Ar galiu sodinti braškes po pomidorų?

Ar pomidorai gali ištverti 50 laipsnių orą?
Ar galima kartu pasodinti 3 sėklas?
Ant kokių augalų galiu dėti kavos tirščių?
Ar sodinant bulves turėčiau naudoti kaulų miltus?
Kada turėčiau nustoti laistyti pomidorų augalus?


A. Braškės ir pomidorai nėra žinomi kompanioniniai augalai, tačiau jie vienas kito nemėgsta, todėl puikiai tiks pasodinti vienas šalia kito arba vienoje sodo lysvėje. Pomidorai ypač mėgsta šparagus, bazilikus, morkas, salierus ir petražoles, o ne brassicas, pankolius, bulves ar cukrinius kukurūzus.

Ar galima sodinti braškes ten, kur pernai buvo pomidorai?

Yra keletas dalykų, kuriuos reikia turėti omenyje auginant juos šalia. Abu augalai yra jautrūs verticulum vytimui. Braškių augalai niekada neturėtų būti auginami tose vietose, kur pastaraisiais metais augo pomidorų augalai, jei jie kenčia nuo šios problemos.

Ar pomidorai ir braškės gali kryžmiškai apdulkinti?

Tačiau Knox koledžo Biologijos katedros docentas Matthew Jones-Rhoades sako, kad pomidorams ir braškėms būtų labai sunku apsidulkinti.

Kaip pavasarį sodinate braškes ir pomidorus?

Pasirinkite vietą lauke, kurioje kasdien apšviestų maždaug 10 valandų tiesioginių saulės spindulių, kad pavasarį pasodintumėte braškes ir pomidorus, kai praeis šalnų tikimybė. Kastuvu įdirbkite dirvą iki 8 colių gylio ir į dirvą įpilkite 2–3 colių lygiomis dalimis durpių samanų ir komposto.

Ar galite auginti pomidorus ir braškes toje pačioje vietoje?

Dažniausiai paplitę šie augalai yra pomidorai, bulvės, baklažanai ir paprikos. Jei šie augalai (arba melionai, okra, mėtos, krūmų ar žiobrių vaisiai, kaulavaisiai, chrizantemos ir rožės) buvo auginami toje pačioje vietoje neseniai (per 5 metus), braškių augalus geriausia auginti kitur.

Kaip kartu tręšiate braškes ir pomidorus?

Pradėkite debesuotą ir vėsią dieną, kad nesukeltumėte streso savo braškių augalams. Pridėkite subalansuotą 10-10-10tręškite į plotą, kuriame norite sodinti pomidorus, ir 16-16-16 trąšas į plotą, kuriame bus jūsų braškės.

Ar galite kartu sodinti pomidorų ir braškių augalus?

Braškių augalų niekada negalima auginti tose vietose, kur pastaraisiais metais augo pomidorų augalai, jei jie patyrė šią problemą. Juos galima sodinti kartu dabartiniu auginimo sezonu, jei išlaikysite sveiką sodą. Pradėkite auginti braškes ir pomidorus patalpose maždaug šešias savaites iki paskutinių pavasario šalnų.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0