...

Ar galiu sodinti česnaką po pomidorų?

Kokie yra pomidorų augalų perlaistymo požymiai?
Kiek laiko užtrunka užauginti didelius pomidorus?
Ar sudygs 10 metų sėklos?
Kokie augalai naudingi iš kavos tirščių ir kiaušinių lukštų?
Kas valgo skyles mano pomidoruose?


Pomidorai. Naktivėms, kaip ir pirmiau minėtiems pipirams, pomidorams taip pat naudinga augti šalia česnako. Kiaušialąstės svogūnėliai gali padėti apsaugoti voratinklines erkes nuo pomidorų augalų.

Ko neturėtumėte sodinti šalia česnako?

Nors nedaug, tačiau kai kurie augalai iš tikrųjų kenčia, kai pasodinami šalia česnako. Šparagus, žirnius, pupeles, šalavijus ir petražoles būtinai laikykite toliau nuo jo, nes jų augimas gali sulėtėti.

Kas seka pomidorus sėjomainoje?

Sėjomaina su pomidorais Pomidorai priklauso bulvių šeimai, todėl gali būti auginami kartu su bulvėmis. Trijų lovų, trejų metų sėjomainos sistemoje po jų gali sekti žirniai, morkos ir svogūnai, o po jų – kopūstai ir brokoliai.

Ar galite pakartotinai panaudoti pomidorų žemę?

Kl.: Ar galiu pakartotinai panaudoti dirvą vazonams iš pomidorų? A: Nenaudokite vazoninio dirvožemio iš pomidorų, kad vėl augtų pomidorai mažiausiai 3 metus. Jie yra sunkūs tiekėjai, kurie iš dirvožemio ištraukia daug maistinių medžiagų. Be to, pomidorai yra linkę į ligas.

Ką sodinate, kai baigia sodinti pomidorus?

Ką sodinti po pomidorų? Išbandykite pupeles. Po pomidorų sodinami ankštiniai augalai, o paskui kryžmažiedžiai augalai, įskaitant žalumynus. Yra žinoma, kad ankštiniai augalai sulaiko azotą mazgeliuose, kurie susidaro ant jų šaknų ir taip į dirvą įneša azoto.

Kuo turėtų būti laikomasi česnako sėjomainoje?

Česnakų sėjomaina Česnakai ir svogūnai turėtų būti po brassica, o po bulvių. 4 sėjomainos sistemoje česnakai toje pačioje lysvėje būna tik kas 4 metus. Tai sumažins dirvožemyje surištų kenkėjų ir ligų skaičių ir pagerins visų pasėlių sveikatą.

Kur turėčiau sodinti česnaką savo sode?

Česnakai labiau mėgsta pilną saulę, todėl pavasarį ir vasaros pradžioje rinkitės tokią vietą, kurioje bus pilna saulės. Kiekvienas gvazdikėlisbus sodinami 6 colių atstumu, eilėmis 12 colių atstumu vienas nuo kito. Ravėkite ir apdirbkite tinkamą sodo plotą. Įdirbę erdvę, pažymėkite eilutes.

Kada turėčiau sodinti česnaką?

Česnaką sodinkite rudenį. Ruduo-pavasaris yra geriausias laikas česnakams auginti. Kaip ir tulpės, rudenį pasodintos česnako skiltelės greitai išaugina šaknis, todėl mažieji augalai gerai įsitvirtina, kol šaltas oras sustabdo jų augimą.

Ar galite palikti česnaką žemėje 2 metams?

Užauginant česnaką kaip daugiametį, reikia mažiau priežiūros, derliaus nuimti ištisus metus ir daugiau niekada nepirkti sėklinio česnako. Auginti česnaką kaip daugiamečius augalus yra gana paprasta. Tiesiog pasodinkite česnaką, kaip įprastai darytumėte rudenį, o tada kelerius metus nekreipkite dėmesio į jį.

Ar prieš sodinant česnaką pamirkyti?

Ar prieš sodindami mirkote česnako skilteles? Kad derlius būtų sėkmingas, prieš sodinimą česnako skiltelių mirkyti nebūtina. Tačiau yra mirkymo būdų, kuriais galite sumažinti įvairių ligų tikimybę arba kovoti su sodo kenkėjais.

Kas atsitiks, jei česnaką pasodinsite pavasarį?

Kuo daugiau laiko česnakas turės užaugti prieš formuodamas svogūnėlius, tuo didesnės bus galvutės. Pasodinus česnaką pavasarį lieka mažiau laiko česnakams augti, todėl vasarinis česnakas bus mažesnis už peržiemojusius kolegas ir neturės klasikinių skiltelių.

Ar galiu sodinti paprikas po pomidorų?

Tų pačių šeimų valgomieji augalai paprastai turi tokius pačius mitybos poreikius, taip pat panašias problemas, susijusias su kenkėjais ir ligomis. Dėl šios priežasties geriausia nesodinti pomidorų ar kitų nakvišų toje pačioje lysvėje, kurioje praėjusiais metais auginote paprikas.

Ar galiu sodinti agurkus ten, kur buvo pomidorai?

Sodo ekspertai mano, kad agurkai yra suderinami su pomidorais,įskaitant daktarą Leonardą Githinji iš Virdžinijos valstijos universiteto. Jų augimo įpročiai yra pakankamai panašūs, kad papildytų vienas kitą, taip pat ir jų priešiškumas (ir pomidorai, nei agurkai nemėgsta augti šalia bulvių).

Kiek metų galite sodinti pomidorus toje pačioje vietoje?

Pirma, niekada nesodinkite pomidorų (ar bulvių) į tą pačią dirvą dvejus metus iš eilės. Jų buvimas pritraukia šakniavaisius nematodus, kurie pirmaisiais metais nėra problema, tačiau antraisiais metais didėjant jų populiacijai, augalai kenčia ir dažnai miršta.

Kaip pakeičiate dirvą užauginus pomidorus?

Kompostas ir kompostuotas mėšlas puikiai papildo dirvą pomidorams ir daugeliui kitų augalų. Kompostas prideda pagrindinių maistinių medžiagų ir pagerina dirvožemio struktūrą. Kompostuotas mėšlas aprūpina maistinėmis medžiagomis visą sezoną. Kompostuotas mėšlas: tai užtikrina lėtą maistinių medžiagų išsiskyrimą auginimo sezono metu.

Ką daryti su sena pomidorų žeme?

Paprastai gerai pakartotinai naudoti vazoninę žemę, jei tai, ką joje auginate, buvo sveika. Jei savo augaluose pastebėjote kenkėjų ar ligų, geriausia mišinį sterilizuoti, kad neužkrėstumėte kitų metų augalų. Pirmiausia iš senos vazoninės žemės pašalinkite visas šaknis, grubus, lapus ir kitas šiukšles.

Ar galiu sodinti paprikas po pomidorų?

Tų pačių šeimų valgomieji augalai paprastai turi tokius pačius mitybos poreikius, taip pat panašias problemas, susijusias su kenkėjais ir ligomis. Dėl šios priežasties geriausia nesodinti pomidorų ar kitų nakvišų toje pačioje lysvėje, kurioje praėjusiais metais auginote paprikas.

Koks tinkamas pomidorų pasėlis?

Avižos ir žieminiai rugiai puikiai tinka pomidorų sodui. Nupjautus stiebus palikite vietoje ir persodinkite persodintus augalus.

Ar svogūnus galima sodinti toje pačioje vietoje kiekvienais metais?

Nesodinkite jų toje pačioje vietoje metai iš metų, nes tai gali paskatinti ligų, kurios paveikia pasėlius, plitimą. Sužinokite daugiau apie sėjomainą. Pasirinkite vietą su pilna saulės spinduliais, kur jūsų svogūnai nebūtų užtemdyti kitų augalų. Kuo daugiau energijos jie gali gauti iš saulės spindulių, tuo didesnės jų lemputės gali užaugti.

Ar galiu sodinti česnaką po svogūnų?

Taip pat nesodinkite svogūnų ar kitų amarilių šeimos atstovų, pavyzdžiui, askaloninių česnakų, laiškinių česnakų, porų ar česnakų, kai svogūnų derlius davė derlių. Augalų šeimos tampa tų pačių kenkėjų, taip pat ligų aukomis.

Kaip užauginate didelį kiekį česnako?

Didžiausio česnako skiltelės turėtų būti maždaug 6–8 colių atstumu viena nuo kitos. Eiles išdėstome 8 colių atstumu, o česnaką – 6 colių atstumu kiekvienoje eilutėje. Tai suteikia česnakams daug vietos augti. Nuotrauka: vienodus, gerai išdėstytus Georgian Crystal česnako augalus lengviau ravėti ir auginti didesnius svogūnėlius.

Ar galite sodinti pomidorus per giliai?

Žinome, žinome. Tai prieštarauja viskam, ką girdėjote apie „nesodinkite per giliai, kitaip augalą nužudysite“. Pomidorai pažeidžia šią taisyklę, nes iš tikrųjų turi galimybę išdygti papildomų šaknų palei palaidotą stiebą.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: