...

Ar galiu sodinti agurkus ten, kur buvo pomidorai?

Ar galiu sodinti agurkus ten, kur buvo pomidorai?

Kaip sužinoti, ar senos sėklos sudygo?
Ar kartoninės dėžės apsaugos augalus nuo šalčio?
Koks yra geriausias dirvožemis pomidorams vazonuose?
Kuo maitinti pomidorus derinant vaisius?
Kas atsitiks, kai pomidorus laistysite?


Sodo ekspertai, įskaitant daktarą Leonardą Githinji iš Virdžinijos valstijos universiteto, laiko agurkus suderinamus su pomidorais. Jų augimo įpročiai yra pakankamai panašūs, kad papildytų vienas kitą, taip pat ir jų priešiškumas (ir pomidorai, nei agurkai nemėgsta augti šalia bulvių).

Ką naudinga sodinti po pomidorų?

Bet koks ankštinis augalas yra geras derlius, kurį galima kaitalioti su pomidorais. Ankštiniai augalai yra žirniai, pupelės, žemės riešutai, dobilai ir liucerna. Šie augalai padės atkurti azotą dirvožemyje, kai sodinami po pomidorų. Taip pat galite planuoti 3, 4 arba 5 metų sėjomainos grafiką, kad dar labiau sumažintumėte ligų riziką.

Kaip toli vienas nuo kito yra agurkai ir pomidorai?

Sodo ekspertų teigimu, agurkai ir pomidorai turi panašius augimo įpročius ir gerai auga, kai yra pasodinti arti. Kadangi abu yra vynuogynai, padėkite juos bent 18 colių atstumu vienas nuo kito ir įstatykite kuoliukus, kad augant treniruotumėte vertikaliai.

Ar galima auginti pomidorus ir agurkus vienas šalia kito?

Daugelis augalų gerai auga kartu, tarp jų yra agurkai ir pomidorai. Taip, galite auginti pomidorus ir agurkus vienas šalia kito, nes jie yra suderinami. Abu augalai turi abipusės naudos kitam. Dėl abiejų augalų kenkėjams sunku prisitaikyti prie kitų apsaugos priemonių.

Ar galima komposte auginti pomidorus ir agurkus?

Tiek agurkai, tiek pomidorai yra sunkūs tiekėjai ir jiems reikia ekologiškai turtingo, derlingo, gerai nusausinančio dirvožemio, kad klestėtų ir padidėtų derlius. Kad jūsų augalai būtų sėkmingi, maždaug mėnesį prieš sodinimą į dirvą įpilkite komposto, švelniai jį įkasdami. Jei turite naminio komposto iš komposto krūvos ar vermikultūros, tai puikiai tiks.

Kas bendro tarp pomidorų ir agurkų?

Pomidorai ir agurkai turi daug tų pačių pagrindinių poreikių.Agurkams subręsti reikia 50–70 dienų, o pomidorams – 55–105 dienų, priklausomai nuo veislės. Abu yra šiltojo sezono augalai, kuriems reikalingas geras drenažas ir dirvožemio pH nuo 5,8 iki 6,5. Nes abiem reikia gilaus laistymo ir nuolatinio vandens tiekimo, kad vaisiai vystytųsi…

Ar agurkus sodinti iš sėklų ar iš lapų?

Agurkai priklauso agurkų šeimai – kaip ir melionai, moliūgai ir moliūgai. Šios rūšys yra gana jautrios šaknų sutrikimams, ypač persodinant po sudygimo, kai sėkla išauga stiebu ir iššoka iš dirvos. Taigi pradėti nuo sėklos (arba „sėjimo“) yra geresnis pasirinkimas, kuris taip pat turi papildomos naudos.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: