Ar galiu sodinti cukinijas šalia pomidorų?

Ar paprikos ir pomidorai yra kompanioniniai augalai?
Ar pomidorų sėkloms sudygti reikia šviesos ir šilumos?
Kokios yra trys sėklos dalys?
Kaip padaryti, kad pomidorų sėklos greičiau sudygtų?
Kiek laiko užtrunka pomidorams išaugti iš sėklų?


A: Taip, galite! Cukinijos yra vienas geriausių pomidorų kompanioninių augalų. Jie ne tik klesti tomis pačiomis augimo sąlygomis, bet ir milžiniški moliūgų lapai suteikia žemės dangą. Be to, cukinijos pritraukia naudingus vabzdžius, pvz., bites, kad padėtų jūsų sode esantiems pomidorams apdulkinti.

Ko negalima sodinti aplink cukinijas?

Cukinijas reikėtų auginti su žirneliais, pupelėmis, svogūnais, česnakais, brassica, čiobreliais, rozmarinais, agurkėliais, krapais, mėtomis, salotomis, špinatais, mairūnais, medetkomis ar nasturtomis. Venkite sodinti cukinijas su pankoliu, moliūgu, morkomis, burokėliais, melionu, bulvėmis ir kukurūzais.

Ką gera sodinti prie cukinijų?

Geriausi cukinijų ir moliūgų augalai yra pupelės ir kukurūzai – klasikinis derinys, naudingas visiems trims augalams. Ridikėliai, žirniai, pipirmėtės, krapai, petražolės, raudonėliai ir net gėlės, pavyzdžiui, medetkos ar nasturtės, yra keletas kitų sodininkų pasirinkimų.

Kokie yra patys blogiausi pomidorų kompanioniniai augalai?

Kas yra blogi pomidorų kompanionai? Brokoliai, kopūstai, Briuselio kopūstai, kaliaropės ir kitos daržovės. Brassicas, įskaitant brokolius, kopūstus, rūtus ir žiedinius kopūstus, dėl maistinių medžiagų konkuruos su pomidorais, nes ir brassicas, ir pomidorai yra sunkūs tiekėjai.

Kodėl neturėtumėte sodinti agurkų šalia pomidorų?

Bendrios agurkų ir pomidorų ligos Augindami šias dvi kultūras kartu, turite atsižvelgti į galimą ligų riziką. Nors agurkų mozaikos virusas pažeidžia ir pomidorus, ir agurkus, liga neapsiriboja šiais dviem augalais – ji paveikia daugiau nei 40 augalų šeimų.

Ar cukinijai reikia grotelių?

ATSAKYMAS: Trumpai tariant, atsakymas yra ne. Cukinijai nereikia lipti, kad tinkamai augtų. Tai lengvas augalas, kurį galima auginti namų sode. Augalas gerai augakonteineriuose arba tradiciniuose sodo sklypuose.

Kiek vietos reikia cukinijų augalui?

Cukinijas sodinkite bent dviejų pėdų (60 cm) atstumu vienas nuo kito. Mūsų Sodo planavimo priemonėje kiekvienam augalui reikalingas minimalus plotas nurodomas tamsesniame plote aplink jį, todėl galite nustatyti savo tarpus. Turėkite omenyje, kad daugeliui veislių reikia daugiau vietos nei ši, todėl patikrinkite tikslius reikalavimus, kuriuos auginate.

Ar galima kartu sodinti paprikas ir cukinijas?

Ar paprikas ir cukinijas galima sodinti kartu? Cukinijos gali pasiūlyti šiek tiek pavėsio ir dirvos dangos paprikoms, o abu augalai gerai auga kartu. Paprikos nesuteikia jokios konkrečios naudos cukinijoms, tačiau galite auginti abi kartu ir turėti gerą abiejų derlių.

Ar galiu sodinti paprikas prie pomidorų?

Nors galite auginti pipirų augalus šalia pomidorų, jie nėra geriausi pomidorų kompanioniniai augalai.

Ar galima kartu sodinti cukinijas ir agurkus?

2. Agurkai. Agurkai puikiai tinka cukinijų kompanionams, vilioja moliūgų bites kaip ir moliūgai. Šios bitės naudingos cukinijų augalams, nes jos apdulkina ir cukinijų, ir agurkų augalus, o tai užaugina daugiau daržovių jūsų derliui.

Kokiu atstumu vienas nuo kito sodinate cukinijas į pakeltą lysvę?

Geras dalykas auginant cukinijų augalus pakeltoje sodo lysvėje yra tai, kad nereikia palikti vietos eilėms, tačiau augalams vis tiek reikia vietos, kad jie galėtų paskleisti lapus, todėl norėsite jiems suteikti tarp kiekvieno augalo bent dvi pėdos (60 cm).

Ar du cukinijų augalai gali augti kartu?

Sodinkite „Hills“ Nesvarbu, ar norite pirkti sodinukus, ar sodinti cukinijų sėklas tiesiai į savo sodą, turėtumėte sugrupuoti du ar tris augalus arti vienas kito, kad būtų geriausias apdulkinimas. Be to, sukalimas leidžia iškasti kompostądirvožemis.

Ar galima kartu sodinti agurkus ir pomidorus?

Pomidorai Pomidorai ir agurkai puikiai auga kartu, ypač šiltnamyje, todėl yra idealūs kompanioniniai augalai. Jie gerai laikosi panašiomis dirvožemio sąlygomis, o užaugti ir paruošti derliui užtrunka maždaug tiek pat.

Kodėl neturėtumėte sodinti agurkų šalia pomidorų?

Bendrios agurkų ir pomidorų ligos Augindami šias dvi kultūras kartu, turite atsižvelgti į galimą ligų riziką. Nors agurkų mozaikos virusas pažeidžia ir pomidorus, ir agurkus, liga neapsiriboja šiais dviem augalais – ji paveikia daugiau nei 40 augalų šeimų.

Ar galima sodinti paprikas prie pomidorų?

Nors galite auginti pipirų augalus šalia pomidorų, jie nėra geriausi pomidorų kompanioniniai augalai.

Ką turėčiau sodinti prieš pomidorus?

4 metų sėjomainos planas (pomidorams) Pirmoje dalyje auginate pomidorus. Antrame skyriuje auginate ankštinius augalus (pvz., pupeles ir žirnius). Trečioje dalyje auginate brassica (pvz., brokolius ir žiedinius kopūstus). Ketvirtajame skyriuje auginate šakniavaisius (pvz., morkas ir ropes).

Ar galima prie bulvių sodinti pomidorus?

Bulvės priklauso tai pačiai nakvišinių augalų šeimai, kaip ir pomidorai, paprika arba paprikos, todėl jos nėra geri bulvių sodinimo kompanionai. Jie konkuruos dėl tų pačių maistinių medžiagų, jei bus pasodinti vienas šalia kito. Be to, kenkėjai ir ligos taip pat lengvai pasklis tarp jų, todėl juos reikia laikyti gerai vienas nuo kito.

Koks tinkamas pomidorų pasėlis?

Avižos ir žieminiai rugiai puikiai tinka pomidorų sodui. Nupjautus stiebus palikite vietoje ir persodinkite persodintus augalus.

Ką darote su žeme pasodinę pomidorus?

Paprastas būdas pakeisti pomidorų dirvą yra pridėti akelios saujos komposto ar mėšlo vienai kvadratinei pėdai senų pomidorų purvo. Didesniuose soduose galbūt norėsite paskaičiuoti, kiek mėšlo ar komposto reikia įdėti į akrą.

Ar galiu prie paprikų sodinti agurkus?

Pipirai – pipirų augalai yra geri šparagų, baziliko, morkų, agurkų, baklažanų, endivijų, raudonėlių, petražolių, rozmarinų, moliūgų, šveicariškų mangoldų ir pomidorų kaimynai. Niekada nesodinkite jų šalia pupelių, brassica ar pankolių.

Ką sodinti su agurkais, kad neliktų vabzdžių?

Medetkos. Medetkos yra vienas iš populiariausių kompanioninių augalų, nes atbaido įvairius kenkėjus, įskaitant amarus – dažną agurkų lapų kenkėją.

Ar galiu naudoti pomidorų narvą cukinijoms?

Pomidorų narveliai gali pasiūlyti tam tikrų pranašumų su cukinijomis ir kitais vynmedžių augalais. Jis pakelia augalą nuo žemės, o tai skatina gerą oro cirkuliaciją. Augalų nukėlimas nuo žemės taip pat sumažina vabzdžių spaudimą augalui.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: