...

Ar gerai laistyti pomidorų lapus?

Kaip atskirti, ar pomidorai po vandeniu?
Ar turėčiau nuskinti ankstyvus pomidorų žiedus?
Kaip auginate didelius pomidorus?
Kaip genėti pomidorų augalus?
Ar galiu sodinti cukinijas šalia pomidorų?


Visada laistykite augalo stiebą, o ne lapus ir žiedus. Vanduo ant lapų yra nelaimės receptas. Vanduo turi patekti į augalo šaknų sistemą. Tai padarys efektyviau, kai laistote aplink stiebą.

Kas atsitiks, jei laistysite pomidorų lapus?

Per mažai vandens Be to, laistydami būtinai pamirkykite augalus – jei tik gurkšnosite, vanduo prasiskverbs tik į viršutinį dirvožemio sluoksnį. Kai naudojate vandeniu, laistykite dirvą ir nedrėkinkite lapų, nes šlapi lapai gali sukelti grybelines ligas.

Ar galima sušlapinti pomidorų augalų lapus?

Tiesiog stenkitės nesudrėkinti žalumynų šlapių lapų, kurie gali platinti ligas, tokias kaip ankstyvasis maras. Neleiskite pomidorų augalams išdžiūti iki nuvytimo, nes tai padidina žiedų puvinio riziką. Taip pat laistydami galite tręšti pomidorų augalus.

Koks geriausias būdas laistyti pomidorų augalus?

POMIDORŲ LAISTO PATARIMAI Lėtai ir giliai laistydami užmegzkite gilias, sveikas šaknis. Laistykite ryte, kad dirva būtų drėgna per dienos karštį. Visada laistykite prie augalo pagrindo – laistymas iš viršaus sukelia ligas. Dažnai tikrinkite, ar pomidorai auga vazonuose, nes jie greitai išdžiūsta.

Ar turėčiau laistyti savo pomidorų augalų lapus?

KLAUSIMAS: Ar turėčiau laistyti savo pomidorų augalų lapus? ATSAKYMAS: Nelaistykite pomidorų augalų lapų ir būkite ypač atsargūs, kad ant jų žalumynų nepatektų vandens lašelių, kai karšta saulė. Vietoj to, laistykite pomidorų augalus prie pagrindo, ratu aplink augalo stiebą.

Ar galima valgyti pomidorų augalų lapus?

Dabar pomidorų lapai gali būti tikrai gražūs, bet jūs negalite jų valgyti. Taigi aš verčiau savo energiją skirsčiau vaisiams, kurie auga ant pomidorų augalų. Dabar pakylėjimaslapų, o jei ketinate genėti pomidorų augalus, turite būti atsargūs, nes tai atveria augalą vabzdžiams, pelėsiui ir kitiems grybams, kurie gali užpulti pomidorų augalą.

Kaip dažnai laistote pomidorus?

Vandenkite pomidorus tik tada, kai jiems to tikrai reikia. Galbūt jums reikia laistyti du kartus per dieną, iš pradžių tiesiog sudrėkinkite dirvą (neužtvindykite augalo). Šaknims taip pat reikia oro, todėl nenuskandinkite augalų. Laistykite prie stiebo, o ne ant lapų. Stenkitės laistyti ne tiesiai ant pomidoro augalo stiebo, o aplink jį,…

Ar pomidorams lyjant reikia daug vandens?

Norėdami užtikrinti, kad jūsų augalai nuolat gautų pakankamai vandens – nei daugiau, nei mažiau – turėsite dirbti aplink lietų. Jei jūsų pomidorai sodinami į konteinerius, juos reikės laistyti dažniau, nes dirva greičiau išdžius.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: