Ar galiu pakartotinai panaudoti „Miracle Gro“ vazonų dirvą?

Ar galite atgaivinti pomidorų augalą?
Ar turėtumėte auginti pomidorų augalus?
Ar laistote pomidorų augalus kasdien?
Ar vandens purškimas ant augalų lapų padeda?
Ar pomidorai atauga kiekvienais metais?


Dideliems lauko sodinukams ir konteineriams reikia daug vazonų mišinio, ir taip, tą patį mišinį galima pakartotinai naudoti metai iš metų. Pradėkite nuo geros kokybės mišinio, pvz., „Miracle-Gro Potting Mix“ arba vietinių sodo centrų rekomenduojamo mišinio.

Kada neturėtumėte pakartotinai naudoti vazoninio dirvožemio?

Pakartotinai naudojant vazonų žemę kyla 3 pagrindiniai rūpesčiai: išeikvotos maistinės medžiagos. Suspaustas, suspaustas gruntas. Galimybė susirgti.

Kiek ilgai tinka Miracle Grow Potting dirvožemis?

5

Kas atsitiks, jei naudosite seną dirvą vazonams?

Pagrindiniai mokslai teigia, kad augalai augdami naudoja dirvožemyje esančias maistines medžiagas. Laikui bėgant, pakartotinai naudojant tą patį vazoninį dirvą sodininkystėje, gali išeikvoti dirvoje esančios maistinių medžiagų atsargos ir augalai gali nublankti.

Ar galite naudoti Miracle Gro sodo žemę vazonuose?

Be to, „Miracle Gro“ sodo dirvožemis sukurtas taip, kad sulaikytų vandenį ir lėtai jį išleistų laikui bėgant, o tai gali būti naudinga, jei auginate augalus vazonuose ir neturite daug vietos juos laistyti. Norėdami naudoti Miracle Gro vazoniniuose augaluose, tiesiog vadovaukitės instrukcijomis ant pakuotės.

Ar galima pakartotinai naudoti dirvą vazonams?

Taip, galima pakartotinai naudoti dirvą vazonams… tol, kol būsite atsargūs ir imsitės veiksmų, kad tinkamai saugotumėte vazonų žemę ir papildytumėte ją kitam sezonui. Jei tai atrodo kaip daug darbo, peržiūrėkite toliau pateiktą skyrių apie būdus, kaip pakartotinai panaudoti seną dirvą, kurios nereikia atjauninti. Pakartotinai naudojant vazonų žemę kyla 3 pagrindiniai klausimai:

Kiek laiko galioja vazoninės dirvos trąšos?

Vaisingumas reiškia maistinių medžiagų kiekįjūsų vazoninėje žemėje. Net jei naudojate dirvožemio mišinį, kuriame yra trąšų, Keithas sako: „Svarbu pažymėti, kad tos pridėtos trąšos paprastai trunka nuo trijų iki šešių mėnesių. Suplanuokite pridėti daugiau, atsižvelgdami į auginamo augalo poreikius.

Kas nutinka vazoninei žemei senstant?

Vazonų dirvožemio pH laikui bėgant taip pat gali pasikeisti nuo neutralaus lygio. „Dirvožemis senstant durpių pagrindu gali tapti rūgštesnis, o kai kuriems augalams tai tiesiog nepatinka“, – sako Keithas. Pakartotinai panaudotoje vazoninėje dirvoje galbūt norėsite paskleisti sodo kalkių arba auginti rūgštingus augalus, pvz., azalijas ir mėlynes.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0