Ar nuskynus pomidorų išaugs daugiau?

Ar augalai gali sugrįžti po vytimo?
Kaip dažnai turėčiau purkšti vandenį ant savo augalų?
Kiek pomidorų daigų yra duobutėje?
Kokio gylio turi būti dirva pomidorams?
Kiek laiko užtrunka paprikos augti?


Įprastu skynimo sezonu pomidorai gali ataugti nuskynus. Jūsų pomidorų augalai greičiausiai neišgyvens žiemos, todėl jūsų augalas neaugs metai iš metų. Deja, kiekvieno auginimo sezono pabaigoje turėtumėte atsisveikinti su savo pomidorų augalais. Anksti skinti pomidorus naudinga neaiškioms pomidorų veislėms, nes tai gali duoti didesnį derlių. Kai pomidoras nuskintas nuo neapibrėžto augalo, pagrindinis dėmesys skiriamas naujų vaisių auginimui, todėl bendrai gaunama daugiau derliaus.

Kada reikėtų skinti visus pomidorus?

Kai pomidoras pasiekia maždaug ½ žalios ir ½ rausvos spalvos (vadinamą „pertraukimo stadija“), pomidorą galima nuimti ir subrandinti nuo vynmedžio neprarandant skonio, kokybės ar maistinės vertės.

Kiek ilgai auga pomidorai?

Paprastai per 4–5 metus augalai iš dirvožemio išeikvoja visas maistines medžiagas, o tai savo ruožtu nustoja gaminti pomidorus. Tačiau jei palaikomas optimalus maistinių medžiagų tiekimas, ideali temperatūra, o kenkėjai ir ligos jų nepuola, augalai gali toliau augti ir derėti kitais metais.

Ar nuskynus pomidorai sunoksta?

Ar pomidorai sunoksta nuskynus? Sodo pomidorai (Solanum lycopersicum) plačiai auginami kiemo soduose ir konteineriuose visoje JAV. Pomidoras yra Solanaceae šeimos narys, o vaisiai paprastai sunoksta nuo vidurvasario iki vasaros pabaigos, priklausomai nuo veislės.

Ar geriau pomidorus skinti anksti?

Anksti skinti pomidorus naudinga neapibrėžtoms pomidorų veislėms, nes tai gali duoti didesnį derlių. Kai pomidoras nuskintas nuo neapibrėžto augalo, jis daugiausia dėmesio skiria naujų vaisių auginimui, o tai leidžia jums gauti daugiau derliaus.

Ar lengva auginti pomidorus?

Pomidorai yra vienas iš populiariausių dalykų, kuriuos galima sodinti daržovių sode. Juos lengva auginti ir tinkamomis sąlygomis jie gali būti labai produktyvūs. Tačiau jie nėra visiškai patikimi! Man prireikė kelių metų, kol įpratau auginti geriausius įmanomus pomidorų augalus, tačiau šių metų derlius įrodo, kad šie žingsniai veikia!

Ar pomidorai vaisius duoda du kartus per vieną auginimo sezoną?

Kadangi sodinate ir esate linkę auginti pomidorų augalus, galite susimąstyti, ar jie gali duoti vaisių du kartus per vieną auginimo sezoną. Jei pasodinsite vadinamąsias determinuotas (arba krūminių) pomidorų veisles, turėsite tik vieną pomidorų derlių, kol augalai numirs.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0