...

Ar galiu tiesiog išmesti žolės sėklą?

Ar galite pasodinti 2 pomidorus kartu?
Ką galiu pasodinti kovo mėnesį Pietų Afrikoje?
Kaip atrodo pomidorų stiebų puvinys?
Kiek sėklų reikia pradėti auginti patalpose?
Ar gerai, kad pomidorų augalus lyja lietus?


Ar išaugs žolės sėkla, jei tik išmesiu? Tikriausiai ne. Kai kurios dirvos paviršiuje esančios sėklos išdygs, tačiau sumažės daigumas ir nepasieksite idealių rezultatų.

Ar galite tiesiog išmesti žolės sėklą ant žemės?

Paprastas atsakymas yra „taip“. Be vien tik sėklos išmetimo į veją ir žolės neprižiūrėjimo, yra visas vejos priežiūros pasaulis. Nors sėkla yra viena iš atspariausių. Net jei sėklos sudygs, jei tik bus išmestos ant purvo paviršiaus, toks sėklos sodinimas turi neigiamą poveikį.

Ar turėtumėte pabarstyti žolės sėklomis visą veją?

Tačiau jūs turite suprasti, kad be sėklų mėtymo ant žemės, reikia daug priežiūros. Žolės sėklų apibarstymas visoje vejoje daugumai žmonių atrodo protinga idėja, daugiausia dėl to, kad taip sutaupoma laiko ir pinigų. Tačiau jei norite tikrai vešlios žalios vejos, turėtumėte žinoti, kad jai reikės šiek tiek daugiau priežiūros.

Ar galima iš sėklos išauginti žolės sėklą nepjaunant?

Paprastas atsakymas yra „taip“. Be vien tik sėklos išmetimo į veją ir žolės neprižiūrėjimo, yra visas vejos priežiūros pasaulis. Nors sėkla yra viena iš atspariausių.

Ar galima sėti žolės sėklas po lietaus?

Žolės sėklas mesti po lietaus yra visiškai gerai, jei ne rekomenduojama praktika. Žinoma, jūs vis tiek susidursite su erozijos rizika, todėl būkite atidūs sodindami sėklas. Atlikite savo tyrimus ir sužinokite, kaip geriausiai paruošti dirvą sėjai.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: