...

Ar gerai nekalti pomidorų augalų?

Kiek lapų reikia pomidorų augalui?
Ar galite gauti antrą pomidorų derlių?
Kaip apsaugoti savo pomidorų augalus nuo per daug saulės?
Kaip pastorinti pomidorų stiebus?
Kas padeda sėkloms augti greičiau?


Pomidorai be kuoliukų – be narvų ar kuolų auginkite pomidorą tiesiai ant žemės! Pomidorų auginimas be kuoliukų ar narvelių leidžia gauti gausų derlių: iš vieno augalo gausite produkciją, prilygstančią trims drožtiems pomidorams. Taip pat be jokių rūpesčių! Pomidorai be kuoliukų – be narvelių ar kuoliukų auginkite pomidorus tiesiai ant žemės! Pomidorų auginimas be kuoliukų ar narvelių leidžia gauti gausų derlių: iš vieno augalo gausite produkciją, prilygstančią trims drožtiems pomidorams. Taip pat be vargo!

Kas atsitiks, jei aš nekalsiu pomidorų?

Nepritvirtinus prie kuolo, tvoros ar narvo, dauguma pomidorų augalų nukrenta ant žemės, kur šliužai ir kiti kenkėjai gali kramtyti lapus, o vėliau pasivaišinti vaisiais. Pakėlus šiuos augalus nuo žemės, oras taip pat gali cirkuliuoti per augalo lapiją, o tai padeda išvengti ligų.

Ar būtinas pomidorų kuolas?

Pomidorai padeda išlaikyti augalus nuo žemės ir padeda jiems augti. Kadangi daugelis ligų ir vabzdžių prasideda nuo žemės paviršiaus, protinga naudoti struktūrinę sistemą, kad jie nebūtų kontaktuojami su žeme.

Ar tinka, kad pomidorai liestųsi su žeme?

Dirvožemio puvinys paprastai paveikia prinokusius vaisius, tačiau kartais jis gali paveikti ir žaliuosius pomidorus. Trumpai tariant, neleiskite pomidorams liesti dirvožemio. Įsitikinkite, kad pomidorai nėra per daug laistomi ir kad žemė tinkamai nusausinta. Lengva išspręsti problemą – sudėti pomidorus, kad jie kuo mažiau liestųsi su žeme.

Ar pomidorus geriau dėti į kuolus ar narveliuose?

Mūsų patirtis rodo, kad neapibrėžtoms veislėms geriau naudoti narvus, nes jos gali pasiekti tokį aukštį, tačiau jūsų narvas turi atlaikyti iššūkį ir palaikyti bent šešių pėdų ūgį. Žinoma, jūs galitetaip pat naudokite kuolą neapibrėžtai veislei, jei jis pakankamai aukštas, bet tai perkelia mane į kitą temą…

Ar būtinas pomidorų kuolas?

Pomidorai padeda išlaikyti augalus nuo žemės ir padeda jiems augti. Kadangi daugelis ligų ir vabzdžių prasideda nuo žemės paviršiaus, protinga naudoti struktūrinę sistemą, kad jie nebūtų kontaktuojami su žeme.

Ar pomidorų augalai gali augti be paramos?

Teoriškai krūminiams pomidorams atramos nereikia, tačiau augalus, paliktus savo jėgoms, sunkūs vaisiai gali nusverti ant žemės, todėl padidėja šliužų pažeidimo, ligų ir vaisių sugedimo tikimybė. Pririškite augalus prie tvirtų kuoliukų, kad jie neapvirstų.

Ar pomidorų augalai gali gauti per daug saulės?

Pomidorų nudegimas nuo saulės: kodėl per daug saulės gali kelti pavojų jūsų pomidorų sveikatai. Pomidorų nudegimas nuo saulės yra problema, kurią sukelia augimo sąlygos – ypač intensyvūs, tiesioginiai saulės spinduliai ilgą laiką labai karštu oru. Per daug saulės spindulių nuspalvina dėmės ant nokstančių arba žalių pomidorų.

Ar per daug lietaus kenkia pomidorams?

Dėl gausių kritulių pomidorai gali patirti daug problemų. Vandens perteklius gali išstumti orą iš dirvožemio, nuskandinti šaknis ir vėliau jas nužudyti. Lapai taps rudi ir nuvys. Augalai gali būti jautrūs grybelinėms ligoms, jų vaisiai gali suskilinėti arba žydėti galinis puvinys.

Ar man reikia dėti jautienos kepsnius?

Nors vynuoginiai pomidorai yra ryžtingi, ty jie yra krūminiai ir per trumpą laiką duoda vaisių, o jautienos kepsnių pomidorai yra neapibrėžti, o tai reiškia, kad jie turi retesnę lapiją ir duoda vaisių auginimo sezono metu. Kaip neapibrėžti augalai, jie auga aukščiau ir taip pat reikalauja įkalimo.

Ar būtinas pomidorų kuolas?

Pomidorų sudėjimas suteikia paramąpadėti išlaikyti augalus nuo žemės ir padėti jiems augti. Kadangi daugelis ligų ir vabzdžių prasideda nuo žemės paviršiaus, protinga naudoti struktūrinę sistemą, kad jie nebūtų kontaktuojami su žeme.

Kokia yra statymo svarba?

Staking suteikia kiekvienam augalui galimybę augti nesilenkiant iki taško, kai jis sulaužo augalą ir sustabdo augimą. Jis taip pat gali būti naudojamas, kad vaisiai nepradėtų pūti, nes jie sėdi ant žemės, kai stiebas auga viršvalandžius.

Ar turėčiau sodinti pomidorų augalus?

Norėdami paspartinti nokimą sezono pabaigoje, nuimkite kiekvieno pagrindinio stiebo augantį galiuką likus maždaug keturioms savaitėms iki pirmųjų numatomų rudens šalnų. Dėl šio tipo genėjimo augalas nustoja žydėti ir dėti naujus vaisius, o visas cukrus nukreipiamas į likusius vaisius.

Kaip sukalti pomidorus be narvelio?

Sukonstruoti gana paprasta – tiesiog įkalkite į žemę 2 metalinius T formos stulpelius ir tarp jų ištempkite vielinę tvorą. Galite nutiesti ilgą tvorą, pastatydami stulpus kas 6–8 pėdas. Tada suriškite stiebus virvele taip pat, kaip darytumėte naudodami vieną kuolą.

Kokie pomidorų augalų perlaistymo požymiai?

Perlaistytų augalų stiebai ir lapai gali nuvyti arba pageltę, lapuose gali atsirasti iškilimų ir pūslių arba jie gali visiškai nukristi, jei augalai ir toliau gaus per daug vandens. Kitas būdas atskirti perlaistytus augalus nuo perlaistytų augalų, kai atvejis pakankamai rimtas, yra patikrinti šaknis.

Ar turėčiau laistyti pomidorų augalus kasdien?

Pomidorų augalus reikia laistyti kasdien arba kas antrą dieną, nebent neseniai buvo lietus. Augalams reikia 1–1,5 colio vandens per savaitę, tačiau konteineriuose auginamus pomidorų augalus reikia laistyti du kartus per dieną. Pats geriausias laikaslaistykite augalus anksti ryte, kol saulė dar neįkais.

Kaip atrodo perlaistyti pomidorų augalai?

Perlaistytas pomidorų augalas atrodys nuobodu ir prislėgtas. Be to, jo lapai gali pagelsti, kurie ilgainiui paruduoja aplink kraštus. Perlaistyto pomidoro vaisiai atrodys įtrūkę. Ir sunkiais perlaistymo atvejais pomidorų augalas nuvys.

Ar karštu oru pomidorus reikėtų laistyti kiekvieną dieną?

Venkite perlaistyti pomidorus vasaros oru Pomidorų augalams reikia 1–2 colio vandens per savaitę, o gilus mirkymas yra geriau nei šiek tiek vandens kiekvieną dieną. Reguliarus laistymas padeda išvengti pomidorų įtrūkimų. Per daug vandens uždusins ​​augalų šaknis.

Ar turėčiau perkelti pomidorų augalus iš lietaus?

Tačiau kai kuriais atvejais lietus ant pomidorų augalų gali padaryti daugiau žalos nei naudos. Jei jūsų pomidorai yra vazonuose ar konteineriuose, per lietų turėtumėte juos uždengti, bet ne visada to reikia.

Per kiek laiko prigyja perlaistytas augalas?

Perlaistytų augalų atsistatymo laikas Daugeliu atvejų perlaistytas augalas atsigaus per 7–14 dienų, jei atliksite aukščiau nurodytus veiksmus. Jei buvo padaryta didelė žala, tai gali užtrukti ilgiau. Tačiau jei buvo pakankamai sveikų šaknų, pagerėjimas paprastai užtrunka tik apie dvi savaites.

Kiek laiko turėčiau palikti augalus lietuje?

Kiek laiko jūsų kambariniam augalui tinkama praleisti lauke? Kai reikia palikti kambarinį augalą lauke lyjant lietui, tinka dvi ar trys valandos. Jei meteorologai prognozuoja nenutrūkstamą lietų visą dieną, nepalikite savo kambarinio augalo lauke visą laiką. Jie gaus per daug vandens.

Ką kepimo soda padeda pomidorų augalams?

Kai pabarstaiaplink pomidorų augalus, kepimo soda sunaikins visas piktžoles, kurios bando ten augti. Kepimo soda ne tik apsaugo nuo piktžolių, bet ir padeda išlaikyti jūsų pomidorų augalus sveikus.

Ar galite auginti pomidorus ant kuolo?

Jei pomidorų augalams paremti naudojate kuolą, narvą ar groteles, nenorite, kad jie augtų toliau. Jei pomidorų augalai auga aukščiau nei jų atrama, vėjas privers augalo viršūnę spragtelėti ir nukristi. Jei ant tokio augalo auga dideli pomidorai, jis nulūš dėl vaisių svorio.

Kas nutiks, jei nedėsite pomidorų?

Jei jie neturi atramos, jie gali atsidurti ant žemės arba vaisius nulūžti. Determinantiems augalams naudoju mažus, plonus kuoliukus, nes naudojant determinuotus pomidorus lengviau nuspėti, kokio dydžio ir stiprumo jums reikia.

Kuo skiriasi kuolai ir kojelės pomidorų augalams?

Šios kojelės nėra tokios didelės kaip kuoliukai ir nebūtinai turi būti taip arti pomidoro augalo kaip kuolas. Greičiau kojos įsmeiamos į žemę aplink pomidorų augalą (šalia jo, bet ne visai šalia). Dėl to yra mažesnė tikimybė pažeisti šaknis ir sulėtinti augimą arba nužudyti augalą.

Ar prieš kepdami pomidorus reikia užpilti ant viršaus?

Daugeliu atvejų prieš užpildami turėtumėte palaukti, kol pomidoras pasieks kuoliuko arba pomidorų narvelio viršų. Kai tai atsitiks, žirklėmis pašalinkite pomidoro dalį, kuri netilps į jūsų dėjimo sistemą. Kitas būdas nuspręsti, kur dėti viršų, yra skinti vaisius ant augalo, kurį norėtumėte laikyti.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: