisių ir esant mažiau saulės spindulių, tačiau jie nebus tokie derlingi. Pomidorų augalai gali augti patalpoje be tiesioginių saulės spindulių, jei suteikiate tinkamą dirbtinės šviesos tipą.

Ar pomidorams augti reikia tiesioginių saulės spindulių?

Pomidorų augalai, kuriems reikia mažiau saulės. Pomidorai ir kiti nakvišiai tradiciškai yra šilto oro augalai, kurie prastai dera esant prastam apšvietimui. Daugelis augalų sustingsta ir atsisako derėti, kai kasdien nepatenka bent šešių valandų tiesioginių saulės spindulių. Tačiau ar gyvenate mikroklimate, kur rūkas ir debesuota,…

Kiek saulės reikia, kad pomidorų augalai sunoktų?

Pomidorus ir saulę auginti būtina, tačiau patiems vaisiams sunokti saulės šviesos nereikia. Pomidorų vaisiai iš tikrųjų greičiau sunoksta, kai nėra saulės šviesos. Pomidorai sunoksta dėl karščio ir etileno dujų, o ne dėl saulės spindulių. Taigi atminkite, kad atsakymas į klausimą, kiek saulės reikia pomidorų augalams, yra paprastas.

Kaip apsaugoti, kad pomidorų augalai nemirtų saulėje?

Naudodami šešėlių šluostes arba strategiškai pasodintas saulėgrąžas, jūsų pomidorų augalai palengvės nuo vidurdienio saulės. Popietės saulė suteikia jūsų pomidorų augalams reikalingos šviesos, kad jos klestėtų be vidurdienio saulės intensyvumo.

Ar per daug saulės gali pakenkti pomidorų augalams?

Stipri saulės šviesa taip pat gali pakenkti įsisenėjusių pomidorų augalų vaisiams, jei ji pakankamai intensyvi. Intensyvi saulės šviesa taip pat gali pakenkti pomidoramsaugalų, jei juos per stipriai genėsite viršuje. Prieš persodinant pomidorų sodinukus į savo sodą, jiems prireiks šiek tiek laiko priprasti prie lauko sąlygų.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: