Ar galiu sodinti pomidorus toje pačioje lysvėje dvejus metus iš eilės?

Ar galiu sodinti pomidorus toje pačioje lysvėje dvejus metus iš eilės?

Ar geriausia pomidorus auginti vazonuose?
Kaip arti galite sodinti paprikas nuo pomidorų?
Kada turėtų pradėti žydėti pomidorų augalai?
Ar augalas gali atsigauti nuo per daug saulės?
Kaip pataisote sustingusius pomidorus?


Pirma, niekada nesodinkite pomidorų (ar bulvių) į tą pačią dirvą dvejus metus iš eilės. Jų buvimas pritraukia šakniavaisius nematodus, kurie pirmaisiais metais nekelia problemų, tačiau antraisiais metais augant jų populiacijai, augalai kenčia ir dažnai žūva.

Kaip dažnai galite sodinti pomidorus toje pačioje vietoje?

Vabzdžiai taip pat ilgainiui prisidės prie savo troškimų ir priblokš jį nepageidaujamu dėmesiu. Įprasta išmintis šiuo klausimu yra ta, kad neturėtumėte sodinti jokių pasėlių toje pačioje vietoje dažniau nei kartą per trejus metus, o dar geriau – kartą per ketverius metus.

Ar galima pomidorus sodinti du kartus?

„Jie gali augti nuo paskutinių pavasario šalnų iki pirmojo užšalimo rudenį arba žiemos pradžioje. Galite nuimti derlių visą sezoną, jei sodinsite daugiau nei du kartus per metus.“

Ar galima pomidorus auginti toje pačioje lysvėje metai iš metų?

Nors pomidorus galima auginti toje pačioje lysvėje metai iš metų, papildant dirvą, geriausia leisti dirvai pailsėti vieną auginimo sezoną po 3 metų iš eilės. Užauginkite šiek tiek žolės, nes jos šaknys padidina poringumą ir pridėkite organinių medžiagų, gerinančių jūsų dirvožemį.

Ar galite sodinti pomidorus toje pačioje vietoje?

Ats.: Jūs neturėtumėte sodinti pomidorų toje pačioje vietoje, bet tai nėra pasaulio pabaiga, jei turite tai padaryti. Sodininkai argumentuoja, kad ligos gali kauptis vietoje, jei pomidorai ir jų giminės metai iš metų sodinami toje pačioje vietoje. Toje pačioje lysvėje pomidorus auginau mažiausiai penkerius metus.

Kaip auginti pomidorus pakeltoje sodo lysvėje?

Iš pradžių tiesiai į pakeltų lysvių šonus galima pastatyti groteles ar kitą atramos sistemą, kad ji būtų pakankamai tvirta, kad išlaikytų net ir pačius derlingiausius, vešliausius pomidorų vynmedžius. Viena protinga idėja yra augtiklesti pomidorų įvairovė jūsų pakeltų lysvių pakraščiuose. Leiskite šakoms kaskaduotis jūsų pakeltų lysvių šonais.

Ar galite turėti eilę skirtingų veislių pomidorų?

Tiesą sakant, galite turėti eilę visų skirtingų veislių pomidorų. Bet jei norite išsaugoti sėklas kitiems metams, turėsite atlikti papildomą žingsnį, kad sėklos būtų izoliuotos. Ar galima kartu sodinti skirtingų veislių pomidorus? Ar pomidorai kryžmina? Kas atsitinka, kai pomidorai kryžmiškai apdulkina?

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: