Ar galiu sodinti agurkus po pomidorų?

Ar galiu sodinti agurkus po pomidorų?

Kiek pomidorų užaugina geresnis berniukas?
Kiek kartų galiu nuimti pomidorų augalą?
Kaip pomidoras prisitaiko prie gyvūnų išplitimo?
Ar pomidorų augalai ataugs po šalnų?
Kokia yra didelių pomidorų auginimo paslaptis?


Sodo ekspertai, įskaitant daktarą Leonardą Githinji iš Virdžinijos valstijos universiteto, laiko agurkus suderinamus su pomidorais. Jų augimo įpročiai yra pakankamai panašūs, kad papildytų vienas kitą, taip pat ir jų priešiškumas (ir pomidorai, nei agurkai nemėgsta augti šalia bulvių).

Ką sodinti po pomidorų?

Ankštiniai augalai yra pirmasis sodininkų pasirinkimas po pomidorų. Šios šeimos augalai yra žirniai, pupelės, žemės riešutai, dobilai ir liucerna. Tai puikus pasėlis po pomidorų, nes ankštinių augalų šaknų sistema atkurs azotą jūsų dirvoje.

Kokiu atstumu vienas nuo kito reikia sodinti pomidorus ir agurkus?

Sodo ekspertų teigimu, agurkai ir pomidorai turi panašius augimo įpročius ir gerai auga, kai yra pasodinti arti. Kadangi abu yra vynuogynai, padėkite juos bent 18 colių atstumu vienas nuo kito ir įstatykite kuoliukus, kad augant treniruotumėte vertikaliai.

Ar galima kartu sodinti agurkus ir pomidorus?

Sodinant agurkams galima leisti augti ant žemės tarp pomidorų augalų arba mokyti augti ant vynmedžių, naudojamų pomidorų augalams palaikyti. Kad ir kokį būdą pasirinktumėte sodinti šiuos kompanioninius augalus, kenkėjams sunku juos užpulti dėl įvairovės.

Kaip auginti agurkus darže?

Leiskite agurkų vynmedžiams išsibarstyti ant žemės tarp pomidorų. Tokiu būdu agurkų lapai veiks kaip gyvas mulčias, kad išlaikytų drėgmę dirvožemyje ir apsaugotų piktžoles.

Ar pomidorai nekenčia agurkų?

Pomidorai nekenčia agurkų: sodinimo paslaptys ir populiarūs sodinimo deriniai Jie puikiai skanūs kartu su salotomis, tačiau pomidorų augalai nemėgsta augti šalia bet kurio agurkų šeimos nario. Atraskite raktą į kompaniono sodinimą.

Ką darytipomidorai ir agurkai turi bendro?

Pomidorai ir agurkai turi daug tų pačių pagrindinių poreikių. Agurkams subręsti reikia 50–70 dienų, o pomidorams – 55–105 dienų, priklausomai nuo veislės. Abu yra šiltojo sezono augalai, kuriems reikalingas geras drenažas ir dirvožemio pH nuo 5,8 iki 6,5. Nes abiem reikia gilaus laistymo ir nuolatinio vandens tiekimo, kad vaisiai vystytųsi…

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: