Ar galiu sodinti pomidorus toje pačioje vietoje, kurią dariau pernai?

Ar galiu dabar dėti pomidorų augalus lauke?
Kaip atskirti, ar pomidorų augalas laistomas per daug, ar per mažai?
Kaip padaryti, kad pomidorų sėklos sudygtų greičiau?
Ar galiu sodinti pomidorus vasario mėnesį?
Ar galima laistyti pomidorų augalus saulėje?


Daugelis sodininkų jums pasakys, kad nėra gera idėja sodinti pomidorus (ar bet kokius pasėlius) toje pačioje vietoje metai iš metų, nes dirvoje kaupsis kenkėjai ir ligos. A: Jūs neturėtumėte sodinti. sodinkite pomidorus toje pačioje vietoje, bet tai nėra pasaulio pabaiga, jei tai teks padaryti. Sodininkai argumentuoja, kad ligos gali kauptis vietoje, jei pomidorai ir jų giminės metai iš metų sodinami toje pačioje vietoje. Mažiausiai penkerius metus auginau pomidorus toje pačioje lysvėje.

Ar galite sodinti pomidorus toje pačioje vietoje kiekvienais metais?

Ats.: Jūs neturėtumėte sodinti pomidorų toje pačioje vietoje, bet tai nėra pasaulio pabaiga, jei turite tai padaryti. Sodininkai samprotauja, kad ligos gali kauptis vietoje, jei pomidorai ir jų giminės metai iš metų sodinami toje pačioje vietoje.

Ar galite auginti pomidorus vienoje lysvėje 3 metus?

Taigi, jei tikrai neturite kito pasirinkimo, galite 3 metus iš eilės auginti pomidorus toje pačioje lysvėje, po to metus leisti lysvėje auginti žolę, o tada grįžti prie pomidorų augalų auginimo. Arba kai kurie augintojai nori turėti dvi paaukštintas lysves pomidorams auginti ir jas keisti kasmet.

Kiek laiko galite laikyti pomidorus toje pačioje vietoje?

Tačiau, jei neturite rimtų kenkėjų ar ligų problemų, galite ir toliau auginti pomidorus toje pačioje vietoje beveik neribotą laiką. Daugelis žmonių tai daro. Į dirvą reikės reguliariai įberti organinių medžiagų – mėšlo, komposto, susmulkintų rudenį mulčiuotų lapų…

Kada sodinti pomidorus į dirvą?

5temperatūra pasiekia 55 F./10 C., todėl pomidorų augalų sodinimas, kai galiu sodinti įprastą dirvą vazonams?

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0