...

Ar medetkos apsaugo klaidas nuo pomidorų augalų?

Ar pomidorų augalai gyvena ilgiau nei vienerius metus?
Ar reikia laistyti pomidorus kiekvieną dieną?
Kiek laiko reikia išdžiovinti sėklas prieš sodinant?
Koks yra pomidorų gyvenimo ciklas?
Kiek laiko pomidorų augalai duos vaisių?


Medetkos: ar žinojote, kad stiprus medetkų kvapas gali atbaidyti įvairius kenkėjus, tokius kaip pomidorų raguolės, amarai, baltasparniai ir tripsai? Tai tiesa! Taip pat buvo atlikti tyrimai, kurie parodė, kad medetkų sodinimas tarp pomidorų apsaugo pomidorų augalus nuo kenksmingų šakniavaisių nematodų dirvoje.

Ar medetkos pritraukia vabzdžius prie pomidorų augalų?

Medetkos pritraukia bites ir kitus pomidorams naudingus vabzdžius. Kas nemėgsta gražių drugelių, bičių, boružėlių ir kitų naudingų mažų žvėrelių, lankančių pomidorų sodą? Puikiai padeda apdulkinti, taip! Maža to, daugelis vabzdžių, kuriuos vilioja medetkos, padeda apsisaugoti nuo vabzdžių kenkėjų, tokių kaip amarai ir vikšrai. 2.

Ar medetkos atbaido uodus?

Medetkos yra vienas iš labiausiai žinomų vabzdžius atbaidančių augalų ir dėl geros priežasties – jie turi kvapą, kuris apsaugo nuo kenkėjų, tokių kaip uodai, nematodai, pavyzdžiui, kopūstų kirminai, ir kitų kenkėjų. Pasodinkite medetkas, kad pritrauktumėte naudingų vabzdžių, kurie puola ir naikina amarus. Boružėlės ypač mėgsta amarus. 10. Uodų augalas

Ar medetkos atbaido boružes?

Medetkos Medetkos yra vienas iš labiausiai žinomų vabzdžius atbaidančių augalų ir ne veltui – jų kvapas apsaugo nuo kenkėjų, pavyzdžiui, uodų, nematodų, pavyzdžiui, kopūstinių kirmėlių, ir kitų kenkėjų. Pasodinkite medetkas, kad pritrauktumėte naudingų vabzdžių, kurie puola ir naikina amarus. Boružėlės ypač mėgsta amarus.

Ar medetkos atbaido pomidorų raguolius?

Mokslininkai išsiaiškino, kad naudojant medetkas aplink augalus, tokius kaip rožės, braškės, bulvės ir pomidorai, naikina nematodus, mažyčius dirvožemyje gyvenančius kirminus. Nors tai nebuvo įrodyta, daugelis ilgamečių sodininkų teigia, kad medetkos taip pat kontroliuoja kenkėjus, tokius kaip pomidorų raguolės,kopūstinės kirmėlės, tripsai, moliūgų vabzdžiai, baltasparniai ir kiti.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: